Чому більше немає джейлбрейків ChatGPT? 7 причин, чому джейлбрейк ChatGPT не працює

| | 0 Comments| 1:16 AM
Categories:

Коли ChatGPT було запущено, перше, що хотіли зробити його користувачі, це зруйнувати його стіни та розширити його межі. Користувачі ChatGPT, відомі як джейлбрейк, змусили штучний інтелект вийти за межі свого програмування, отримавши неймовірно цікаві, а часом і абсолютно дивні результати.

Відтоді OpenAI посилив ChatGPT, щоб зробити джейлбрейк набагато складнішим для виконання. Але це ще не все; Загалом джейлбрейки ChatGPT вичерпалися, що змушує користувачів ChatGPT замислюватися, чи працюють джейлбрейки взагалі.

Отже, куди поділися всі джейлбрейки ChatGPT?

1. Навички підказок ChatGPT загалом покращилися

До появи ChatGPT спілкування зі штучним інтелектом було спеціальним навиком лише для тих, хто працює в дослідницьких лабораторіях. Більшості перших користувачів не вистачало досвіду створення ефективних підказок. Це спонукало багатьох людей використовувати джейлбрейк, доцільний спосіб змусити чат-бота робити те, що вони хотіли, з мінімальними зусиллями та навичками підказки.

Сьогодні ландшафт змінився. Підказувати майстерність стає основною навичкою. Завдяки поєднанню досвіду, отриманого під час багаторазового використання та доступу до безкоштовно доступних посібників із підказок ChatGPT, користувачі ChatGPT відточили свої здібності підказок. Замість того, щоб шукати обхідні шляхи, як-от джейлбрейк, більшість користувачів ChatGPT стали більш вправними у використанні різних стратегій підказок для досягнення цілей, для досягнення яких у минулому вони потребували б джейлбрейка.

2. Розвиток чат-ботів без цензури

Оскільки великі технологічні фірми посилюють модерацію вмісту в чат-ботах зі штучним інтелектом, таких як ChatGPT, менші, орієнтовані на прибуток стартапи обирають менше обмежень, роблячи ставку на попит на чат-боти зі штучним інтелектом без цензури. Провівши невелике дослідження, ви знайдете десятки платформ чат-ботів зі штучним інтелектом, які пропонують чат-ботів без цензури, які можуть робити майже все, що ви від них хочете.

  Як встановити Ethernet або Wi-Fi за замовчуванням на Mac

Незалежно від того, чи йдеться про написання тих кримінальних трилерів і романів чорного гумору, які ChatGPT відмовляється писати, чи про написання зловмисного програмного забезпечення, яке атакує комп’ютери людей, ці чат-боти без цензури зі спотвореним моральним компасом зроблять усе, що вам заманеться. З ними немає сенсу витрачати зайву енергію на створення джейлбрейків для ChatGPT. Хоча ці альтернативні платформи не обов’язково такі потужні, як ChatGPT, вони можуть комфортно виконувати широкий спектр завдань. Такі популярні платформи, як FlowGPT і Unhinged AI.

3. Втеча з в’язниці стала складнішою

У перші місяці ChatGPT зламати ChatGPT було так само просто, як скопіювати підказки з онлайн-джерел. Ви можете повністю змінити особистість ChatGPT за допомогою лише кількох рядків складних інструкцій. За допомогою простих підказок ви можете перетворити ChatGPT на злого лиходія, який навчає, як робити бомби, або чат-бота, готового використовувати будь-які форми ненормативної лексики без обмежень. Це була безкоштовна програма, яка породила такі сумнозвісні джейлбрейки, як DAN (Do Anything Now). DAN включав набір, здавалося б, нешкідливих інструкцій, які змушували чат-бота виконувати все, що його запитували, не відмовляючись. На диво, ці грубі трюки спрацювали тоді.

Однак ті дикі перші дні залишилися в історії. Ці основні підказки та дешеві прийоми більше не обманюють ChatGPT. Тепер для зламування в’язниці потрібні складні методи, щоб мати можливість обійти надійні гарантії OpenAI. Оскільки джейлбрейк стає настільки складним, що більшість користувачів надто збентежені, щоб спробувати це. Легкі та широко відкриті експлойти ранніх днів ChatGPT зникли. Щоб змусити чат-бота вимовити одне неправильне слово, зараз потрібні значні зусилля та досвід, які можуть бути не вартими часу та зусиль.

  Отримайте панель, яка показує активні й завершені завантаження у Firefox

4. Новинка зносилася

Рушійною силою багатьох користувачів, які намагалися зламати ChatGPT, були хвилювання та захоплення від цього на початку. Будучи новою технологією, спонукати ChatGPT до неналежної поведінки було цікаво і заслужило право на похвалу. Хоча існує незліченна кількість практичних застосувань для джейлбрейків ChatGPT, багато хто шукав їх заради заклику «вау, подивіться, що я зробив». Однак поступово ажіотаж від новинки згас, а разом з ним і інтерес людей присвятити час джейлбрейку.

5. Втечу з в’язниці швидко виправляють

Поширеною практикою в спільноті джейлбрейків ChatGPT є ділиться кожним успішним експлойтом, коли його виявляють. Проблема полягає в тому, що коли експлойти широко поширені, OpenAI часто дізнається про них і виправляє вразливості. Це означає, що джейлбрейк припиняє працювати до того, як зацікавлені люди зможуть його спробувати.

Отже, щоразу, коли користувач ChatGPT старанно розробляє новий джейлбрейк, ділиться ним із спільнотою прискорює його загибель через виправлення. Це перешкоджає ідеї оприлюднення кожного разу, коли користувач стикається з джейлбрейком. Конфлікт між збереженням джейлбрейків активним, але прихованим, і їх оприлюдненням створює дилему для творців джейлбрейків ChatGPT. У наші дні люди найчастіше вирішують тримати свої втечі з в’язниці в таємниці, щоб уникнути латання лазівок.

6. Місцеві альтернативи без цензури

Зростання локальних великих мовних моделей, які можна запускати локально на вашому комп’ютері, також знизило інтерес до джейлбрейків ChatGPT. Хоча місцеві LLM не зовсім вільні від цензури, багато з них значно менш цензуровані та можуть бути легко модифіковані відповідно до побажань користувачів. Отже, вибір простий. Ви можете брати участь у нескінченній грі в кішки-мишки, шукаючи спосіб обдурити чат-бота, щоб незабаром його виправити. Або ви можете погодитися на місцевий LLM, який ви можете назавжди змінити, щоб робити все, що вам заманеться.

  Як увімкнути чат 👋 на вашому веб-сайті?

Ви знайдете напрочуд довгий список потужних LLM без цензури, які можна розгорнути на своєму комп’ютері з послабленою цензурою. Деякі відомі з них: Llama 7B (без цензури), Zephyr 7B Alpha, Manticore 13B, Vicuna 13B і GPT-4-X-Alpaca.

7. Професійні джейлбрейкери тепер продаються заради прибутку

Навіщо витрачати дорогоцінний час на розробку підказок для джейлбрейка, якщо ви від цього нічого не отримаєте? Що ж, деякі професіонали зараз продають джейлбрейки заради прибутку. Ці професійні розробники джейлбрейків розробляють джейлбрейки, які виконують певні завдання, і розміщують їх для продажу на оперативних ринках, таких як PromptBase. Залежно від їхніх можливостей ці підказки для джейлбрейку можуть продаватися за ціною від 2 до 15 доларів США за підказку. Деякі складні багатоетапні експлойти можуть коштувати значно дорожче.

Чи можуть припинення втечі з в’язниці мати негативні наслідки?

Втеча з в’язниці не повністю зійшла зі сцени; вони просто пішли в підпілля. Оскільки OpenAI монетизує ChatGPT, вони мають сильніші стимули для обмеження шкідливого використання, яке може вплинути на їх бізнес-модель. Цей комерційний фактор, ймовірно, впливає на їх агресивний поштовх до боротьби з джейлбрейками.

Проте цензура OpenAI щодо ChatGPT зараз стикається з дедалі більшою критикою серед користувачів. Деякі законні випадки використання чат-бота AI більше неможливі через сувору цензуру. Хоча підвищення безпеки захищає від шкідливих випадків використання, надмірні обмеження можуть зрештою підштовхнути частину спільноти ChatGPT до менш цензурних альтернатив.