Чому моя подія у Facebook показує неправильний час?

Ви плануєте захід на роботі чи плануєте концерт на меланхолійних вихідних? Що ж, Facebook добре служить цій меті, дозволяючи вам запланувати подію на самому веб-сайті або в додатку. Крім того, що він є проникливим інструментом, він має деякі недоліки, оскільки користувачі бачать час події Facebook неправильно, або часовий пояс події Facebook був налаштований неправильно. Якщо ви шукаєте відповіді на ці проблеми, ми надаємо вам корисний та ефективний посібник, який навчить вас усього про ці проблеми з належними рішеннями.

Чому моя подія у Facebook показує неправильний час?

Facebook Events – це корисний інструмент для керування подіями. Це допомагає дати скромне уявлення про кількість учасників, які, ймовірно, можуть потрапити на подію. Але іноді ви можете відчути, що час, який відображається на Події, неправильний. Це один із випадків, коли користувачі Facebook будуть спантеличені, побачивши це. Це може статися через неправильні налаштування часу на вашому пристрої. Давайте обговоримо це питання детально.

Які доступні налаштування часового поясу Facebook? Що таке налаштування часового поясу програми Facebook?

Налаштування часового поясу Facebook – це не що інше, як налаштування вашого комп’ютера/ноутбука. А що стосується програми Facebook, конфігурація часового поясу у вашому смартфоні така ж, як і часовий пояс Facebook за замовчуванням.

Чому мій час у Facebook неправильний?

Ваші друзі називають вас мандрівником у часі через спільну публікацію у Facebook, яка несподівано вказувала, що вона буде опублікована в майбутньому? Ну, ми точно знаємо, що ви живете сьогоденням. Час у Facebook – це відображення часу вашого комп’ютера. Отже, якщо час на вашому комп’ютері неправильний, це саме те, що змусило вас подорожувати в майбутнє з неправильним часовим поясом події Facebook. Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися, як виправити цю зачіску.

  Як відстежити свій рейс за допомогою бота Facebook Messenger

Чому моя подія у Facebook показує неправильний час?

Ви можете побачити неправильний час події у Facebook, якщо конфігурація часового поясу ПК не синхронізована з правильним часовим поясом вашого місцезнаходження.

Як змінити налаштування часового поясу Facebook? Як виправити дату та час у Facebook?

Порушення налаштувань часового поясу Facebook є періодичною проблемою, з якою стикаються багато людей. Якщо ви не знаєте, як налаштувати його правильно, дотримуйтесь покрокової інструкції нижче:

1. Відкрийте браузер, у якому ви ввійшли у свій обліковий запис Facebook.

2. Натисніть піктограму Вашого профілю > Вийти. Закрийте браузер, щоб виконати наступні дії.

3. У системному треї на панелі завдань клацніть правою кнопкою миші параметр «Час і годинник» і клацніть «Налаштувати дату/час» у контекстному меню.

4. З’явиться меню налаштувань дати та часу. Розгорніть спадне меню Часовий пояс і виберіть потрібний часовий пояс.

5. Відкрийте браузер на робочому столі та перейдіть на сторінку входу у Facebook у новій вкладці.

6. Введіть свою адресу електронної пошти або номер телефону та пароль для входу у свій обліковий запис Facebook.

  Як «відклеїти» сторінку Facebook, від якої ви не можете відмовитися

Зміни будуть видимі у всьому вашому обліковому записі. Перевірте, чи виправлено неправильний часовий пояс події Facebook.

Як змінити часовий пояс у Facebook на моєму iPhone?

Якщо ви бачите неправильний час події Facebook і вирішите перемикатися між часовими поясами в програмі Facebook, вам доведеться вручну вибрати бажаний часовий пояс у налаштуваннях iPhone. Перегляньте наведені нижче кроки, щоб зробити те ж саме:

1. Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone.

2. Торкніться Загальні.

3. Торкніться опції «Дата і час» зі списку, як показано.

4. Вимкніть параметр Встановлювати автоматично.

5. Тепер виберіть свій часовий пояс.

Все готово. Відкрийте програму Facebook, щоб побачити зміни.

Чому мої події у Facebook відключаються на годину?

Ваші друзі або відвідувачі профілю Facebook можуть бачити, що час випереджає або відстає на годину на подіях Facebook, на відміну від вас (хозяїна).

  • Іноді це трапляється, якщо ви проживаєте в країні, яка переходить на літній час (DST).
  • Алгоритм Facebook перешкоджатиме показу вашої події, оскільки його вводять в оману зміни на літній час, які відбуваються щороку в березні та листопаді. Ви можете редагувати час безпосередньо на сторінці події щоразу, коли це відбувається.

Це може бути причиною того, що ваші глядачі бачать неправильний часовий пояс події Facebook.

Як ви можете побачити точний час публікації у Facebook?

Якщо ви хочете перевірити точний час опублікованого допису на Facebook, наведіть курсор на позначку часу в певному дописі. Він буде зображений з датою та назвою днів тижня, як показано на зображенні нижче.

  Подивіться, які об’єкти Facebook визначив на ваших фотографіях

Як позбутися позначки часу на Facebook?

Ваше розуміння терміну часу для Facebook може відрізнятися. Давайте спочатку розберемося в різницю в його використанні. Слово мітка часу використовується для позначення двох різних речей, наприклад:

  • Таймер, який показує, скільки хвилин або годин тому була опублікована публікація, є одним із визначень терміну відмітки часу на Facebook.
  • Іншу позначку часу можна знайти в програмі Messenger, яка показує останній активний статус користувача, як показано нижче.

Якщо ви шукаєте способи видалити позначку часу зі своїх публікацій, на жаль, Facebook не дозволяє своїм користувачам цього робити. Однак ви можете вимкнути функцію Active Status за допомогою цих простих кроків нижче:

1. Відвідайте сторінку входу у Facebook та увійдіть у свій обліковий запис Facebook.

2. Натисніть на піктограму Messenger у верхньому правому куті, як показано.

3. Натисніть значок із трьома крапками в меню Чати. Натисніть Активний статус.

4. У спливаючому вікні вимкніть параметр «Активний стан» і натисніть «Зберегти».

***

Сподіваємося, ви зрозуміли, чому ваш час події у Facebook неправильний, а також рішення, як це виправити. Ви можете залишити свої запитання щодо цієї статті та пропозиції щодо тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.