Чи існує ліміт необмеженого овердрафту Green Dot?

Картка Green Dot – це передплачена дебетова картка, яку можна завантажити грошима та має страхування FDIC. Його можна використовувати для здійснення покупок, зняття готівки та здійснення платежів. Картки Green Dot продають такі торговці, як Walmart, Uber і Starbucks. Торгова марка та термін GoBank належать Green Dot Bank, члену FDIC, який також веде бізнес як Green Dot Bank і Bonneville Bank. Для страхування депозитів депозити під будь-якою з цих торгових назв здійснюються в Green Dot Bank, єдиній установі, застрахованій FDIC. Потім ви можете поставити кілька запитань, наприклад, чи дає GreenDot аванс готівкою та чи дозволяє GreenDot овердрафт? Ви знаходитесь у правильному місці, щоб отримати відповіді. Ми відповімо вичерпно на всі ваші запитання. Крім того, у цій статті ви дізнаєтеся про необмежений ліміт овердрафту Green Dot і викупите гроші Green Dot.

Чи існує ліміт необмеженого овердрафту Green Dot?

Перш ніж дізнатися про ліміт необмеженого овердрафту Green Dot, давайте дізнаємося, як поповнити передплачену дебетову картку Green Dot у наступному розділі.

Як перезавантажити передплачену дебетову картку Green Dot?

Є два зручних способи поповнити дебетову картку Green Dot:

  Як видалити свій номер із Truecaller

Варіант I: депозит готівкою за зареєстрованою карткою Green Dot

Ви повинні повідомити касира, що бажаєте зняти гроші з вашої картки. Потім ви можете провести свою картку в касі. Є обмеження та вартість послуги $4,95. Є незліченна кількість місць, де ви можете поповнити свою картку, зокрема 7-Eleven, CVS Pharmacy, Dollar General, Family Dollar і Kroger. Ви можете додавати гроші на картки, які продаються Центром фінансового обслуговування, у тисячах партнерських установ по всій країні, таких як ACE Cash Express, Amscot, CheckChangers, Community Financial Service Centers (CFSC), David’s Check Cashing, PLS і Rite Check Cashing. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про ліміт необмеженого овердрафту Green Dot.

Варіант II: додайте готівку до зареєстрованого додатка Green Dot

Давайте подивимося, як додати готівку в додаток Green Dot.

Примітка: лише дебетова картка Visa Cash Back, дебетова картка Visa та дебетова картка Visa Pay As You Go пропонують цю функцію.

1. Запустіть Зелена точка додаток на вашому пристрої.

2. Натисніть Депозит на нижній панелі.

3. Потім натисніть «Внести готівку».

4. Натисніть Створити код депозиту.

Примітка. Штрих-код депозиту закінчується через годину.

5. Виберіть бажаного роздрібного продавця, де ви хочете зробити депозит.

6. Для вибраного продавця буде згенеровано штрих-код. Надайте касиру банку цей штрих-код разом із грошима, які ви хочете внести.

7. Касир відсканує штрих-код, щоб завершити операцію, і видасть вам квитанцію.

У будь-якому місці пред’явіть касиру готівку та номер депозиту. Гроші будуть перераховані на ваш рахунок протягом 10 хвилин після виконання вищезазначених дій.

Скільки грошей ви можете зняти з Green Dot Card на день?

Якщо не вказано інше, ви можете знімати лише до 500 доларів США з банкомату на день і 1500 доларів США за операцію в касі в банку-учаснику. Це стосується зареєстрованих та персоналізованих карток. Зняття готівки в банкоматі обмежено до 300 доларів США за операцію. Це ліміт необмеженого овердрафту Green Dot.

  Як вставити малюнок Google у документи Google

Як ви можете отримати свій кешбек Green Dot?

Ви можете повернути готівку Green Dot лише через рік після реєстрації свого облікового запису. Пізніше ви можете перерахувати кошти на баланс свого рахунку, щоб використати їх негайно, або внести їх на свій високоприбутковий ощадний рахунок, який принесе відсотки.

Який банк найбільше дозволяє овердрафт?

Коли транзакції, розміщені на вашому банківському рахунку, перевищують ваш баланс, виникає овердрафт. Іншими словами, у вас від’ємний баланс. Типовий ліміт овердрафту, який пропонують малі та великі банки, становить від 100 до 1000 доларів США залежно від доходу власника рахунку. Ось короткий опис комісії та обмежень за овердрафт для деяких із найпопулярніших банківських рахунків. Деякі з банків із найкращим лімітом овердрафту:

  • Дзвінок
  • Уеллс Фарго
  • Чейз Банк
  • Банк США
  • SunTrust Bank
  • Банк Америки
  • PNC Bank
  • Компас BBVA

Як ви можете зробити овердрафт на своїй передплаченій картці?

Постачальники передплачених дебетових карток забезпечують захист від овердрафту, подібно до кредитних карток. Якщо ви перевищите свій ліміт, банк це покриє. Однак вони надішлють вам рахунок і почнуть додавати комісії та відсотки. Щоб вибрати захист від овердрафту, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Green Dot на своєму смартфоні.

2. Натисніть Захист від овердрафту.

3. Торкніться опції «Погодитися та погодитися».

Чи дозволяє GreenDot овердрафт?

Так, ви можете розблокувати захист від овердрафту на суму до 200 доларів США. Green Dot покриє транзакції покупки дебетовою карткою понад ваш доступний баланс.

Чи можете ви зробити овердрафт за безлімітною карткою Green Dot?

Так, вам дозволено розблокувати захист від овердрафту на суму до 200 доларів США. Трансакції, що перевищують ліміт необмеженого овердрафту Green Dot, покриватимуться ними.

Чи існує ліміт овердрафту для Green Dot Unlimited?

Так, ліміт необмеженого овердрафту Green Dot становить до 200 доларів США.

Чи можете ви мати негативний результат на картці Green Dot?

Так, ви можете використовувати свою картку Green Dot, щоб отримати овердрафт. Захист від овердрафту – це опція, яку ви можете активувати на суму до 200 доларів США лише для заробітної плати та прямих державних депозитів. Ваші депозити автоматично забезпечують покриття, а Green Dot вирішує, чи покривати овердрафти.

  Як перенести дані про активність із програми Health на новий iPhone

Чи дає Green Dot готівковий аванс?

Так. Будь-який банкомат із брендом Visa може отримати аванс Green Dot. Пам’ятайте, що користування банкоматом вимагає введення PIN-коду.

Чи можете ви отримати грошовий аванс за допомогою картки Green Dot?

Так, ви можете отримати готівковий аванс за допомогою картки Green Dot.

Чи можете ви отримати позику за карткою Green Dot Card?

Так. Будь-хто може використовувати GreenDotmoney.com, щоб подати заявку на кредит. Клієнти, які не є клієнтами Green Dot, також можуть скористатися послугою. Ви можете вибрати один із доступних варіантів фінансування, включаючи передплачену картку Green Dot або поточний рахунок.

Чи можна використовувати банкомат із карткою Green Dot?

Так. Ви отримаєте картку банкомату з 4-значним PIN-кодом. Ви повинні пам’ятати, що ви можете знімати гроші в банкоматах лише в Сполучених Штатах з міркувань безпеки.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися про ліміт необмеженого овердрафту Green Dot і коли повернути гроші Green Dot. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.