Чого ви можете навчитися від одного?

| | 0 Comments| 8:46 PM
Categories:

Чи коли-небудь був пропущений дзвінок з номера, який ви не впізнаєте, і ви хотіли знати, хто дзвонить? Або ви коли-небудь хотіли знати, кому ваш партнер або діти постійно надсилають повідомлення та телефонують, але вони просто не говорять вам? Можливо, ви натрапили на випадковий номер телефону і вам цікаво, для кого він призначений. Тут може допомогти зворотний пошук телефону. Це конфіденційна послуга, яка може надати вам неабияку кількість інформації лише з десяти цифр номера мобільного або стаціонарного телефону.

Виконання зворотного пошуку телефону є лише однією з послуг, які пропонуються дослідницькими компаніями публічних записів. Це компанії, які пропонують дослідницьку послугу, яка дозволяє користувачам швидко та легко отримати доступ до загальнодоступної інформації про людей. Вони пропонують різні види послуг, включаючи перевірку справ, пошук людей, а також зворотний пошук телефону. У цій статті ми збираємося розповісти вам все, що вам потрібно знати про зворотний пошук телефону, включно з тим, яку інформацію ви можете розраховувати. Ми також рекомендуємо найкращі дослідницькі компанії з публічних записів для здійснення зворотного пошуку телефону.

Як запустити зворотний пошук телефону

Існують різні способи здійснення зворотного пошуку телефону. Один простий спосіб – просто ввести номер телефону в пошукову систему і подивитися, що з’явиться. Якщо вам телефонує компанія, цілком ймовірно, що вона розповість вам, хто це. Але якщо це стаціонарний або мобільний номер особи, вам може не пощастити.

У цьому випадку найпростіший спосіб запустити зворотний пошук телефону – це використовувати дослідницькі компанії з публічних записів, щоб виконати роботу за вас. Ці компанії, які спеціалізуються на перевірці даних та інших пошуках загальнодоступної інформації, використовують новітні технології для швидкого перегляду кількох джерел і отримання всієї інформації, яка доступна за будь-яким номером. Потім вони нададуть вам всю інформацію у легко засвоюваному звіті, до якого можна отримати доступ в Інтернеті або на вашому смартфоні чи планшеті. Є багато компаній, які пропонують цю послугу, але ми вибрали чотири найкращі далі в цій статті.

Найкращі постачальники зворотного пошуку телефону

Швидкий пошук у Google для дослідницьких компаній із публічних записів та сайтів для перевірки даних покаже, що постачальників немає дефіциту. І хоча не всі з них пропонують послугу зворотного пошуку телефону, переважна більшість робить. Таким чином, вибір постачальника зворотного пошуку телефону для використання може бути важким рішенням.

Ми виконали всі ваші завдання та протестували службу зворотного пошуку телефонів на всіх основних сайтах, щоб спробувати визначити, які постачальники найкраще справляються з роботою. У рамках цього процесу ми також визначили основні критерії, які більшість користувачів шукають у постачальника послуг зворотного пошуку телефону на основі нашого власного досвіду тестування та відгуків користувачів цих послуг. Основними критеріями, які ми використали при прийнятті нашого остаточного рішення, були:

Правильне дослідження – є кілька шарлатанів, які в основному просто загуглить номер, а потім скажуть вам, що знайдуть. Ви можете зробити це безкоштовно, тому ми визначили лише постачальників, які роблять все більше, і провели якомога більше досліджень.
Точні та зрозумілі звіти – немає сенсу використовувати сайт для зворотного пошуку по телефону, якщо інформація не має сенсу для вас, коли вона повернеться. Тому ми визначили ті компанії, які пропонують прості для розуміння, точні та читабельні звіти.
Мінімальні вимоги до інформації – найкращі сайти зворотного пошуку телефонів зможуть надати вам інформацію незалежно від того, скільки або мало інформації ви дасте їм для початку. Ми визначили сайти, які можуть надавати вичерпні звіти лише на основі номера телефону, без додаткової інформації.
Простота використання. Деякі з сайтів, які пропонують зворотний пошук телефону, можуть бути легшими у використанні, ніж іншими. Більшість пропонує інформаційну панель, щоб ви могли легко отримати доступ до інформації, яку вони знайшли. Але деякими з цих інформаційних панелей легше орієнтуватися, ніж іншими, тому ми намагалися вибрати лише ті сайти з простим у використанні інтерфейсом користувача.
Хороша підтримка клієнтів – найкращі сайти зворотного пошуку телефону запропонують всім клієнтам ефективну службу підтримки та надійне спілкування з клієнтами.
Мобільні програми. Багато користувачів кажуть нам, що високо цінують можливість доступу до даних на ходу. Таким чином, ми переконалися, що всі рекомендовані нами постачальники пропонують мобільні додатки як стандарт.

  Скільки людей можуть використовувати Netflix одночасно?

Важливо зрозуміти всім читачам, що виконання зворотного пошуку телефону не є точною наукою. Ми не можемо абсолютно гарантувати, що на сайтах, які ми рекомендуємо в цій статті, завжди буде все правильно. З огляду на це, номер телефону — це певна частина інформації, і якщо ви правильно вводите його на сайті, немає причин, чому сайт повинен робити помилку, враховуючи передові технології, які вони використовують для цих пошуків. Ми визначили чотири сайти, які, як показує наше тестування, пропонують стабільно надійну службу зворотного пошуку телефону, яка відповідає всім основним критеріям, які ми визначили вище. Ці чотири сайти:

1 — Перевірено

Наша рекомендація номер один для сайту, на який можна звернутися за послугою зворотного пошуку телефону, – це BeenVerified. Ціни на них трохи вищі, ніж у інших, але їхній сервіс настільки ж вражаючий, як і їхні конкуренти. BeenVerified — це сайт, якому для роботи потрібен лише номер телефону. Вони також проведуть комплексний пошук у кількох загальнодоступних джерелах даних, щоб знайти якомога більше інформації про кожне число.

Вони стверджують, що пропонують Intelius різний діапазон інформації, враховуючи вік, адреси, профілі в соціальних мережах та додаткову контактну інформацію, яка може бути розкрита. Інформаційна панель They BeenVerified онлайн — це ще одна добре розроблена та проста у використанні, а їхні звіти також зазвичай легко читаються та добре викладені. BeenVerified — це ще один постачальник, який має мобільні додатки для пристроїв iOS та Android. Вони також пропонують чудове обслуговування клієнтів, яке доступне за допомогою електронної пошти та телефону, яке працює протягом тривалого часу поза робочим часом, що робить його ідеальним для тих, хто працює.

2 — Миттєвий CheckMate

Іншим постачальником послуг зворотного пошуку телефону, який ми без вагань рекомендуємо, є Instant CheckMate. Вони пропонують подібну послугу як Intelius, так і BeenVerified, і насправді стверджують, що можуть зв’язати номер телефону з ще більшою інформацією. Окрім адреси та особистої інформації про особу, вони також стверджують, що можуть дізнатися про судимість також за номером телефону. На практиці ми виявили, що ця інформація повертається лише раз чи двічі, але це було вражаюче, коли це сталося.

  Як віддалено вийти з Netflix

CheckMate також виконує один із найповніших пошуків у соціальних мережах, де шукаються всі останні нові сайти на додаток до всіх старих улюблених. Checkmate трохи дорожчий, ніж середній на ринку для зворотного пошуку телефонів, але з чудовою інформаційною панеллю та добре розробленими звітами вони надають чудовий сервіс для своїх клієнтів. Це довідкова служба, яка доступна цілодобово по телефону або електронній пошті, і яка нас справді вразила. Однак наразі вони пропонують лише мобільний додаток для пристроїв Android, що прикро.

3 — TruthFinder

Хоча ми помістили Truthfinder на третє місце в цьому списку, вони все ще пропонують чудову послугу зворотного пошуку телефонів, яка як наше тестування, так і відгуки читачів показали, що цілком відповідають іншим постачальникам у цьому списку. Їхня служба зворотного пошуку телефону може запропонувати всю звичайну інформацію, а також кілька додаткових функцій, які жоден з їхніх конкурентів не стверджує. Це включає інформацію про інших людей, які можуть бути пов’язані з номером, можливі зображення, пов’язані з телефоном, відомості про освіту та роботу власника та багато іншого.

Все це представлено у звіті, який також є простим у навігації та досить вичерпним. Вони занадто зацікавлені, щоб спробувати підштовхнути користувачів до оновлення до їх повної служби перевірки фону на наш смак, але це не повинно відмінювати те, що вони надають у своїй стандартній службі зворотного пошуку телефону. Ціни Truthfinder є приблизно середніми за нашим досвідом, але наразі вони також мають лише програму для Android. Однак вони також пропонують цілодобову підтримку клієнтів, яка надається за безкоштовним номером і забезпечує вражаючі результати.

4 — Інтеліус

Якщо в даний момент на ринку є який-небудь сайт, який запускається BeenVerified ближче до секунди, то це має бути Intelius. Як наше тестування, так і відгуки, які ми отримали від користувачів, свідчать про те, що Intelius пропонує найкращу послугу зворотного пошуку телефону на даний момент. Їм не потрібно багато інформації, щоб почати. Підійде лише номер телефону. Потім Intelius шукатиме сотні різних джерел даних, щоб знайти якомога більше інформації про число.

Їхні результати вражають. Окрім імені за номером, Intelius також може знайти інформацію про тип мобільного телефону, який використовується, оператора, який обслуговує телефон, ім’я, адресу та місцезнаходження власника, і навіть такі деталі, як історія адрес, вік, родичі та інше. Інструментальна панель Intelius онлайн доступна для всіх користувачів, і це добре розроблений і простий у використанні інструмент. Intelius також пропонує мобільні програми для пристроїв Android і iOS. Мабуть, найкращою особливістю Intelius є те, як він передає інформацію. Незалежно від того, скільки інформації вони знайшли, звіти Intelius завжди точні та легко читані. Їхнє обслуговування клієнтів також вражає, і з ним можна зв’язатися електронною поштою, по телефону або за допомогою онлайнової служби вирішення проблем.

Що таке зворотний телефонний пошук?

Концепція зворотного пошуку телефону надзвичайно проста. Це спосіб дізнатися, хто стоїть за випадковим номером телефону. Був час, коли ми могли використовувати для цієї мети телефонний довідник. Але поява стільникового телефону та занепад стаціонарних телефонів означають, що, хоча довідники все ще існують, вони набагато менш поширені та не настільки повні, як колись. Це тому, що вони не мають номерів мобільних телефонів.

  Як переглянути (і вимкнути) дані телеметрії, які Firefox збирає про вас

Зворотний телефонний пошук є сучасним способом виконання роботи. Дослідницькі компанії з публічних записів, такі як ті, які ми рекомендували вище, мають доступ до мільйонів різних джерел загальнодоступної інформації. Вони можуть використовувати новітні технології для пошуку інформації про будь-який номер телефону в цих джерелах даних. І незважаючи на те, що чавунних гарантій немає, дуже мало випадків, коли вони не можуть сказати, хто стоїть за номером. Часто вони можуть надати вам набагато більше інформації, крім імені.

Яку інформацію можна отримати за допомогою зворотного пошуку телефону?

У більшості випадків всі люди хочуть знати з зворотного пошуку телефону, хто стоїть за номером. Незалежно від того, чи це особа чи компанія, коли ви дізнаєтеся, хто вам дзвонить, ви зможете швидко прийняти рішення, чи хочете ви поговорити з ними чи ні, і чи це небажаний дзвінок чи щось важливіше. Але є деякі ситуації, наприклад, якщо ви намагаєтеся з’ясувати, кому саме телефонує ваш партнер чи дитина, про які вам, можливо, захочеться дізнатися трохи більше.

Якщо вам це потрібно, зворотний пошук телефону може розкрити набагато більше інформації, ніж просто ім’я. Оскільки більшість дослідницьких компаній із публічних записів шукають усі доступні дані, вони часто знаходять набагато більше інформації. Це може включати такі речі, як адреси, історія адрес, адреси електронної пошти, облікові записи в соціальних мережах, сімейний стан, професія, родичі та багато іншого. Звичайно, немає ніяких гарантій, і кожен номер видає різну інформацію, але досить часто повний зворотний пошук телефону може намалювати досить чітку картину особи лише за її номером телефону.

Навіщо виконувати зворотний пошук телефону?

Ви можете запустити зворотний пошук телефону з різних причин. Їх можна запускати як на стаціонарні, так і на мобільні телефони, що означає, що існують різні мотиви залежно від того, як ви натрапили на номер. Деякі з найбільш поширених причин включають:

Отримання пропущеного або кількох пропущених дзвінків з номера, який ви не впізнаєте.
Ваш партнер або дитина робить кілька дзвінків на один номер, і ви хочете знати, з ким вони розмовляють і чому вони мають такий великий рахунок.
Ви десь знаходите посилання на номер телефону, але не пам’ятаєте, що це таке.
Ви очікуєте важливого дзвінка і маєте пропущений дзвінок, але не впевнені, чи це саме той дзвінок, на який ви чекаєте.
Ви отримуєте образливі телефонні дзвінки / жартівливі дзвінки / мовчазні дзвінки і хочете відшукати винного.

Висновки

Зворотний пошук телефону є корисною послугою з кількох причин. Вони можуть надати вам не тільки ім’я, яке стоїть за номером, але й різноманітну додаткову інформацію. Є багато онлайн-сайтів, які пропонують послугу зворотного пошуку телефону, але деякі в цьому набагато краще, ніж інші. У цій статті ми виділили чотирьох найкращих постачальників зворотного пошуку телефонів на ринку на даний момент.

Ви коли-небудь виконували зворотний пошук телефону? Наскільки успішним був для вас досвід? Ви користувалися одним із рекомендованих нами постачальників? Якщо так, чи є якісь відгуки про ваш досвід, якими б ви хотіли поділитися з нашими читачами. Ми завжди раді коментарям та думкам від усіх наших читачів, тож чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поля для коментарів нижче.