Чому вам варто вивчити ReactJS і 12 найкращих ресурсів для вивчення

| | 0 Comments| 8:58 AM
Categories:

У цій статті ми поговоримо про ReactJS і про те, як він стає все більш популярною бібліотекою для розробки інтерфейсу.

Що таке ReactJS?

ReactJS це бібліотека Javascript з відкритим кодом для створення інтерфейсів користувача (UI). Спочатку він був розроблений Facebook, а зараз підтримується всіма учасниками відкритого коду, включаючи FB.

Як працює ReactJS?

React працює, змінюючи DOM сторінки та відтворюючи будь-які зміни, внесені до DOM під час взаємодії/оновлення сторінки. Ці зміни DOM можуть бути зроблені користувачем або автоматично системою. Він виявляє зміни, внесені в DOM, і оновлює лише ці конкретні зміни, що робить його швидким для динамічних веб-сайтів, оскільки лише невелика частина HTML-коду змінюється без перезавантаження повної веб-сторінки.

Розроблено з урахуванням швидкості

Facebook є динамічним веб-сайтом, і для завантаження нового вмісту; неодноразово відтворювати весь DOM для внесення невеликих змін до веб-сторінки неможливо, оскільки це сповільнить роботу всього веб-сайту. React вирішує цю проблему унікальним способом; він зберігає «віртуальний DOM», який є копією фактичного DOM, який відображається користувачеві.

Щоразу, коли вноситься зміна до фактичної DOM, React спочатку змінює віртуальну DOM, а потім перевіряє різницю між фактичною та віртуальною DOM. Це допомагає визначити елементи, які потрібно повторно відобразити на екрані. Таким чином, він лише оновлює необхідні елементи, що робить його набагато швидшим.

Новий шлях

React популяризував абсолютно нову архітектуру веб-додатків під назвою Single Page Application. Раніше веб-сторінка завантажувалася з сервера, і все, що ви клацали, призводило до нового запиту до сервера, і браузер завантажував нову сторінку.

З іншого боку, односторінкові програми завантажують веб-сторінку (HTML, CSS, JS) лише один раз, а будь-яка подальша взаємодія з програмою лише завантажує необхідні дані або виконує дію на сервері. Це ніколи не перезавантажує всю програму, що робить її легшою на сервері та швидшою.

Gmail, Facebook і Twitter — це приклади SPA.

Ландшафт веб-розробки

Ми пройшли довгий шлях розвитку.

Раніше потрібно було вивчити кілька мов, щоб створити бекенд і інтерфейс, а потім змусити їх працювати разом. Щоб почати створювати складні програми, вам потрібно було б набути багато досвіду в обох сферах, але зараз усе дуже змінилося через нові приємні технології.

API для порятунку

Інтерфейс прикладного програмування (API) — це фрагмент коду, який визначає спосіб взаємодії різних компонентів коду один з одним. Ці коди можуть належати будь-кому та бути будь-де. Це чудовий спосіб розділити функціональність коду та його зручність використання. API дозволяють програмісту створювати/оновлювати/читати/видаляти дані (CURD) без необхідності розуміти спосіб, у який ці операції виконуються сервером.

  Як змінити співвідношення сторін в iMovie

API стали найпоширенішим способом, за допомогою якого зовнішні додатки тепер спілкуються із сервером і обмінюються даними. React повною мірою використовує API, більшість взаємодій із зовнішнім світом здійснюється за допомогою API, і, отже, це допомагає справді відокремити код інтерфейсу від серверної частини.

Розвиток Node.js

Як ідеально підсумовано Вікіпедія«Node.js — це кросплатформне середовище виконання JavaScript із відкритим кодом, яке виконує код JavaScript поза веб-браузером».

Node дозволяв розробникам запускати фрагмент коду, написаний на JavaScript, для запуску на стороні сервера. Це відкрило для розробників зовсім новий шлях для написання програм. Тепер можна написати весь бекенд за допомогою Javascript. Це дозволило розробникам дуже легко стати розробниками повного стеку.

за освоєння Javascript, тепер будь-хто потенційно може написати всю програму. Це одна з причин того, що Node став модним середовищем виконання для створення програм.

Поєднання цих технологій змінило ландшафт веб-розробки. Тепер стати веб-розробником стало набагато легше. Тепер будь-хто може запустити складні веб-програми, маючи достатньо практики. Це також одна з головних причин зростання попиту веб-розробників у галузі. Оскільки все більше і більше компаній переходять в Інтернет, зростатиме попит на програмістів і розробників загалом, і будь-кому, хто хоче почати займатися програмуванням, буде легше, ніж будь-коли, зробити це.

Нехай дані говорять самі за себе.

Тепер давайте подивимося, що тисячі розробників мають сказати про свій наступний вибір кар’єри. Hackerrank провів опитування, у якому взяли участь 116 000 розробників. Ось відповідні висновки з звіт.

Необхідно знати мову

Javascript, яка є мовою, яка використовується для розробки інтерфейсу, а також React, є найкращою мовою серед розробників і стає все більш популярною з 2018 року.

Ви затребувані

У різних розмірах компанії існує майже однаковий попит на розробників інтерфейсу в галузі.

Також із зростанням популярності Node. Фронтенд-інженери тепер навіть можуть стати бекенд-інженерами та переходити до розробки повного стека. Це відкриває великі можливості для зростання.

Реагувати на обгін AngularJS

Популярність React зростає з кожним роком і, як очікується, буде переважати AngularJS скоро. Причиною цієї тенденції є простота навчання та технічні переваги, які вона пропонує.

Усі вчаться React.

React перевершує всі інші фронтенд-фреймворки з величезним відривом, коли справа доходить до його вивчення. Багато розробників прагнуть сісти на поїзд React, який пропонує цілий новий світ можливостей.

Звідки цьому навчитися?

Тепер, коли ви знаєте всі причини для вивчення React, ось деякі з ресурсів, які вам слід розглянути, щоб вивчити його.

Код з Mosh

Стиль викладання Моша є одним із найкращих. Він розуміє точні проблеми, з якими може зіткнутися учень, і викладає це прямо у відео. Він дуже практичний, і всі його курси добре складені. Маючи понад 20 років досвіду програмування, він чудовий вчитель.

  Google Meet проти Zoom: який із них підходить саме вам?

Курс React від Мош дуже простий, і він проводить вас через кожен аспект бібліотеки React, створюючи реальну програму, яку можна використовувати в реальному світі. Він ідеально підходить для досягнення середнього рівня з нуля.

Повний посібник

Цей курс дуже плавно проведе вас через React. Усі приклади добре пояснено та реалізовано у відео. Курс поступово збільшує складність, оскільки він проводить користувачів різними способами впровадження однієї й тієї самої речі. Це чудовий курс для початку та досягнення середнього рівня.

Спеціалізація React

Для користувачів, які більше звикли до керованого середовища, навчання від професора є найкращим способом зробити це. Цей курс, запропонований HKUST, має найвищий рейтинг Coursera і навчає вас від основ.

Аспекти інформатики також розглядаються в курсі, щоб ви могли думати з точки зору хорошого розробника програмного забезпечення, який враховує масштабованість, безпеку та всі інші аспекти, створюючи чудовий веб-сайт. Найкраща частина навчання на Coursera полягає в тому, що ви отримуєте сертифікат наприкінці курсу. Сертифікати Coursera додають значну цінність вашому резюме та можуть надзвичайно допомогти у кар’єрі.

Наноградус

Ця нанодипломна програма від Udacity дасть необхідний поштовх вашій кар’єрі. Цей курс також включає React Native, який є фреймворком для розробки гібридних додатків, які можуть працювати як на системах iOS, так і на Android.

Викладачі цих нанодипломів висококваліфіковані та мають великий досвід викладання. Ступінь також включає підтримку кар’єри, яка допомагає студентам отримати роботу в хорошій компанії. Технічні наставники, доступні протягом усього курсу, полегшують процес навчання.

Для початківців

YouTube є однією з найкращих навчальних платформ у світі. Для людей, які хочуть отримати безкоштовні знання та покращити своє життя, YouTube — це джерело, яке ніколи не розчарує.

Ця серія посібників від Viswash проведе вас через React, починаючи з найпростішого. Це хороший підручник для початківців, після якого вони можуть перейти до курсів середнього рівня.

React для початківців

reactforbeginners.com створює повну веб-програму з нуля під час викладання цього курсу. Він також навчить вас, як розгорнути програму на Netlify.

  Що таке пільговий період союзника?

Уес, інструктор, знайомить своїх студентів із усіма аспектами реального додатка, включаючи анімацію та дизайн. Це виділяє курс серед інших. Він показує початківцю все і навчає достатньо, щоб піти там і копати глибше.

Розробка повного стека

Для користувачів, які хочуть «вкластися» в розробку з повним стеком і створити цілу програму за допомогою React, Node і JS, ця магістерська програма від Едурека ідеально підходить для вас. Програма ознайомить вас із усіма концепціями одну за одною, а потім з’єднає їх у повнофункціональну веб-програму.

Програма також використовує нереляційну базу даних під назвою MongoDB у серверній частині.

freeCodeCamp

freeCodeCamp це один із найкращих способів навчитися кодувати для початківців. Вони пропонують повністю практичні уроки, де користувач знайомиться з кожним елементом React і впроваджує їх, поки вивчає концепцію.

Найкраще те, що ви нарешті можете використати свої нещодавно набуті навички та допомогти благодійній організації створити їхній сайт і підтримати добру справу.

Кодування для підприємців

Якщо ви просто прагнете розпочати роботу та створити щось за допомогою React якнайшвидше, тоді ви можете розпочати проект із codingforentrepreneurs.com. Проект може не охоплювати всіх основ, але навчить вас достатньо, щоб розпочати роботу та навчитися створювати проекти.

Розбрат

Канал веб-розробників і веб-дизайну на Discord — це один із найкращих каналів для спілкування з однодумцями, які готові допомогти вам на кожному кроці вашого шляху. Канал дуже активний, і на ньому можна знайти людей із різним рівнем кваліфікації, тож це ідеальне місце для тих, хто займається React або веб-розробкою загалом. Ви можете приєднатися до каналу за допомогою це посилання.

Ще один дискорд, повністю присвячений React Реактифлюкс.

Reddit

Головна сторінка Інтернету також має першу сторінку для ReactJS. Тут ви знайдете всі види цікавих речей, які люди роблять за допомогою React. Він пропонує вам спосіб ознайомитися з проектами інших користувачів, а також публікує ваші власні проекти та запитання.

Документація

Нарешті, найкраще джерело, щоб дізнатися про будь-який тип коду, це ознайомитися з ним документація. React — це бібліотека з відкритим кодом, що означає, що будь-хто може переглянути її код і навіть змінити його. Коли ви вдосконалюєте свої навички за межі середнього рівня, ця документація може допомогти вам глибше заглибитися в React і використовувати деякі розширені функції, які він пропонує.