Чому мій MacBook вібрує під час зарядки?

| | 0 Comments| 12:46 AM
Categories:

Якщо ви коли-небудь торкалися корпусу свого MacBook під час заряджання, можливо, ви відчували поколювання або вібрацію. Ця вібрація не є приводом для занепокоєння, і це абсолютно нормально. Читайте далі, щоб дізнатися, чому це відбувається і що ви можете зробити, щоб протистояти цьому відчуттю.

Чому MacBook вібрує під час зарядки?

Ваш MacBook може вібрувати під час заряджання через відсутність заземлення. Говорячи простою мовою, заземлення – це процес підключення електричного пристрою до землі. Оскільки Земля має власний масивний електричний заряд, вона розсіює надлишковий заряд електричного пристрою.

  5 методів видалення повторюваних елементів зі списків Python

Стандартні електричні розетки, як-от та, до якої під’єднується зарядний пристрій MacBook, зазвичай мають заземлення, щоб уникнути надлишкового заряду. Однак неправильне або слабке заземлення може призвести до того, що надлишковий електричний заряд пройде через алюмінієвий корпус вашого ноутбука.

Отже, коли ви торкаєтеся пристрою, цей електричний струм буде проходити через ваше тіло, щоб досягти землі. У результаті ви можете помітити легке поколювання або вібрацію.

Як вирішити проблему вібрації MacBook під час зарядки

Ви можете зробити кілька речей, щоб запобігти появі цього відчуття дзижчання. Для початку переконайтеся, що ви використовуєте триконтактний зарядний пристрій. Цей третій штифт (часто самий верхній) є штифтом заземлення. Він підключається до системи заземлення домашньої електропроводки та забезпечує безпечне потрапляння надлишкового струму на землю.

  Що таке Zero Trust Security? Вступний посібник

Само собою зрозуміло, що цей триконтактний адаптер живлення має бути справжнім, оскільки відмова від дешевих адаптерів сторонніх виробників може забезпечити якнайдовшу роботу вашого MacBook. Найкращий спосіб обійти це — купувати зарядні пристрої, які офіційно продаються Apple. Це забезпечить належну роботу функції заземлення зарядного пристрою.

По-друге, переконайтеся, що ваш MacBook лежить на плоскій, непровідній поверхні. Це може бути дерев’яний письмовий стіл або шкіряний килимок. Так само вам не слід сидіти на поверхні з електропровідних матеріалів під час використання MacBook, який заряджається.

Якщо ви використовуєте ноутбук на столі, спираючись ногами на підлогу, подумайте про пару взуття. Гума або шкіра в ньому буде діяти як ізолятор і не дасть заряду протікати через ваше тіло і досягати землі. Ви також можете додати килим під свій стіл, щоб зупинити цей потік струму.

  Як легко перенести дані з комп’ютера на телефон

Вібрація MacBook під час заряджання є нормальною

Вібрація MacBook, що заряджається, спричинена поганим заземленням. Триконтактний зарядний пристрій може зменшити цей витік струму, пропонуючи безпечний шлях для заряду, щоб досягти землі.

Ви можете ще більше запобігти цьому відчуттю, утримуючи босі ноги від прямого торкання землі під час використання MacBook, підключеного до стіни. Тому подумайте про те, щоб одягнути взуття або покласти босі ноги на килим.