Чому моя Siri звучить дивно?

| | 0 Comments| 6:43 AM
Categories:

Смартфони стали технологічно просунутими. Таким чином, вони, як правило, також виконують різні мобільні функції для своїх користувачів. Вони побудовані з функціями телефону, які роблять їх корисним пристроєм щодо функцій. iPhone — це один із найсучасніших телефонів, який має безліч властивостей, що робить Apple найпопулярнішим мобільним брендом у світі. Однією з таких функцій, без якої iPhone буде неповним, є Siri. Siri — це вбудований голосовий помічник, доступний для користувачів iPhone. Цей віртуальний помічник полегшив життя багатьом власникам телефонів Apple. Завдяки штучному інтелекту Siri допомагає виконувати всі основні функції пристрою. Якщо ви звичайний користувач Siri, ви вже повинні знати про всі переваги, які вона надає. Однак інколи у вас можуть виникати проблеми з голосом Siri, і якщо останнім часом вам важко керувати Siri і ви хочете знайти відповідь на питання, чому моя Siri звучить дивно, тоді у нас є для вас практичний посібник. Ми обговоримо все, що стосується того, чому моя Siri звучить приглушено. Якщо під час використання карт ви погано чуєте Siri і вам цікаво, чому моя Siri дивно звучить на картах, у нас також є відповіді на це питання. Отже, давайте почнемо з нашого посібника та дізнаємося, чому Siri звучить дивно в режимі низького енергоспоживання.

Чому моя Siri звучить дивно?

Тут ми докладно пояснили, чому моя Siri звучить приглушено, і кроки для вирішення проблеми.

Що таке Siri?

Siri — цифровий віртуальний помічник пристрою Apple. Нижче ми перерахували особливості Siri.

 • Функція доступна на iOS, iPadOS, watchOS, macOS, tvOS і audioOS.
 • Це інтелектуальна функція, якій ви можете надавати інструкції щодо здійснення дзвінків, надсилання текстових повідомлень, використання програм та виконання інших основних завдань.
 • Цей помічник Apple еквівалентний Alexa від Amazon, Cortana від Microsoft і Google Assistant від Google.
 • Ця інтелектуальна машина також відповідає на запитання користувачів Apple, пропонуючи параметри або керуючи пристроями.
 • Користувачі Apple можуть налаштувати голос Siri відповідно до своїх уподобань.
 • Siri — це безкоштовна вбудована функція, яка дуже допомагає користувачам.

Чому моя Siri звучить приглушено?

Якщо ви випадково почули приглушений голос Siri, це може бути з кількох причин. Давайте подивимося, чому ви постійно чуєте дивний голос Siri:

 • Низька потужність пристрою є першою причиною того, що голос Siri звучить глухо. Якщо ваш пристрій Apple розряджається, краще перевірити, чи достатньо заряду. Якщо він працює від низького заряду батареї, зарядіть пристрій, щоб подолати проблему з голосом.
 • Однією з основних причин виникнення цієї проблеми є нещодавнє оновлення. Багато користувачів стикалися з глухим голосом Siri після оновлення своїх пристроїв до iOS 15.1.
 • AirPods — чудовий аксесуар Apple, яким люди часто користуються за кермом або на роботі. Якщо ваші AirPods нечисті або брудні, це може бути причиною дивних звуків Siri. Тому обов’язково ретельно очистіть їх спиртовими серветками.
 • Завжди важливо час від часу вимикати свій гаджет. Якщо ви не робили цього протягом тижня, настав час вимкнути пристрій, а потім увімкнути його знову, оскільки тривалий час роботи також може призвести до цієї проблеми та змушувати вас дивуватися, чому моя Siri звучить дивно.
 • Іншою причиною, яка, як було помічено, спричиняє проблеми з голосом Siri, є помилки. Якщо на вашому пристрої Apple встановлено програми сторонніх розробників, вони можуть легко вивести з ладу ваш гаджет. Ви можете спробувати видалити ці програми та не завантажувати нічого, що може бути шахрайством.
 • Файли cookie, збережені на вашому пристрої Apple, також можуть уповільнити розмову Siri. Спробуйте скористатися VPN або переключитися на приватний браузер, щоб уникнути таких проблем.

 • Мимовільні зміни голосових налаштувань Siri також можуть бути причиною цієї проблеми.

Як вирішити проблему зі звуком Siri

Тепер, коли ви добре обізнані про причини, які можуть призвести до переривчастого голосу Siri, настав час поглянути на рішення, які можуть вирішити цю проблему.

Примітка. Наступні кроки можна виконати на iPhone.

Спосіб 1. Перезапустіть пристрій Apple

Першим кроком, який потрібно зробити, щоб вирішити проблему зі звуком Siri, є перезавантаження пристрою Apple, який ви використовуєте. Перезапуск допомагає подолати незначні проблеми, які можуть призвести до такої проблеми.

1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та кнопку живлення вашого iPhone.

2. Тепер проведіть пальцем праворуч, щоб вимкнути живлення.

3. Після цього натисніть і утримуйте кнопку блокування збоку вашого iPhone.

4. Коли iPhone завантажиться, натисніть і утримуйте кнопку блокування, щоб відкрити Siri.

5. Дайте Siri команду або поставте їй запитання, щоб перевірити, чи це зараз звучить природно.

Спосіб 2: Вимкніть режим низького енергоспоживання

Якщо перезавантаження пристрою не допомогло вам зрозуміти, чому Siri звучить дивно в режимі низького енергоспоживання, ви можете спробувати вимкнути режим низького енергоспоживання на своєму пристрої Apple. Незважаючи на те, що цей режим надзвичайно корисний для економії заряду акумулятора, іноді він також може впливати на голос Siri. Отже, спробуйте вимкнути режим низького енергоспоживання за допомогою наступних дій:

1. Відкрийте налаштування вашого iPhone.

2. Тепер торкніться опції Акумулятор.

3. Далі вимкніть у ньому опцію Low Power Mode.

Ви також можете спробувати повністю зарядити свій пристрій, щоб уникнути такої проблеми.

Спосіб 3: Скидання голосу Siri

Ви можете не тільки використовувати Siri для виконання різних команд, але й налаштувати її. Спробуйте скинути голос Siri, якщо ви все ще шукаєте відповіді на запитання, чому моя Siri дивно звучить на картах.

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Торкніться Siri & Search.

3. Далі торкніться Siri Voice.

4. Встановіть голос відповідно до ваших уподобань.

5. Після того, як Голос 1 встановлено, ви також можете встановити Голос 2, виконавши ті самі дії.

Тепер, коли ви вручну налаштували голос Siri, спробуйте знову скористатися цією функцією, щоб перевірити, чи Siri звучить нормально.

Спосіб 4. Перевірте пам’ять пристрою

Ви також можете спробувати перевірити пам’ять свого пристрою, щоб переконатися, що це не є причиною виникнення такого звуку під час використання Siri. Siri має кілька опцій голосу та акцентів, які можна встановити відповідно до налаштувань. Щоб продовжити застосування цих ефектів, важливо переконатися, що у вас достатньо пам’яті. Щоб виконати ці налаштування, у вашому телефоні має бути 500 МБ вільного місця. Якщо місця недостатньо, ваш пристрій може почати видаляти аудіофайли Siri та інші важливі дані. Отже, переконайтеся, що ви зберегли на своєму пристрої різні голоси Siri.

Спосіб 5. Перевірте наявність оновлень

Як згадувалося вище, однією з головних причин приглушеного голосу Siri є оновлення до iOS 15. Отже, якщо ви шукаєте відповіді на питання, чому моя Siri звучить дивно, і способи це виправити, вам слід перевірити наявність нових оновлень для подолати проблему.

1. Щоб перевірити наявність оновлень iPhone, відкрийте Налаштування.

2. Далі натисніть Загальні.

3. Тепер натисніть Оновлення програмного забезпечення.

4. Якщо доступне оновлення, натисніть «Завантажити та встановити».

Спосіб 6: Скидання пристрою

Якщо жоден із наведених вище кроків не допоміг усунути проблему, а ви все ще хвилюєтеся, чому моя Siri звучить приглушено, тоді скиньте пристрій, щоб подолати ненормальний голос Siri, як крайній засіб. Це, безумовно, може відновити нормальний голос Siri. Отже, ви можете спробувати це зробити, використовуючи наведені нижче дії.

Примітка: перед виконанням наступних дій перенесіть усі дані свого пристрою в безпечне місце.

1. Відкрийте налаштування iPhone і натисніть «Загальні».

2. Тепер натисніть «Перенести» або «Скинути iPhone».

3. Далі натисніть Скинути.

4. Виберіть параметр «Скинути весь вміст і налаштування» та рухайтеся далі, дотримуючись інструкцій на екрані.

Щоб дізнатися більше, ви також можете переглянути наш посібник про те, як скинути iPhone 7 до заводських налаштувань.

Отже, ось як ви можете вирішити мою проблему з приглушеним звуком Siri.

Часті запитання (FAQ):

Q1. Як повернути Siri до нормального стану?

Відповідь Ви можете повернути Siri до нормального стану, змінивши її налаштування на своєму iPhone. Ви можете спробувати змінити голос Siri, як описано в Методі 3 вище.

Q2. Чому мій звук Siri низька якість?

Відповідь Ваш звук Siri може бути низької якості через режим низького енергоспоживання. Ви можете вимкнути цю опцію, щоб уникнути низькоякісного звуку.

Q3. Хто є оригінальним голосом Siri?

Відповідь Оригінальним голосом Siri є Сьюзан Беннетт.

Q4. Чи може Siri розпізнати більше одного голосу?

Відповідь Так, Siri може розпізнавати кілька голосів. Будь-хто може використовувати ваш пристрій, щоб давати рекомендації, надсилати та читати повідомлення, виконувати основні функції, здійснювати телефонні дзвінки та ставити запити за допомогою Siri на вашому пристрої Apple.

Q5. Скількома мовами говорить Siri?

Відповідь Siri може розмовляти англійською, німецькою, голландською, італійською, російською та багатьма іншими мовами.

***

Ми сподіваємося, що наш документ відповів на всі ваші сумніви щодо того, чому моя Siri звучить дивно. Повідомте нам, який розділ нашого посібника допоміг вам найбільше. Якщо у вас є інші запитання чи пропозиції, ви можете залишити їх у розділі коментарів нижче.

  Розуміння інструментів DevOps: Ansible і Terraform