Чому мої улюблені пісні зникли з TikTok?

| | 0 Comments| 6:15 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Universal Music Group (UMG) видалила свою музику з TikTok після того, як не змогла досягти ліцензійної угоди з компанією соціальної мережі, вимкнувши незліченну кількість відео.
  • UMG хоче, щоб TikTok платив справедливу вартість за музику своїх артистів, тоді як TikTok звинувачує UMG у пріоритеті жадібності над артистами та авторами пісень.
  • Користувачі все ще можуть використовувати захищену авторським правом музику, яка не належить UMG, у своїх відео TikTok, але використання пісень UMG ризикує отримати попередження щодо авторських прав на відео.

Музику Тейлор Свіфт, Гаррі Стайлза та десятків інших виконавців видалили з TikTok. Тисячі відео, опублікованих у TikTok із використанням цих пісень, були вимкнені, і користувачі не можуть створювати новий вміст, використовуючи їхні пісні. Так що сталося?

UMG видаляє музику з TikTok

Деяку з найпопулярніших музичних композицій у світі було видалено з TikTok 31 січня 2024 року після того, як Universal Music Group (UMG) і TikTok не змогли укласти ліцензійну угоду. UMG — це музична компанія, яка виробляє та продає музику деяких із найвідоміших виконавців у світі.

  Як відредагувати звук для відео TikTok

Раніше UMG надавала ліцензії на музику своїх виконавців для TikTok, щоб музику можна було використовувати як звуки на соціальній платформі, заснованій на відео. Раніше користувачі могли вибрати пісню та записати TikTok зі звуком у фоновому режимі.

Якщо ви зараз спробуєте знайти будь-яку музику UMG на TikTok, ви не зможете її знайти. І якщо у вашому обліковому записі є старі TikToks зі звуками UMG, ви побачите, що їх звук вимкнено.

Деякі з артистів під назвою UMG включають Тейлор Свіфт, Дрейка, Олівію Родріго, Джастіна Бібера, Бейонсе, Гаррі Стайлза, Айс Спайс, Селену Гомес та десятки інших.

Це означає, що відео з популярних пісень на TikTok просто мовчать. Деякі все ще зберігають музику, але коли ви клацаєте звук, вас вітає повідомлення про помилку Цей звук недоступний.

  Як тимчасово вимкнути TikTok

Ви також можете помітити, що багато TikTokers перейшли на використання звуків, не захищених авторським правом, або іншої музики, яка не належить UMG. Ви також можете створювати власні звуки в TikTok.

Чи повернеться музика UMG у TikTok?

Поки UMG і TikTok не зможуть домовитися про ліцензійний контракт, ваша улюблена музика залишатиметься поза TikTok. Жодна з компаній не повідомляє, чи буде укладена угода.

І UMG, і TikTok опублікували заяви про видалення пісень.

Про це повідомляє UMG заява: «Зрештою, TikTok намагається побудувати музичний бізнес, не сплачуючи справедливої ​​вартості за музику».

У ньому йдеться про те, що нинішня ставка оплати праці художників у TikTok має бути ближчою до тієї, яку грають інші соціальні медіа-платформи. UMG каже, що хоче захистити своїх художників від використання.

TikTok повідомив у своєму заява: «Сумно і розчаровує те, що Universal Music Group поставила власну жадібність вище інтересів своїх артистів і авторів пісень».

Компанія додала, що їй вдалося домовитися з кількома іншими великими музичними компаніями.

  Як створити дует у TikTok зі збереженим відео

Багато користувачів TikTok сподіваються, що компанії дійдуть згоди, щоб знову використовувати свої улюблені пісні для своїх відео. UMG отримує багато безкоштовної реклами від шанувальників, які використовують її музику у своїх відео.

Чи можу я використовувати музику, захищену авторським правом, у своїх відео TikTok?

Ви можете використовувати захищену авторським правом музику, яка не належить UMG. У TikTok легко знайти популярні пісні.

Якщо ви використовуєте пісню UMG у своєму відео TikTok, ви ризикуєте її видалити та отримати попередження щодо авторських прав.

Приглушені TikToks мовчатимуть, якщо UMG не поверне їхню музику в TikTok. Немає можливості додати інший звук до вже опублікованого відео.

Розбіжності між UMG і TikTok поодинокі, тобто вони не впливають на рішення інших музичних компаній розміщувати свою музику на TikTok. Отже, зараз чудовий час відкрити для себе іншу нову музику в програмі, про яку ви, можливо, не думали раніше.