Чому пульт дистанційного керування телевізором керує світлодіодними лампами?

| | 0 Comments| 12:35 PM
Categories:

Ви купили нову пару світлодіодних ламп і були здивовані, побачивши, що можете керувати ними за допомогою пульта від телевізора? Ми тут, щоб позбавити вас від занепокоєння та дати вам зрозуміти, чому пульт дистанційного керування телевізором керує вашим світлодіодним освітленням і як зупинити світлодіодне освітлення від перешкод телевізору. Існує маса способів блокування дистанційних сигналів, про які ми розповімо далі в статті. Крім того, ви дізнаєтесь, як синхронізувати світлодіодні лампи з контролером.

Чому пульт дистанційного керування телевізором керує світлодіодними лампами?

Далі в цій статті ви дізнаєтесь, чому пульт дистанційного керування телевізором керує світлодіодними лампами. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Як можна синхронізувати світлодіодні лампи з контролером?

Синхронізація світлодіодної лампи з пультом дистанційного керування є досить складним завданням. Щоб синхронізувати світлодіодні лампи з контролером, вам знадобляться такі речі:

 • Світлодіодна стрічка/стрічка (1)
 • Приймач (2)
 • Світлодіодний драйвер (1; 24 В/30 Вт; 12 входів)
 • Провід підключення драйвера (2)
 • LED пульт дистанційного керування (1)

Щоб успішно синхронізувати світлодіодні індикатори з контролером, уважно виконайте наведений нижче процес.

Крок 1: Початкові підключення

1. Підключіть ваш приймач до доступного порту світлодіодного драйвера.

2. Під’єднайте один кінець з’єднувального кабелю до іншого приймача.

3. Тепер під’єднайте інший кінець з’єднувального кабелю до гнучкої світлодіодної стрічки.

Крок 2. Синхронізуйте Remote

1. Зніміть пластикову кришку пульта.

2. Натисніть і утримуйте кнопку на верхній частині першого приймача, поки вона не стане синьою.

3. Тепер натисніть і утримуйте кнопку ON/OFF на пульті дистанційного керування, доки синє світло на приймачі не почне блимати.

4. Повторіть кроки 2 і 3, використовуючи другий приймач, щоб синхронізувати його.

5. Знову повторіть кроки 2 і 3, використовуючи перший приймач, щоб створити головний приймач і контролювати всю синхронізацію.

Якщо ви хочете знати, чому пульт дистанційного керування телевізором керує світлодіодними лампами, читайте далі, щоб дізнатися більше.

Чому ваш пульт дистанційного керування змінює ваші світлодіодні лампи?

Коли ви зрозумієте технологію, яка в ньому використовується, досить просто зрозуміти причину, чому пульт дистанційного керування телевізором керує світлодіодними лампами. Технологія, яка використовується для передачі сигналів від пристрою дистанційного керування до телевізора, відома як інфрачервоне світло. Виробники пультів і телевізорів зазвичай використовують різні протоколи в кожній зі своїх моделей. Проте місцеві виробники часто ігнорують потребу в унікальному протоколі та використовують існуючі для скорочення витрат. Отже, сигнал, який повинен приймати ваш телевізор, також приймається лише світлодіодними лампами. Це стає незручністю, якщо телевізор і світлодіодні лампи розташовані надто близько один до одного.

  Виправлено, що контролер PS4 блимає білим

Як скинути будь-який пульт дистанційного керування зі світлодіодним підсвічуванням RGB?

Якщо якась із кнопок дистанційного керування зі світлодіодним підсвічуванням не працює належним чином, скидання налаштувань може допомогти вам це виправити. Виконайте наведений нижче крок за кроком, щоб повністю скинути налаштування пульта:

1. Знайдіть кнопку скидання на пульті світлодіодного освітлення. Це має виглядати як маленька дірочка.

2. Візьміть скріпку або голку та вставте її в отвір, щоб натиснути кнопку скидання.

3. Утримуйте кнопку скидання приблизно 3 секунди.

Це має скинути ваш пульт. Ви можете перевірити це на своїх лампах після скидання.

Чи можна використовувати різні пульти дистанційного керування для світлодіодних ламп?

Так, до тих пір, поки світлодіодні лампи неякісні. Однак високоякісні світлодіоди мають добре розроблені протоколи, які не дозволяють використовувати з ними випадковий пульт.

Чому ваші нові світлодіодні ліхтарі не працюють?

Може бути кілька причин, чому ви зіткнулися з цією проблемою:

 • Це може бути через несправне джерело живлення. Перевантаження спричиняє небажане мерехтіння світла, а недостатнє навантаження спричиняє низьку яскравість.
 • Схема схеми вийшла з ладу.
 • Низькоякісні світлодіодні лампи зазвичай виготовляються з мінімальною увагою, що може призвести до більшої ймовірності дефектів.

 • Підключені дроти пошкоджені.
 • Ваш світлодіодний ліхтар може бути підключений за допомогою подовжувача, що іноді призводить до неправильного живлення виробу.

Чому ваші світлодіодні стрічки можуть змінювати кольори самі по собі?

Хоча світлодіоди чудово підходять для створення чудової атмосфери для вас, дратує, коли вони не працюють і починають змінювати кольори самі по собі. Ось список причин, чому вони самі можуть змінювати колір:

 • Перегрів через ненормальне джерело живлення може спричинити проблеми.

 • Коливання напруги іноді можуть призвести до дефектів.

 • Лампа неправильно підключена до джерела живлення.
 • Можливо, несправний пульт дистанційного керування світлодіодним освітленням.
 • Можлива помилка вбудованого програмного забезпечення.

Чому ваші світлодіодні лампи можуть загорятися самі?

Хвилюєтеся, чому світло вмикається автоматично? Не хвилюйтеся; це точно не привид. Зрештою, привиди ненавидять потрапляти на будь-яке світло, чи не так? Нижче описані причини:

 • Причиною можуть бути перебої або коливання електроенергії.

 • Наявність датчиків присутності може призвести до сигналів несправності.
 • Ліхтарі несправні через пошкодження проводки.
 • Можливо, виникла проблема з джерелом живлення.
 • Можливо, несправний пульт дистанційного керування вмикає світло самостійно.

Світлодіодні лампи псують ваш телевізор?

Так, світлодіодні лампи можуть заважати телевізійним сигналам і псувати ваше враження. Це відбувається через електромагнітну енергію, яку виділяють світлодіоди.

Що спричиняє перешкоди дистанційного керування?

Чому пульт дистанційного керування телевізором керує світлодіодними лампами? Перешкоди дистанційного керування виникають з наступних причин:

 • Десенсибілізація інфрачервоного датчика призводить до труднощів у прийомі або надсиланні сигналів. Сенсор може бути десенсибілізований через навколишнє освітлення або сонячне світло.

 • Використовується кілька пультів одночасно. Деякі пульти мають однакові протоколи та коди, що призводить до перешкод.

Як можна заблокувати віддалені сигнали?

Якщо ви знаходите способи блокування дистанційних сигналів, ваш пошук закінчується тут. Нижче наведено крок за кроком процес блокування сигналів від дистанційного керування:

1. Знайдіть інфрачервоний датчик на пульті дистанційного керування або приймальному пристрої. Сенсор знаходиться під прозорим пластиковим покриттям.

2. Закрийте датчик ізоляційною стрічкою. Переконайтеся, що він ідеально розміщений.

3. Нанесіть шар фарби для нігтів на покриття.

Лак для нігтів є потужним блокатором інфрачервоного випромінювання. Він гарантує, що сигнали не надсилатимуться та не отримуватимуться ні за яких обставин.

Як зупинити перешкоди від пульта дистанційного керування телевізором?

Якщо перешкоди від пульта дистанційного керування занадто сильні, і ви хочете їх зупинити, спробуйте різні способи, наведені нижче:

Варіант I: Основні поради

Ви можете використовувати скотч і лак для нігтів, щоб закрити інфрачервоний датчик на приймальному пристрої або пульт дистанційного керування, щоб зупинити передачу сигналів. Знайдіть ІЧ-датчик (інфрачервоний) на пульті дистанційного керування/приймаючому пристрої. Сенсор знаходиться під прозорим пластиковим покриттям.

 • Покладіть шматок ізоляційної стрічки на датчик, розташувавши його точно.
 • Нанесіть фарбу для нігтів на стрічку, щоб повністю заблокувати сигнали.

Варіант II: мобільні програми дистанційного керування

Завантаження програм дистанційного керування телевізором є чудовою альтернативою оригінальному пульту дистанційного керування та може допомогти усунути ІЧ-перешкоди. Це корисно, оскільки вони не використовуватимуть ІЧ-технологію. Натомість вони спілкуватимуться за допомогою Wi-Fi. Деякі компанії мають дистанційні програми, наприклад Пульт від телевізора LG та Vizio SmartCast (Android/iOS).

Варіант III: уникайте люмінесцентного освітлення та прямого сонячного світла

Оскільки навколишня блискавка та пряме сонячне світло можуть призвести до десенсибілізації інфрачервоного датчика, важливо уникати використання пульта дистанційного керування в присутності будь-якого з них.

Як зупинити світлодіодні лампи, які не заважають вашому телевізору?

Світлодіодні лампи часто вловлюють сигнали пульта дистанційного керування телевізором, що може зіпсувати ваше враження. Отже, щоб світлодіодні лампи не створювали перешкод телевізору, дотримуйтеся наведених вище прийомів, щоб уникнути будь-яких перешкод.

Чи заважають світлодіодні лампи Wi-Fi?

Ні, ваші світлодіодні лампи не можуть заважати вашому Wi-Fi, оскільки частота їх роботи значно відрізняється. Крім того, електромагнітне поле, створюване світлодіодами, недостатньо сильне, щоб порушити сигнали WiFi.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли знайти відповідь на запитання, чому пульт дистанційного керування телевізором керує світлодіодним освітленням і як усунути перешкоди світлодіодним лампам для телевізора. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.

  Чому телефони вибухають? (І як цьому запобігти)