Чому ви більше не можете платити за Netflix через iTunes

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Netflix інформує передплатників на деяких територіях про те, що їм потрібно припинити оплату через iTunes.
  • Абоненти, які користувалися старим базовим планом, змушені перейти на дорожчий або дешевший план, який включає рекламу.
  • Цей крок Netflix дозволяє йому уникнути сплати податку Apple у розмірі 30%, оскільки Apple бере на себе частину всіх транзакцій App Store.

Netflix знову розправляється з людьми, які платять за потокову послугу через білінг Apple/iTunes. Отже, якщо ви роками платили за Netflix таким чином, тепер ви можете бути змушені перейти на оплату безпосередньо за Netflix.

Netflix забороняє передплатникам платити через iTunes

Як першими повідомляє видання Новини шнурорізів, Netflix почав інформувати клієнтів про те, що їм потрібно перейти з оплати через Apple на оплату напряму. Це стосується людей на «деяких територіях», зокрема в США та Канаді, які наразі мають базовий план.

  Як створити NFT безкоштовно без плати за газ

У 2023 році Netflix відмовився від базового плану, який коштує 9,99 доларів США на місяць, і оновив його рівні до стандартного з рекламою, стандартного та преміум-класу. Будь-хто, хто вже користується базовим планом, може залишитися на цьому рівні та платити лише 9,99 доларів США на місяць. Однак будь-хто, хто реєструється за новою (зокрема після скасування) або змінює свою підписку, змушений перейти на один із нових рівнів і сплатити нові ціни.

Тепер це включає тих, кого торкнеться ця остання зміна, оскільки перехід від оплати через Apple до безпосередньої оплати Netflix означає зміну підписки. Це призвело до того, що деякі користувачі втратили свій попередній базовий план і змушені були або платити значно більше за стандартний чи преміум-план, або платити менше, але змиритися з потребою дивитися рекламу.

Про це повідомив речник Netflix Момо Чжоу The Verge що ця зміна стосується «учасників базового плану, які використовували метод оплати iTunes».

  Нова тенденція в хмарних обчисленнях [+4 Providers]

Ще в 2018 році Netflix заборонив будь-кому реєструватися на його сервісі через App Store за допомогою покупки в додатку. Але тепер Netflix також змушує існуючих передплатників на деяких територіях переходити на оплату послуги безпосередньо за допомогою кредитної або дебетової картки. Це закриває лазівку, яка існувала роками.

Чому Netflix хоче, щоб ви платили безпосередньо

Очевидною причиною, чому Netflix хоче, щоб ви та ваші інші передплатники платили безпосередньо, є так званий «Apple Tax». Apple на 30% скорочує транзакції App Store, включаючи підписки. Це означає, що 30% будь-якої ціни, сплаченої за Netflix через iTunes, надходить Apple, а не Netflix.

Переключивши передплатників з оплати через Apple на оплату напряму, Netflix може взяти на себе повну частину. Додатковим бонусом є те, що примушування людей змінювати спосіб оплати означає, що їм також потрібно змінити плани. Що, через вищі ціни чи рекламу, влаштовує Netflix.

  Як знайти Apple AirPods з iPhone

Це справедливо? Хоча це, мабуть, дратує тих, хто звик платити 10 доларів на місяць за гру «Корона та кальмари», це має абсолютний сенс з точки зору бізнесу. Навіщо Apple скорочувати свій прибуток і дозволяти користувачам залишатися на залишених планах, коли можна виправити обидва шляхом однієї зміни політики?

Тим не менш, користувачі Netflix, які звикли платити за старий базовий план через Apple, будуть справедливо засмучені через те, що їх вимушено змінили, особливо тому, що стандартний план коштує 15,49 доларів на місяць, а преміум – 22,99 доларів на місяць. Єдиний спосіб уникнути значного стрибка в ціні — вибрати стандартну з рекламою, яка коштує лише 6,99 доларів на місяць, але, як випливає з назви, змушує вас переглядати рекламу.