Чому програми аварійно завершують роботу на Android і як це виправити?

Categories:

Більшість користувачів смартфонів використовують пристрої Android.

Однією з найпоширеніших проблем, з якою стикаються користувачі Android, є збій або зависання програм.

Будучи користувачем Android, ви знаєте про цю проблему. Хіба вас не засмучує, коли ваша улюблена соціальна мережа чи додаток для покупок надто часто виходить з ладу?

Ну, це одна з найбільш дратівливих речей, з якими доводиться стикатися. Існує кілька причин, чому це відбувається з пристроями Android. Давайте дізнаємося кілька поширених причин.

  • Брак пам’яті: якщо на вашому пристрої Android закінчується внутрішня пам’ять, ваші програми можуть знову і знову виходити з ладу.
  • Перегрів: Перегрів спричинений натисканням занадто великої кількості кнопок спиною до спини. Це буде занадто багато для вашого пристрою, і він може перегрітися. Цей перегрів може призвести до зависання або збою програм.
  • Запущено забагато програм: одночасний запуск забагато програм може споживати багато фонових даних. Це може призвести до збою кількох програм, які зараз активні.
  • Проблема з підключенням. Для роботи більшості програм потрібне підключення до Інтернету. Тому проблема з підключенням також може призвести до зависання та збою програми пізніше.
  • Віруси: вірусна атака також призводить до надто частих збоїв активних програм.

Як виправити збої програми?

Щоб виправити ці раптові збої програми, давайте ознайомимося з кількома корисними порадами. Ці поради допоможуть відновити належну роботу ваших програм.

Примусово зупинити програми

Якщо у фоновому режимі працює багато програм, вони можуть заважати процесам телефону. Зрештою, це може спричинити збої в роботі певних програм. Примусова зупинка цих програм допоможе звільнити електроенергію. Ось кроки, щоб примусово зупинити будь-яку програму:

  18 найкращих безкоштовних програм для редагування аудіо для Android

Крок 1: відкрийте «Налаштування» та торкніться опції «Програми».

Крок 2. Виберіть програму, яку потрібно примусово зупинити. Торкніться опції «Примусова зупинка».

Перевірте підключення до Інтернету

Як обговорювалося, погане мережеве з’єднання також може призвести до збою програм. Тому, якщо у вас виникають ці проблеми, ви повинні перевірити, чи ваше підключення до Інтернету працює належним чином.

Перевірте наявність оновлень програми

Ігнорування останніх оновлень, доступних для програм, є ще однією причиною зависання програми. Програми Android регулярно оновлюються, щоб насолоджуватися їх найновішими версіями. Це також допомагає виправляти помилки в поточних версіях і таким чином покращує їхню загальну роботу.

Він ідеально підходить для підтримки ваших програм в актуальному стані, регулярно встановлюючи їх останні оновлення. Ви можете оновити різні додатки, виконавши наступні дії.

Крок 1. Відкрийте програму Google Play Store і знайдіть програму, яку потрібно оновити.

Крок 2. Натисніть кнопку Оновити, і останнє оновлення (якщо доступне) буде встановлено негайно.

Перевірте дозволи програми

Певним програмам потрібен доступ до таких функцій, як фотографії, камери, місцезнаходження тощо. Вам потрібно буде надати такий дозвіл, щоб вони працювали так, як вони повинні робити.

Це може бути причиною збою програми. Отже, ви повинні перевірити дозволи програми та дозволити це, якщо ви хочете, щоб вона працювала належним чином.

Давайте подивимося, як ви можете це зробити.

Крок 1. Відкрийте «Налаштування» та виберіть «Програми».

Крок 2. Виберіть програму зі списку програм, для яких ви хочете переглянути дозволи.

Крок 3: натисніть Дозволи. Перегляньте заборонені та дозволені дозволи для цієї програми та змініть їх відповідно до ваших вимог.

  Перетворення вашого Android TV Box на Kodi Streamer

Очистити кешовані дані

Кешовані дані – це тимчасове сховище пам’яті програми, яке дозволяє їй швидко отримувати дані під час роботи. Але іноді ці кешовані дані можуть бути несправними та накопичуватися, що спричиняє зависання або збій програми.

Тому важливо часто очищати ці кешовані дані. Для цього можна скористатися хорошою програмою для очищення кешу.

Очистити дані програми

Якщо у вас виникли збої у вашій улюбленій програмі, це може бути спричинено непотрібними або непотрібними даними програми. Ви можете спробувати очистити дані програми, що допоможе очистити програму.

Однак це також призведе до видалення ваших даних для входу. Вам доведеться знову ввійти в систему, щоб використовувати певну програму.

Ви можете очистити дані програми, виконавши наведені нижче дії.

Крок 1. Відкрийте «Налаштування» та торкніться «Програми». Виберіть програму, дані якої потрібно очистити.

Крок 2: у списку опцій натисніть «Зберігання». Виберіть Очистити дані.

Звільніть місце для зберігання

Якщо ваші додатки все частіше виходять з ладу, можливо, бракує місця для зберігання. Відсутність достатнього місця для зберігання може призвести до перегріву телефону або перешкоджати роботі інших програм. Ваш смартфон не зможе працювати на повну потужність.

Для цього ви можете спробувати знайти на телефоні непотрібні програми, якими ви ніколи не користуєтеся. Наприклад, можуть бути певні ігрові програми, які ви не проти видалити. Видаліть усі такі програми та подібні непотрібні файли, щоб звільнити місце у внутрішній пам’яті.

Перевстановіть додаток

Якщо ви хочете, щоб ваша програма працювала належним чином, перевстановіть їх. Іноді цей метод працює чудово, якщо ваші програми мають помилки або потребують оновлення. Ви можете повторно інсталювати програму, виконавши такі дії.

  Як переглянути липкі нотатки Windows 10 в Інтернеті та Android

Крок 1. Натисніть і утримуйте піктограму конкретної програми, яку потрібно перевстановити.

Крок 2: Торкніться опції видалення.

Крок 3. Тепер перейдіть у магазин Google Play і знайдіть ту саму програму. Знову встановіть його на свій смартфон.

Перезапустіть пристрій

Це просте і просте рішення спадає на думку, коли нічого не працює. Спробуйте перезавантажити пристрій, оскільки це часто спрацьовує для незначних проблем.

Перезапуск пристрою очищає кеш-пам’ять і знімає з неї деяке навантаження. У результаті ваші програми можуть працювати належним чином.

Оновіть програмне забезпечення свого телефону

Як і різні програми, ваш телефон потребує регулярних оновлень. Багато програм розроблено для роботи з останніми версіями. У результаті вони не працюватимуть на вашому телефоні належним чином, якщо його не оновити. Отже, перевірте наявність останніх оновлень для вашої ОС Android і встановіть останню версію.

Ось кроки:

Крок 1. Відкрийте меню налаштувань.

Крок 2: Торкніться опції Оновлення програмного забезпечення.

Крок 3. Перевірте наявність останніх оновлень і натисніть «Завантажити та встановити».

Крок 4: Тепер, нарешті, натисніть «Завантажити».

Заключні слова

Ви також відчуваєте несправність певних програм на телефоні Android? Це кілька корисних порад, які допоможуть вам запобігти збою програм на вашому пристрої Android.

Ви також можете дізнатися, як прискорити роботу телефону Android.