Чому «Знайти мій iPhone» офлайн? (І взагалі як це знайти)

| | 0 Comments| 11:30 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Статус «Офлайн» у Find My означає, що ваш iPhone не може підключитися до мережі Apple Find My, щоб визначити своє місцезнаходження.
  • Ви, ймовірно, зіткнетеся з цим, якщо у вашого iPhone розряджений акумулятор або він не підключався до Інтернету більше 24 годин.
  • Щоб знайти ваш зниклий iPhone, який перебуває в режимі офлайн, хтось інший має підняти його, знову увімкнути та під’єднати до Інтернету.

Мережа «Знайти мій» від Apple дозволяє легко знайти загублений iPhone, але що робити, якщо iCloud показує, що ваш iPhone офлайн або місцезнаходження недоступне? На щастя, все ще можна визначити місцезнаходження вашого пристрою.

Що означає «Офлайн» для Find My iPhone?

Хоча мережа «Знайти мій» допомагає вам знайти ваш пристрій Apple, якщо він зник, інколи ви можете зіткнутися з жахливим статусом «Офлайн», коли намагаєтеся його знайти. Ви також можете побачити повідомлення «Місцезнаходження не знайдено» або «Служби локації вимкнено» в програмі «Знайти мене» або Сторінка пошуку пристроїв iCloud.

Це означає, що ваш iPhone не може підключитися до мережі Apple Find My і, як наслідок, не може надати вам своє місцезнаходження. Але чому це?

Чому ваш iPhone офлайн?

У більшості випадків ви побачите статус «Офлайн» у Find My, тому що акумулятор вашого iPhone повністю розряджено або минуло 24 години з моменту останнього відомого місцезнаходження, надісланого до Apple — через відсутність підключення до Інтернету. Однак якщо на вашому iPhone встановлено версію iOS, старішу за iOS 15, Find My також може показувати статус «Офлайн», коли пристрій вимкнено.

Якщо ви підозрюєте, що ваш iPhone вкрали, можливо, злодій перевів ваш iPhone у режим відновлення та відновив його за допомогою iTunes. На щастя, оскільки вони не можуть вимкнути Find My без ваших облікових даних Apple ID, ви зможете знайти свій iPhone, коли він під’єднається до Інтернету. Знову ж таки, злодій може вийняти SIM-карту та відключитися від Wi-Fi, щоб запобігти цьому.

  Як грати в емульовані ігри на Steam Deck за допомогою EmuDeck

Існує також невелика ймовірність того, що ви втратили свій iPhone у країні, де немає служби підтримки Find My. Примітка про Сторінка підтримки Apple підтверджує, що передача даних про місцезнаходження та пошук пристроїв доступні не в усіх країнах або регіонах. Тож якщо ви відвідаєте, скажімо, Північну Корею і втратите свій iPhone, вам не пощастить.

Яблуко

Нарешті, можливо, ви ввімкнули режим польоту на своєму iPhone до того, як втратили його. У таких випадках ви зможете бачити лише останнє відоме місцезнаходження свого iPhone.

Якщо ви вважаєте, що акумулятор вашого iPhone розрядився, знайте, що функція «Знайти мою мережу» від Apple може знайти ваш iPhone (під керуванням iOS 15.2 або новішої версії) протягом п’яти годин у режимі Power Reserve. Однак, щоб це працювало, ваш iPhone має бути поруч з іншими пристроями Apple. Отже, якщо поблизу їх немає, Find My може натомість відобразити статус «Офлайн».

Як знайти iPhone, який не в мережі

Коли ви відкриваєте програму Find My на пристрої Apple або переходите до Сторінка пошуку пристроїв iCloud, ви побачите кілька варіантів, коли ви виберете свій автономний iPhone. Якщо ви користуєтеся програмою «Знайти мій» на комп’ютері Mac, клацніть свій iPhone, утримуючи Control, або натисніть кнопку «Інформація» (i) поруч із iPhone на карті, щоб отримати доступ до тих самих параметрів.

По-перше, він повідомить вам про рівень заряду батареї, але це не те, про що варто надто турбуватися. Ви також можете побачити його останнє відоме місцезнаходження. Якщо ви бачите опцію «Напрямки», натисніть її, щоб отримати маршрут до цього місця. Якщо у вас немає цієї опції, це означає, що ваш iPhone не надсилає останнє відоме місцезнаходження. Але це не означає, що гра закінчена.

  Як змінити своє місцезнаходження на Samsung Galaxy S8

Хоча це може здатися марним, спочатку натисніть «Відтворити звук». Іноді це може відновити зв’язок із втраченим iPhone; ви дізнаєтесь, що це спрацювало, коли «Офлайн» буде замінено на «Зараз». Коли це станеться, ви знову зможете побачити місцезнаходження свого iPhone.

Якщо ваш iPhone вимкнено або не під’єднано до Інтернету, ви побачите «Очікує», коли натиснете «Відтворити звук». Ваш iPhone відтворюватиме сповіщення, лише коли хтось увімкне його та під’єднається до Інтернету. У таких випадках ви можете перемкнути опцію «Повідомляти, коли знайдено», щоб отримувати сповіщення, коли ваш iPhone знову підключається до мережі.

Щоб піти далі, ви можете натиснути «Позначити як втрачене», щоб залишити номер телефону та повідомлення, щоб хтось, хто знайде ваш зниклий iPhone, міг зв’язатися з вами, щоб повернути його. Це віддалено блокує ваш iPhone, вимикає Apple Pay і запобігає відображенню сповіщень. Ви все ще можете отримувати дзвінки та виклики FaceTime, тож ви можете попросити когось подзвонити на ваш пристрій, щоб спробувати його відновити.

Яблуко

Коли ви натискаєте «Позначити як втрачене» для iPhone, який перебуває в автономному режимі, ви бачитимете статус «Очікує», доки його не буде знову ввімкнено та підключено до Інтернету.

Якщо ви використовуєте Карти Google на своєму iPhone, можливо, ви зможете відстежувати його місцезнаходження за допомогою хронології Карт Google. Також варто звернутися до свого оператора мобільного зв’язку. Якщо ви знаєте номер IMEI або серійний номер свого телефону (який можна знайти на упаковці вашого iPhone), ваш оператор зможе відстежити його розташування.

  Вивчіть R і станьте спеціалістом із обробки даних

Подумайте про те, де ви нещодавно були, і якщо вам пощастить, ви можете знайти свій iPhone без подальшої допомоги з боку технологій. В іншому випадку вам потрібно чекати і тримати кулаки, щоб хтось це знайшов.

Як захистити свої дані, якщо ваш iPhone офлайн

Якщо ви спробували все, що описано вище, і терпляче чекали, щоб повернути втрачений iPhone, але безуспішно, наступним кроком буде захистити всі ваші дані, що зберігаються на ньому. Якщо ви вважаєте, що хтось викрав його або хтось, хто знайшов його, може отримати доступ до вашої особистої інформації, настав час віддалено стерти ваш iPhone.

Ви побачите опцію «Стерти цей пристрій», коли ви виберете свій iPhone у програмі «Знайти мій» або сторінку пошуку пристроїв iCloud. На комп’ютері Mac ви можете, утримуючи клавішу Control, клацнути iPhone у програмі «Знайти», щоб отримати до нього доступ.

Очистити ваш iPhone має бути останнім заходом. Продовжуйте, лише якщо ви втратили надію або ви впевнені, що всі ваші дані збережено в iCloud або iTunes, щоб ви могли легко відновити свій iPhone із резервної копії, якщо отримаєте його назад.

Перш ніж панікувати та зробити цей крок, пам’ятайте, що якщо ви використовуєте Face ID і маєте надійний пароль, ніхто не матиме доступу до вашої особистої інформації. Знову ж таки, ваш iPhone стиратиме свої дані, лише коли він увімкнено та підключено до Інтернету.

Сподіваємось, ці поради допомогли вам знайти свій iPhone, навіть якщо функція Find My спочатку показала, що він офлайн. Якщо вам не пощастило, пам’ятайте, що перевести його в режим втрати на день або два безпечніше, ніж стерти всі ваші дані.