Чому один AirPod голосніший за інший? Спробуйте ці 4 виправлення

Швидкі посилання

Ваші враження від прослуховування можуть стати дуже дратуючими, коли один із ваших AirPods звучить голосніше, ніж інший. Часто ви можете легко вирішити цю проблему, очистивши AirPods, скинувши їх або налаштувавши їх налаштування. Однак, якщо апаратне забезпечення несправне, у вас є обмежені можливості.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

1 Очистіть AirPods

Рагав Сеті/MakeUseOf

Як і будь-який інший пристрій, AirPods слід регулярно чистити. З часом ви можете спостерігати накопичення вушної сірки навколо сітки динаміка ваших AirPods. Це накопичення може не тільки перешкоджати виведенню звуку, але й може погіршити загальну якість звуку.

Щоб безпечно видалити накопичення вушної сірки, обережно почистіть навколо сітки динаміка ватним тампоном або ватною паличкою. Якщо у вас є AirPods Pro, не забувайте зняти вкладиші перед чищенням. Якщо ви все одно виявите дрібніші частинки, що залишилися всередині, ви можете використовувати м’яку щітку, щоб обережно видалити залишки сміття.

  Створюйте віртуальні події за допомогою цих 9 фантастичних маркетингових інструментів

Спроба видалити сміття за допомогою твердого гострого предмета, наприклад зубочистки, може призвести до незворотного пошкодження ваших AirPods.

2 Відрегулюйте звуковий баланс

Ви також можете відчувати, що один AirPod гучніший за інший через закладеність вуха або часткову втрату слуху на одне вухо. На щастя, ви можете відрегулювати баланс гучності між лівим і правим каналами, виконавши такі дії:

 • Відкрийте
  Налаштування
  на вашому iPhone

 • Перейдіть до
  Спеціальні можливості > Аудіо та відео
  .

 • Відрегулюйте
  Баланс
  повзунок відповідно до ваших потреб. Переміщення вліво зробить лівий AirPod гучнішим, а переміщення вправо – правий AirPod.

 • Хоча рекомендовано встановити повзунок на середину для збалансованої гучності між правим і лівим AirPods, налаштування в кінцевому підсумку залежить від ваших особистих уподобань щодо слуху.

  3 Вимкніть просторовий звук із відстеженням голови

  Функція Spatial Audio включає режим динамічного відстеження голови, який використовує датчики ваших AirPods для відстеження рухів голови. Він автоматично регулює правий і лівий аудіоканали, щоб покращити занурення, нагадуючи враження від театру.

    Найкращі монітори HDMI 2.1

  Іноді це може призвести до того, що один AirPod звучить голосніше, ніж інший, особливо під час переходів від руху до нерухомого положення. Ви можете спробувати вимкнути цю функцію, виконавши такі дії:

 • Переконайтеся, що
  підключіть AirPods до свого iPhone
  .

 • Відкрийте Центр керування на своєму iPhone
  провівши вниз від верхнього правого кута екрана. Якщо на вашому iPhone є кнопка «Додому», проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана.

 • Натисніть і утримуйте
  повзунок гучності
  .

 • Торкніться
  Просторове аудіо
  (або
  Просторове стерео
  ), а потім виберіть
  Виправлено
  або
  Вимкнено
  налаштування на основі ваших уподобань. Пам’ятайте, що вам потрібно буде повторити ці дії для кожної програми, яка підтримує цю функцію.

 • 4 Скиньте налаштування AirPods

  Якщо наведені вище методи не допомогли, ви можете спробувати скинути налаштування AirPods до заводських. Щоб зробити це:

 • Відкрийте
  Налаштування
  і торкніться
  Bluetooth
  .

 • Торкніться
  я (інформація)
  кнопку поруч із AirPods.

 •   Виправити помилку, що сталася під час запуску Roblox
 • Прокрутіть вниз і торкніться
  Забудьте про цей пристрій
  потім підтвердьте, торкнувшись
  Забути пристрій
  .

 • Коли ви отримаєте підказку про те, що ваші AirPods буде від’єднано від усіх пристроїв, пов’язаних із вашим обліковим записом iCloud, натисніть
  Забути пристрій
  ще раз.

 • Помістіть AirPods назад у зарядний футляр і залиште кришку відкритою.

 • Натисніть і утримуйте
  Налаштування
  кнопку на задній панелі корпусу протягом приблизно 15 секунд. Ви побачите, що індикатор стану блимає жовтогарячим/помаранчевим, а потім білим, щоб підтвердити, що ви скинули свої AirPods.

 • Повторно підключіть AirPods до iPhone.

 • Незбалансований аудіовихід або один AirPod звучить голосніше, ніж інший, може засмучувати. Однак ви можете вирішити та потенційно вирішити ці проблеми за допомогою цих кроків з усунення несправностей.

  Якщо жодна з порад не спрацювала на вашу користь, швидше за все, ваша проблема AirPods пов’язана з апаратним забезпеченням. У таких випадках ми настійно рекомендуємо записатися на зустріч в Apple Store або в авторизованого постачальника послуг Apple, щоб отримати технічне обслуговування AirPods.