techukraine.net techukraine.net Чому варто заряджати телефон поза кімнатою

Чому варто заряджати телефон поза кімнатою

Categories:

Багато говорять про те, що смартфони нездорові, але це не завжди правда. Багато людей мають проблеми зі своїми телефонами не тому, що телефони за своєю суттю погані, а тому, що вони не подумали, як ними правильно користуватися.

Однією з найбільших помилок багатьох людей є використання смартфонів надто близько до сну. Інша проблема полягає в тому, щоб перевірити їхні пристрої вранці, перш ніж вони встигли прокинутися та адаптуватися до дня. Обидві проблеми можна звести до мінімуму або навіть усунути, заряджаючи їхні пристрої в іншій кімнаті. Ось кілька причин, чому варто заряджати телефон поза кімнатою.

Чому варто заряджати телефон поза кімнатою

Давайте спочатку розглянемо деякі з найбільших переваг заряджання телефону поза кімнатою.

1. Встановіть природні межі

Щоб досягти успіху в особистому чи професійному житті, важливо встановити межі. Однією з величезних помилок, яку люди роблять, є те, що вони дозволяють собі бути доступними 24/7, що може перешкодити їхній здатності відновлюватися та служити світу кращим чином. Наприклад, ви можете знати когось, хто має свою робочу електронну пошту на своєму особистому телефоні, і ви навіть можете бути цією людиною.

Заряджання смартфона в іншій кімнаті встановлює природні межі, оскільки ви не зможете відповідати іншим протягом певного часу щодня та вечора. У результаті ви, ймовірно, відчуєте, що маєте трохи часу для себе. Завдяки цьому ви можете почати обробляти думки та емоції, які раніше могли придушувати.

Якщо ви прагнете бути більш продуктивними зокрема в офісі, ви можете розглянути ці способи встановити межі на роботі.

2. Не перевіряйте свій екран першим ділом вранці

Скільки разів ви мали намір провести продуктивний день напередодні ввечері, а потім, щойно прокинувшись, брали смартфон і починали перевіряти сповіщення?

  Як виправити помилку «Ваша пам’яті JavaScript»

Розпочавши свій день із прокручування текстів і відповідей на них, вам, можливо, було складніше залишатися зосередженими на решту дня. Це те, в чому я був особливо винен приблизно з 2014 по 2019 рік, і це приводило мене в розсіяний стан частіше, ніж я хотів би визнати.

Коли ви заряджаєте телефон поза кімнатою, вам буде простіше не перевіряти екран першим ділом вранці. Натомість ви можете замінити цей час більш здоровою звичкою, як-от медитація або ведення щоденника. Можливо, вам також буде легше дотримуватися ранкової рутини, оскільки ви усунули одну велику відволікаючу дію.

Якщо ви хочете придбати медитацію як позитивну звичку, перегляньте наш посібник із початку медитації.

3. Не мати спокуси перевірити свій телефон посеред ночі

Ще одна шкідлива звичка, яка заважала моїй продуктивності в ранні 20 років, — це перевірка телефону посеред ночі. Раніше я заряджав свій iPhone прямо біля моєї подушки, що дозволяло швидко відповісти на повідомлення або перевірити соціальні мережі, коли я мав спати.

Як тільки я почав заряджати свій телефон в іншому місці, якість мого сну покращилася протягом кількох тижнів. Протягом дня також було легше не перевіряти сповіщення на моєму пристрої. Ймовірно, вам доведеться докласти значних зусиль, щоб позбутися звички перевіряти свій телефон посеред ночі, але люди люблять йти шляхом найменшого опору. Отже, зарядити телефон в іншій кімнаті – це легка відправна точка.

Ще одне корисне правило, якого слід дотримуватися, — взагалі не користуватися телефоном у ліжку. Ознайомтеся з цими порадами про те, чому ніколи не варто користуватися телефоном у ліжку.

  Як приховати або видалити історію замовлень Amazon

4. Потенційно отримати кращий нічний сон

Якість вашого сну є важливою, і ви повинні зробити все можливе, щоб покращити цю сферу свого життя. І якщо ви помітили, що відчуваєте втому, коли прокидаєтеся, варто переглянути, де ви заряджаєте телефон.

А дослідження, опубліковане в 2020 році виявили, що серед 1925 студентів у Саудівській Аравії використання телефону після вимкнення світла корелювало з погіршенням якості сну. Крім того, студенти, які заряджали свої телефони поруч із головою, також були схильні до більшої втоми протягом дня.

Хороша новина полягає в тому, що якщо ви намагаєтеся налаштувати використання смартфона для кращої якості сну, ви можете виконати численні дії, щоб зменшити використання смартфона та підвищити гігієну сну. Окрім заряджання телефону в іншій кімнаті, ви можете виконувати дії, які не пов’язані з екранами.

Як замінити функції, які ви зазвичай використовуєте на своєму телефоні

Тепер, коли ми поговорили про деякі з найбільших переваг, пов’язаних із заряджанням телефону поза кімнатою, можливо, ви переконаєтесь спробувати це. Однак у вас також можуть бути сумніви. Зрештою, як ти дізнаєшся, коли прокидатися?

Нижче наведено деякі варіанти заміни певних функцій телефону, які можна використовувати під час заряджання пристрою в іншій кімнаті.

1. Будильник зі сходом сонця

Можливо, ви достатньо дорослі, щоб пам’ятати час, коли ви користувалися будильниками до появи смартфонів. Сьогодні ви можете покращити свій режим сну, використовуючи будильник зі сходом сонця, який поступово робить вашу кімнату світлішою перед тим, як ви прокинетеся.

Будильники «Схід сонця» часто дозволяють регулювати час освітлення, що дозволить вам краще контролювати кількість світла, яке надходить у вашу кімнату під час сну. Крім того, ви можете регулювати максимальну силу світла.

Окрім того, що вони допомагають вам прокинутися, будильники зі сходом сонця мають додаткову перевагу, оскільки функціонують як лампа для читання тощо. Якщо ви ще не переконалися, прочитайте цей посібник із основними причинами придбання будильника зі світанком.

  Чому Google каже, що Chrome безпечніший, ніж Edge?

2. Фізичні блокноти

Якщо ви зазвичай ведете щоденник перед сном або відразу після пробудження, ви можете виявити, що фізичні блокноти краще, ніж екран телефону. Ви зможете звертатися до кожної сторінки, коли захочете, і деякі люди також вважають, що інформація краще закріплюється, коли вони пишуть її ручкою та папером.

Ви також можете перевірити, чи варто вам використовувати цифрові чи фізичні блокноти, якщо ви все ще не знаєте.

3. Kindle

Деякі люди люблять читати на телефоні перед сном, але є багато інших ефективних способів продовжити цю звичку без смартфона. Для багатьох людей насправді краще придбати друковану книгу та прочитати її. Однак, якщо ви любите читати на екрані, ви можете придбати замість нього Kindle.

Читання на Kindle перед сном — чудовий спосіб покращити свої знання з певних тем. А для інших людей це чудовий варіант для відпочинку. Існує багато налаштувань, які можна змінити, щоб ваш Kindle краще читав уночі.

Заряджайте телефон поза кімнатою, щоб краще спати

Іноді найменші зміни можуть мати великий вплив на вашу продуктивність та інші сфери вашого життя. Для тих, хто хоче встановити кращі межі зі своїми смартфонами, варто розглянути можливість заряджати пристрій в іншій кімнаті під час сну.

Зарядка смартфона поза межами кімнати може сприяти кращій якості сну, а також, ймовірно, вам буде легше перестати перевіряти телефон посеред ночі. Крім того, ви можете встановити природні межі, які допоможуть вам відпочити та відновити сили.