Чому деякі торренти завантажуються повільно?

Торренти є поширеним способом надсилання та отримання великих файлів. Порівняно із завантаженням файлів з одного сервера, торрент-файл має меншу ймовірність невдачі в середині завантаження, і ви завжди можете призупинити та відновити завантаження файлу. Тим не менш, ви могли помітити, що іноді деякі торренти завантажуються повільно. У вас може бути кілька завантажень, і одне або два з них можуть бути до смішного повільним. Насправді є причина і кілька можливих рішень проблеми.

Розподіл пропускної здатності

Торрент-клієнти мають можливість обмежити швидкість завантаження файлів, які завантажуються. Ця функція застосовується вибірково, тобто ви можете завантажувати деякі файли зі звичайною швидкістю та обмежувати швидкість завантаження для інших файлів. Щоб перевірити, чи обмежили ви швидкість завантаження файлу, клацніть його правою кнопкою миші та знайдіть розділ пропускної здатності або подібний параметр. Переконайтеся, що ви дозволили файлу використовувати максимальну доступну пропускну здатність.

  Як змінити організатора наради в Zoom

Слід також зазначити, що якщо у вас завантажується занадто багато, ви не отримаєте однакову швидкість для всіх файлів, які завантажуються. Деякі файли можуть завантажуватися швидше, ніж інші. Єдиний спосіб обійти це – розподілити пропускну здатність для кожного файлу, який ви завантажуєте. Це буде обмежено тим, скільки пропускної здатності ви повинні виділити в першу чергу. Наприклад, якщо у вас є з’єднання 20 Мбіт/с і запущено п’ять торрентів, ви не можете виділити 10 Мбіт/с кожному з них.

Перевірте швидкість завантаження

Варто відправитися Speedtest.net щоб перевірити, чи дійсно ви отримуєте таку швидкість, як обіцяє ваш тарифний план. Слід також зазначити, що деякі провайдери намагаються зменшити швидкість Інтернету. Якщо ви підозрюєте, що це так, спробуйте завантажити інший файл або спробуйте завантажити його через свій браузер, щоб перевірити, чи є покращення. Це конкретне виправлення варто спробувати, лише якщо всі ваші торренти повільно завантажуються, а не лише один.

  Як налаштувати файловий сервер Samba на Ubuntu

Сідери проти однолітків

Торрент-файли потребують розширювачів, щоб «відіслати» файл. Сідер — це система, яка має повну копію файлу, який ви завантажуєте. Пір — це той, хто завантажує файл, тобто ви. При активній передачі через торрент, якщо кількість сівників менша за кількість однорангових, завантаження вашого файлу займе більше часу. Чим більше відношення посівного до однорангового, тим повільніше буде завантажуватися файл. Наприклад, якщо для файлу є лише один роздільник і десять однорангових пристроїв, він завантажуватиметься набагато повільніше, ніж файл, який має п’ять седерів і десять однорангових.

Завжди корисно перевірити, скільки сідерів має торрент, перш ніж почати його завантажувати. Якщо ви почали завантажувати файл, у якому не вистачає сидів, ви можете призупинити та відновити завантаження, коли буде більше сівників. Крім того, ви можете шукати інший торрент того самого файлу, який має більше сівалок.

  Створюйте плани харчування та знайдіть рецепти, які їм відповідають