Чому Amazon повернув кошти на подарункову картку, а не на кредитну?

Часто можна побачити, що Amazon повертає кошти на подарункову картку замість кредитної. Існують способи переказати цю суму або використати її іншим способом, про що ми прочитаємо в цій статті. За замовчуванням відшкодування налаштовано на подарункову картку. Більшість людей обирають повернення коштів за допомогою подарункової картки Amazon, оскільки це найшвидший спосіб. Іноді ви можете зіткнутися з проблемою Amazon не відшкодувати банківський рахунок. Якщо ви скористалися кредитною карткою або будь-яким іншим онлайн-способом оплати, потрібно кілька днів або тижнів, щоб повернути його в початковий спосіб оплати. Дотримуйтеся всієї статті, щоб отримати відповіді на проблеми, з якими ви можете зіткнутися під час цього процесу повернення товарів на Amazon. Крім того, ви навчитеся переказувати баланс Amazon у банк і переказувати баланс подарункової картки на банківський рахунок за допомогою методу, згаданого нижче.

Зміст

Чому Amazon повернув кошти на подарункову картку, а не на кредитну?

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися більше про відшкодування та подарункові картки Amazon з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи повернеться ваше відшкодування Amazon на вашу картку?

Так. Коли ви повертаєте товар, відшкодування зазвичай обробляється протягом 2 тижнів. Повернення коштів розпочинається одразу, коли ваш товар забирають і відправляють на склад. Отримавши ваше повернення, продавець сповіщає вас про отримання повернення як підтвердження, а потім відшкодування надсилається на початковий спосіб оплати у випадку передплачених транзакцій або на наш банківський рахунок. Його також можна отримати як баланс Amazon Pay у разі замовлень з оплатою при доставці.

  Як примусово закрити кілька програм на робочому столі

Чи можете ви змінити спосіб повернення коштів Amazon?

Так, ви змінюєте спосіб відшкодування Amazon. Часто можна побачити, що Amazon повертає кошти на подарункову картку замість кредитної. Існують способи переказати цю суму або використати їх іншим способом. Ви можете вибрати бажаний спосіб відшкодування в онлайн-центрі повернення під час повернення товару.

  • У випадку замовлень, сплачених через онлайн-шлюз, повернення автоматично обробляється в цьому обліковому записі, який ви також можете змінити.
  • А у випадку розрахунків готівкою ви можете вибрати онлайн-режим отримання суми. Після того, як постачальник отримає повернений товар, нам потрібно до двох тижнів, щоб отримати та обробити ваше повернення. Коли відшкодування оброблено, метод не можна змінити.

Чому Amazon не відшкодовує ваш банківський рахунок?

Повернення коштів Amazon обробляються лише в режимі онлайн. Якщо ви зіткнулися з проблемою Amazon не відшкодовувати банківський рахунок, ви повинні вибрати інший режим або інший обліковий запис для отримання повернення. Це також може бути пов’язано з вашим початковим способом оплати, який мав відрізнятися від вашого банківського рахунку, оскільки сума автоматично обробляється в тому самому режимі онлайн. Якщо ви не отримаєте відшкодування протягом стандартного періоду часу, ви можете зв’язатися з емітентом кредитної або дебетової картки або своїм банком для отримання додаткової інформації. Повернення ніколи не здійснюється готівкою.

Чи можете ви перевести баланс Amazon в банк?

Ні, переказати гроші з балансу Amazon Pay на інший рахунок або в банк неможливо. Наразі Amazon не надає можливості переказати гроші на банківський рахунок або інший балансовий рахунок Amazon Pay, але ви можете придбати подарункові картки на цю суму. Придбавши електронні подарункові картки, ви можете надіслати їх іншому користувачеві облікового запису та використати там.

Як ви отримали подарункову картку Amazon?

Ви можете легко придбати подарункові картки на Amazon за допомогою таких методів:

1. Відкрийте Amazon і торкніться піктограми гамбургера в нижньому правому куті. Потім виберіть опцію Gifting зі спадного меню Amazon Pay.

2. Торкніться вкладки Подарункові картки, щоб придбати їх.

3. Торкніться покупки та поповнення карток eGift або Brand Gift.

  8 найкращих тем LXDE

Ви також можете оплатити подарункову картку зі свого балансу Amazon Pay або інших онлайн-шлюзів.

Чи Amazon автоматично використовує баланс подарункової картки?

Так, подарункова картка автоматично додається до загального рахунку під час оформлення замовлення. Сума на вашій подарунковій картці автоматично знімається під час оформлення замовлення у вашому кошику. Якщо іноді він не застосований, потрібно ввести код/номер подарункової картки, що зазвичай відбувається, коли електронну подарункову картку отримує інший користувач.

Чому ваше відшкодування Amazon пішло на баланс подарункової картки?

Зазвичай усі миттєві відшкодування надходять на подарункову картку Amazon, оскільки це найшвидший спосіб отримати відшкодування. Ось чому Amazon повернув кошти на подарункову картку замість кредитної, а не на банківський рахунок. Ви завжди можете перевести баланс Amazon на банківський рахунок або інші шлюзи.

Як я отримав баланс подарункової картки на Amazon?

  • Після оплати на Amazon.com подарункова картка буде автоматично придбана та витребувана на ваш баланс Amazon, якщо ваш номер телефону підтверджено.
  • Оскільки подарункова картка забезпечує кредити на Amazon, щоб користувач знову купував товари в Amazon, у всіх політиках зазначено, що Amazon повертає кошти на подарункову картку, а не на кредитну картку.

Як перевести подарункову картку Amazon назад на кредитну?

Переказ грошей з подарункової картки Amazon – це простий процес. Виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть Amazon Pay на головному екрані програми Amazon.

2. Торкніться балансу Amazon Pay.

3. Тепер перевірте свої дані.

4. Потім натисніть Додати подарункову картку до балансу.

5. Потім увійдіть і натисніть «Вивести кошти».

6. Виберіть потрібну кредитну картку та введіть потрібну суму, яку хочете переказати.

Після цього кошти мають надійти на вашу картку протягом 3–5 робочих днів або тижня. Отже, баланс вашої подарункової картки тепер буде вираховано та відображатиме будь-яку суму, що залишилася.

Чи можете ви перевести баланс подарункової картки Amazon на свою дебетову картку?

Так, це схоже на процес переказу грошей на кредитну картку.

Як перерахувати баланс подарункової картки на свій банківський рахунок?

Переказати гроші з подарункової картки Amazon на банківський рахунок також легко. Все, що вам потрібно зробити, це:

1. Відкрийте програму Amazon і натисніть Amazon Pay > Баланс Amazon Pay.

  Як змінити поля в Документах Google

2. Тепер перевірте свої дані та натисніть Додати подарункову картку до балансу.

3. Потім увійдіть і натисніть «Вивести кошти».

4. Виберіть потрібну кредитну картку та введіть суму, яку хочете переказати.

Чи можна повернути гроші за подарункову картку Amazon?

Ні, подарункові картки не можна перезавантажувати, перепродавати, передавати за вартість або обмінювати на готівку. У правилах також зазначено, що сума подарункової картки не повертається вам ні за яких обставин. Однак ними можна ділитися як електронними подарунковими картками з різними користувачами облікових записів.

Чи можете ви зняти подарункову картку Amazon?

Так, продавець може обміняти картку на готівку, але за курсом після зменшення деякого відсотка від суми. Емітент може відмовитися прийняти повернення подарункової картки, якщо у вас немає квитанції про покупку. Вам потрібно відвідати Сторінка довідки про подарункові картки щоб отримати допомогу від Amazon.

Чи можете ви повернути подарункові картки?

Ні, Amazon не повертає кошти за використані або невикористані подарункові картки, якщо цього не вимагають закони штату чи виняткові умови. Ви не можете повернути картку компанії, якщо вона вам більше не потрібна. Amazon не несе відповідальності за випадки втрати, пошкодження або викрадення подарункових карток, тому ви не отримаєте заміну.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною, і ви дізналися, чому Amazon повертає кошти на подарункову картку замість кредитної. Це був короткий огляд проблем користувачів, які користуються торговим додатком Amazon. Ми сподіваємося, що ви отримали прості та легкі рішення таких проблем. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.