Чому ви заблокували свій обліковий запис Instagram?

Instagram, найпривабливіша соціальна медіа-платформа, має значну роль у житті людей. Крім того, що він популярний і викликає звикання, він іноді приголомшливий для людей. Користувачі відчувають потребу змагатися та порівнювати своє життя з іншими, що часто робить їх нещасними. Отже, їм потрібно зробити перерву або деактивувати свої облікові записи, щоб трохи заспокоїтися. Але ви коли-небудь замислювалися, чи Instagram повторно активує ваш обліковий запис? Не хвилюйтеся, ви в потрібному місці. У цій статті ви дізнаєтесь, як відновити обліковий запис Instagram. Крім того, ви дізнаєтесь, скільки часу триває ув’язнення Instagram, і дізнаєтесь більше про те, чому вас заблокували у вашому обліковому записі Instagram.

Чому ви заблокували свій обліковий запис Instagram?

Прочитайте розділ нижче, щоб дізнатися, чому ви заблокували свій обліковий запис Instagram.

Чому ви заблокували свій обліковий запис Instagram?

Нижче наведено причини, чому ви заблокували доступ до свого облікового запису Instagram:

 • Одним із них може бути, коли користувач певною мірою порушує правила спільноти Instagram.
 • Це також може бути через будь-які програми сторонніх розробників. Ви можете прочитати про всі вказівки в розділі «Про програму» Instagram.
 • Якщо ваш обліковий запис демонструє будь-яку нерегулярну діяльність або містить неприйнятний вміст, ви можете бути заблоковані.
 • Ви повинні бути обережними під час входу з різними IP/MAC-адресами, оскільки це може перешкодити вашому обліковому запису.

Ви повинні ознайомитися з політикою конфіденційності та умовами використання в розділі «Про програму» Instagram, щоб перевірити, на що ви стежите.

Як відновити обліковий запис Instagram?

Знаючи причини, чому ви були заблоковані у своєму обліковому записі Instagram, давайте дізнаємося, як повернутися:

 • Щоб відновити обліковий запис Instagram, правильно введіть дані свого облікового запису або увійдіть за допомогою підтвердження електронної пошти.
 • Якщо ви забули свій пароль, перевірте збережені паролі або перейдіть до розділу «Забути пароль», щоб отримати допомогу у відновленні облікового запису.
 • Також перевірте, чи отримували ви електронний лист від Instagram щодо свого облікового запису або будь-яку змінену інформацію, через яку ви не можете відновити свій обліковий запис.
 • Спробуйте увійти за допомогою Facebook, якщо ваш обліковий запис прив’язано до нього. Це допоможе вам легко відновити обліковий запис.
 • Якщо нічого не виходить, потрібно звертатися Підтримка Instagram для подальшої допомоги.

Як розблокувати обліковий запис Instagram?

Деякі способи розблокувати обліковий запис Instagram:

Примітка: перед видаленням програми не забудьте створити резервну копію своєї інформації.

 • Спочатку потрібно видалити, а потім повторно інсталювати програму. Потім увійдіть, використовуючи свої облікові дані. Сподіваюся, Instagram розблокує вас.
 • Розблокування облікового запису може зайняти деякий час, тому періодично перевіряйте його.
 • Ви також можете зв’язатися зі службою підтримки Instagram, яка надішле вам електронні листи для підтвердження та надасть необхідну допомогу.

Скільки триває в’язниця в Instagram?

В’язниця Instagram – це заборона доступу до платформи, де Instagram блокує вас на певний термін від кількох годин до 24–48 годин. Тривалість заборони залежить від вашого вмісту, подальших дій і залучення облікового запису. Для подальших дій перейдіть до довідкового центру та повідомте про це в Instagram. Це могло б пришвидшити процес. Блокування може продовжитися ще на кілька днів, якщо ви будете повторювати дії, які призвели до блокування. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чому ви заблокували свій обліковий запис Instagram.

Вони заблокували вас чи деактивували Instagram?

Щоб перевірити, чи особа деактивувала або видалила свій обліковий запис:

 • Позначте спільні у вас групи. Якщо їх ім’я все ще відображається, це означає, що вони щойно деактивували свій обліковий запис. Потім спробуйте знайти їх ім’я, відкривши Додаток Instagram. Ймовірно, вас заблокують, якщо ви бачите сторінку, на якій написано результати не знайдено, сторінку не знайдено або користувача не знайдено.
 • Ви також можете використовувати програми сторонніх розробників, наприклад Блокувальники шпигунів щоб дізнатися, хто вас заблокував.
 • Ви також можете використовувати інший обліковий запис Instagram, щоб шукати їх. Якщо їх не вдається знайти в результатах пошуку, це означає, що вони деактивували свій обліковий запис.

Скільки часу потрібно Instagram, щоб розблокувати ваш обліковий запис?

Якщо Instagram заблокує вас, розблокування вашого облікового запису може зайняти від 3 годин до 4 тижнів. Період очікування повернення вашого облікового запису може тривати досить довго.

Примітка. Вам у будь-якому випадку слід уникати блокування. Припиніть тролінг і підтримку неприйнятного контенту в соціальних мережах.

Як довго Instagram тимчасово блокує ваш обліковий запис через підозрілу активність?

Тривалість тимчасового блокування залежить від кількості попередніх блокувань вашого облікового запису. Це також залежить від причин цих заборон. Звичайна тривалість заборони може становити від кількох годин до 24–48 годин. Блокування можна навіть продовжити, якщо протиправні дії є серйозними.

Скільки триває тимчасове блокування в Instagram через фішинг?

Звичайна тривалість заборони може становити від кількох годин до 24–48 годин у разі повторних причин. Тривалість тимчасового блокування в Instagram залежить від попередніх блокувань облікового запису та причин усіх цих блокувань.

Чи відновить Instagram ваш обліковий запис?

Ні. Якщо ваш обліковий запис Instagram був видалений вами або кимось із вашим правильним паролем, відновити його неможливо. Ви можете повторно активувати або відновити свій обліковий запис, лише якщо він тимчасово деактивований або заблокований. Єдиний варіант, який у вас залишився, це створення нового облікового запису з тією ж електронною адресою, яку ви використовували. Ви можете або не зможете отримати те саме ім’я користувача для себе, оскільки воно може бути зайняте до моменту створення нового облікового запису. Тепер ви знаєте, чи буде Instagram повторно активувати ваш обліковий запис.

Скільки попереджень, перш ніж вас забанять в Instagram?

У разі порушення умов Instagram видає попередження перед видаленням акаунтів. Це не залежить від кількості попереджень. Бан діє залежно від тяжкості порушення.

Як ви можете зв’язатися безпосередньо з Instagram?

Ви можете зв’язатися зі службою підтримки Instagram за телефоном: 1-650-543-4800. Ви також можете зв’язатися з ними через Інтернет Instagram Центр допомоги або напряму в службу підтримки Instagram електронною поштою: [email protected]

***

Сподіваємося, ви зрозуміли, чому ви заблокували свій обліковий запис Instagram і чи буде Instagram повторно активувати ваш обліковий запис. Ви можете залишити свої запити та пропозиції тем для майбутніх статей у розділі коментарів нижче.