techukraine.net techukraine.net Чому мій пінг такий високий? Як отримати найкращу швидкість пінгу

Чому мій пінг такий високий? Як отримати найкращу швидкість пінгу

Categories:

Чи відчуваєте ви постійну затримку під час гри в онлайн-ігри? Чи потрапляють у вас кулі противника навіть тоді, коли ви успішно ховаєтеся за укриттям?

Це трапляється, коли пінг занадто високий, що призводить до затримок між рухом гравця та відповіддю сервера, викликаючи дратівливе уповільнення.

Тут ми пояснимо, чому пінг на вашому пристрої завжди високий і як можна отримати найнижчий пінг, щоб зробити вашу гру безперебійною.

Чому ваш пінг занадто високий?

Під час ігор може бути кілька причин, чому швидкість пінгу підвищується. Ось кілька можливих причин високого пінгу:

 • Ви занадто далеко від маршрутизатора.
 • Виникла проблема з підключенням Wi-Fi.
 • Ваш інтернет-провайдер зменшує вашу швидкість Інтернету.
 • Маршрутизатор або модем, який ви використовуєте, застарів або має технічні проблеми.
 • Інші процеси забирають ваші мережеві ресурси.
 • Забагато пристроїв у вашій мережі, через що вона сповільнюється.
 • Ви граєте в гру з увімкненим VPN.
 • Повільна відповідь від ігрового сервера.

Виникає питання: як зрозуміти, що викликає підвищення пінгу, і як його зменшити? Щоб отримати найкращий пінг на своєму пристрої, вам знадобиться оптимізувати підключення до Інтернету, а також знайти першопричину високого пінгу. Але не турбуйтеся, ми навчимо вас, як його зменшити. Отже, продовжуйте читати.

Перевірте, наскільки високий пінг

Якщо ви припускаєте, що ваші ігри відстають і заїкаються через високий пінг, ви повинні виміряти це, щоб перевірити свою гіпотезу. Хоча деякі ігри показують швидкість пінгу під час гри, ви повинні вимірювати її безпосередньо, щоб отримати точніші показники. У Windows ви можете запустити команду в командному рядку, щоб перевірити швидкість ping. Ось як:

 • Введіть командний рядок у пошуковій системі Windows.
 • Клацніть правою кнопкою миші програму «Командний рядок» і виберіть «Запуск від імені адміністратора».
 • Введіть ping [IP address] і натисніть Enter.
 • Запишіть середню швидкість ping, яку ви отримуєте.
 • У macOS відкрийте програму Terminal, введіть ping [IP address]і натисніть Enter. Щоб припинити тестування сервера, натисніть CTRL + C.

  Подібний процес також у більшості дистрибутивів Linux. Відкрийте термінал Linux і введіть ping [IP address]. Щоб припинити тестування сервера, натисніть CTRL + C.

    Чому запис Dolby Vision HDR у iPhone 12 – це велика справа

  У всіх випадках ви можете замінити IP-адресу на домен. Наприклад, пінг makeuseof.com.

  Якщо рівень пінгу високий і відповідає тому, який ви отримуєте під час гри, то ви маєте рацію у своєму припущенні. Виникає запитання: чому пінг такий високий?

  9 порад, як отримати найнижчий можливий пінг

  Щоб отримати найкращий пінг на своєму пристрої, вам знадобиться оптимізувати підключення до Інтернету, а також знайти першопричину високого пінгу. Але не турбуйтеся, ми навчимо вас, як його зменшити.

  1. Перевірте підключення до Інтернету

  Погане підключення до Інтернету є основною причиною високого пінгу. Якщо у вас занадто низька швидкість Інтернету, ваші онлайн-ігри будуть затримуватися. Погане з’єднання з Інтернетом може бути наслідком поганого з’єднання від вашого провайдера чи неефективного обладнання, наприклад модему чи маршрутизатора. Отже, перевірте своє з’єднання на будь-якому безкоштовному веб-сайті для перевірки швидкості Інтернету та подивіться, наскільки воно швидке.

  Якщо швидкість значно нижча за ту, яку рекламує ваш інтернет-провайдер для вашого тарифного плану, перевірте, чи хтось у вашому районі користується тим самим інтернет-провайдером. Якщо інші користувачі також стикаються з нижчою швидкістю Інтернету, можливо, настав час змінити постачальника послуг Інтернету. Однак якщо ви єдиний, хто відчуває низьку швидкість Інтернету, виконайте такі дії:

  • Переконайтеся, що ваше обладнання, наприклад маршрутизатор або модем, працює належним чином.
  • Переконайтеся, що всі фізичні з’єднання належним чином з’єднані та маршрутизатор не має апаратних проблем.
  • Видаліть будь-які фізичні об’єкти між пристроєм і маршрутизатором.
  • Підійдіть ближче до роутера.
  • Переконайтеся, що проблема не в налаштуваннях вашого пристрою, що спричиняє стрибок швидкості ping. Виправте основну проблему, щоб значно зменшити швидкість ping.
  • Використовуйте дротове з’єднання, наприклад кабель Ethernet, для доступу до Інтернету, оскільки воно більш стабільне, ніж бездротове з’єднання.
  • Перезавантажте маршрутизатор, щоб очистити кеш, що може допомогти нормалізувати швидкість Інтернету.

  Якщо жоден із наведених вище кроків не покращить швидкість ping, підпишіться на пакет, який пропонує вищу швидкість. Якщо швидкість Інтернету вже хороша, перейдіть до наступного кроку.

  2. Звільніть мережеві ресурси

  Швидкість і стабільність вашого інтернет-з’єднання не матимуть значення, якщо його ресурси постійно навантажені. Якщо ви використовуєте інші процеси, які потребують мережі, наприклад трансляція ігрового процесу, завантаження великих файлів тощо, ваш пінг підвищиться, оскільки для обробки гри буде доступно менше ресурсів.

  Таким чином, вам слід закрити будь-який ресурсомісткий процес, який зараз виконується на вашому пристрої. Щоб закрити потребуючі мережі процеси в Windows, відкрийте диспетчер завдань і клацніть стовпець «Мережа», щоб розташувати процеси, які споживають найбільшу пропускну здатність, у порядку спадання. Потім клацніть правою кнопкою миші процеси, які споживають найбільше ресурсів, і натисніть Завершити завдання.

    Як використовувати мишу з iPad або iPhone

  У macOS запустіть Activity Monitor і перейдіть на вкладку «Мережа», відфільтруйте процеси, які споживають найбільшу пропускну здатність, виберіть кожен процес, натисніть «Зупинити» у верхньому лівому куті та натисніть «Вийти».

  Подібним чином, якщо занадто багато пристроїв підключено до одного інтернет-з’єднання, що забирає його ресурси, ви можете зіткнутися з тією ж проблемою. Вам також слід від’єднати інші пристрої, підключені до того самого інтернет-з’єднання. Однак, якщо жоден інший пристрій у вашій мережі не використовує вашу пропускну здатність Інтернету, проблема може бути в кеші DNS або сервері гри.

  3. Змініть свій сервер

  Високий рівень ping зазвичай є результатом неправильного зв’язку між швидкістю передачі пакетів вашого з’єднання та відповіддю ігрового сервера. Якщо ви впевнені, що швидкість вашого Інтернету достатньо висока, винуватцем може бути сервер гри, до якого ви підключені.

  Багато ігор і соціальних платформ, наприклад Discord, дозволяють користувачам підключатися до іншого сервера, якщо вони відчувають затримку з’єднання з одним сервером. Отже, перейдіть на найближчий сервер, щоб перевірити, чи він вирішить проблему.

  Якщо ви бачите, що найближчий сервер переповнений, виберіть сервер, який знаходиться трохи далі, але має менший трафік.

  4. Увімкніть або вимкніть VPN

  Більшість постачальників послуг Інтернету обмежують підключення користувача до Інтернету, щоб обмежити споживання пропускної здатності для певних процесів. Це відоме як дроселювання ISP.

  За допомогою VPN ви можете успішно приховати всі свої дії від провайдера. Якщо ваш інтернет-провайдер не знає, що ви використовуєте процеси, що потребують мережевих ресурсів, він не гальмуватиме ваше з’єднання.

  Отже, вам слід увімкнути VPN і запустити гру знову. Якщо швидкість ping падає, не вмикайте VPN. Якщо ні, скасуйте зміни.

  У вас уже ввімкнено VPN під час гри? Якщо так, вам слід вимкнути його. Коли ви використовуєте VPN, трафік направляється через віддалений сервер, подовжуючи процес зв’язку між серверами. Це призводить до зниження швидкості та затримки реакції.

  Враховуючи це, вам слід вимкнути VPN на вашому пристрої, якщо він уже ввімкнено. Якщо це погіршить пінг, ви можете ввімкнути його знову.

  5. Очистіть кеш DNS

  Очищення кешу DNS очищає застарілі записи та покращує продуктивність мережі, роблячи мережу більш стабільною. Це може допомогти вам встановити надійніше з’єднання з ігровими серверами та зменшити пінг.

    Як використовувати додаток Apple Translate на iPhone

  Очистити кеш DNS у Windows і macOS дуже просто. Тому спробуйте очистити його та перевірити, чи допоможе це вирішити проблему.

  6. Грайте в гру поза звичайними годинами

  Є деякі ігри, сервери яких переповнені в певні години дня, але це не стосується більшості онлайн-ігор. Таким чином, планування ігрових годин на інший час протягом дня може допомогти вам досягти нижчого пінгу.

  Найкращий спосіб визначити найкращий час для гри – це методом проб і помилок. Тому ви повинні грати в гру в різний час протягом дня, щоб визначити, коли пінг найнижчий.

  7. Вимкніть автоматичне оновлення

  Увімкнення автоматичних оновлень дозволяє надзвичайно легко бути в курсі останніх модифікацій гри, оскільки нові оновлення автоматично встановлюються, щойно вони виходять. Однак, якщо гра починає оновлюватися під час гри, це може виснажувати значну пропускну здатність, спричиняючи стрибок швидкості пінгу.

  Тому вимкніть автоматичне оновлення, щоб цього не сталося. Якщо ви хочете, щоб вони продовжували працювати, заплануйте їх запуск, коли ви не активно граєте.

  8. Змініть налаштування гри

  Якщо жодне з перерахованих вище виправлень не ефективно зменшує пінг, останнім заходом має бути налаштування параметрів гри, щоб ресурси використовувалися для необхідних процесів, а не витрачалися даремно.

  Наприклад, зниження налаштувань графіки може негативно вплинути на ваші візуальні ефекти, але це значно зменшить відчутну затримку. Так само, якщо ваша гра дозволяє контролювати якість аудіо, частоту оновлення екрана та подібні параметри, обов’язково налаштуйте їх, щоб ваша гра працювала гладко.

  9. Змініть свій Інтернет-план або провайдера

  Якщо жодне з наведених вище виправлень не знижує швидкість ping і проблема не зникає, можливо, вам слід перейти на кращий тарифний план Інтернету, який пропонує вищу швидкість, ніж ваша поточна підписка. Тому оновіть свій інтернет-пакет, щоб перевірити, чи покращена швидкість зробить ваше з’єднання стабільнішим і зменшить швидкість ping.

  Якщо оновлення до тарифного плану високошвидкісного Інтернету не зменшує вашу швидкість ping, тоді винен ваш інтернет-провайдер. Щоб усунути цю можливість, останнім заходом має бути зміна постачальника послуг Інтернету та перевірка, чи це вирішить проблему.

  Отримайте найкращий досвід онлайн-ігор

  Відставання мережі та високий пінг можуть зробити ігри справжньою клопіткою. Сподіваємося, наша стаття дала вам краще зрозуміти причини високого пінгу.

  Крім того, поради, наведені в статті, допоможуть вам значно зменшити пінг. Якщо ваше підключення до Інтернету повільне, і ви не можете змінити провайдера, вам слід оптимізувати налаштування Wi-Fi, щоб забезпечити плавну гру.