Чому відеодзвінки — найкращий гаджет для розумного дому

Відеодзвінки є найважливішим пристроєм для розумного дому, який ви можете придбати. Розумні лампочки можуть бути кричущими, але — якщо їх правильно інтегрувати — відеодверний дзвінок стане тим, без чого ви не зможете жити. Вони також неймовірно розумні, коштують всього від 99 до 199 доларів.

Якщо у вас може бути лише один пристрій розумного дому, ви повинні зробити його відеодверним дзвінком — припускаючи, що ви можете його встановити. А якби у вас було тільки два, то це мав би бути відеодзвінок і голосовий помічник з дисплеєм. Ось чому.

  Як видалити аудіо з відео, перш ніж поділитися ним на iPhone

Відео дверні дзвінки – це вікно у зовнішній світ

Завдяки сповіщенню цей пакет не залишали на під’їзді цілий день.

У дверний відеодзвінок поєднуються камера, мікрофон і динаміки з прямим дверним дзвінком. Деякі підключаються до наявної електропроводки, а деякі працюють із домашнім дзвінком, інші мають можливість розрядитися від батареї та потребують бездротового дзвінка. Аудіо та відео, записані вашим дверним дзвінком, передаються назад на ваш планшет або телефон, а кількість записів і потоків залежить від потужності. Наприклад, дверні дзвінки, що працюють від батарейок, не можуть безперервно передаватися; вони занадто швидко втратять потужність.

Коли хтось наближається до ваших дверей, відеодзвінок помітить і повідомить вас. У цей момент ви можете почати дивитися потік. І якщо вони подзвонять у двері, ви можете поспілкуватися з ними, як домофон.

  Додайте анімовані шаблони GIF до своїх фотографій і відео

Завдяки своєму розташуванню відеодверні дзвінки служать мостом у зовнішній світ. За допомогою відеодзвінка ви можете бачити світ за своїми вхідними дверима та взаємодіяти з ним, навіть коли вас немає вдома.

Це працює незалежно від того, працюєте ви вдома, в офісі чи за кордоном. Ви можете побачити, хто біля ваших дверей, навіть до того, як вони подзвонять. Вам не потрібно буде тихо переходити до вічка, щоб визначити, хто подзвонив і чи варто відповідати.

Якщо вас немає вдома, ви все одно можете побачити, хто там, і навіть поговорити з ними. Завдяки розумному замку ви навіть можете дистанційно розблокувати двері та впустити відвідувачів у свій будинок. Деякі дверні дзвінки люблять Nest Hello і Wisenet Smartcam запропонуйте розпізнавання облич, тож ви будете знати, коли приїдуть рідні чи друзі.

  Як увімкнути керування музикою в Google Maps

Ви коли-небудь були вдома цілий день лише для того, щоб побачити деякі з них