Чи існує дитяча версія TikTok?

TikTok і один із його найбільших конкурентів, Instagram, змінили спосіб використання соціальних мереж. Вплив був величезним з точки зору охоплення, яке він отримав. У нашому зростаючому цифровому світі доступ до електронних пристроїв, таких як смартфони, різко зріс. Від пенсіонерів до дітей, кожен має особистий смартфон. Отже, очевидно, що такі програми, як TikTok, стали доступними для неповнолітніх дітей. Хоча політика вікових обмежень TikTok існує, діти порушують правила та створюють облікові записи. Це змушує батьків задуматися про те, чи існує дитяча версія TikTok, чи існує щось відоме як обмежений режим TikTok. Для всіх батьків, які хочуть стежити за своїми дітьми, ми пропонуємо вам цей корисний і ефективний посібник, який інформує вас про альтернативи дитячої версії TikTok.

Чи існує дитяча версія TikTok?

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально дізнатися про дитячу версію TikTok і кроки, які демонструють, як увімкнути обмежений режим у TikTok, використовуючи зображення для кращого розуміння.

Чи існує вікове обмеження в TikTok?

Так, TikTok має вікові обмеження. У їхніх Умовах використання зазначено, що користувач має бути не менше 13 років, щоб зареєструвати обліковий запис у них і насолоджуватися повною мірою TikTok. Однак багато дітей підробляють свій вік, щоб отримати доступ до TikTok без дозволу батьків. І це, безумовно, викликає запитання: чи існує дитяча версія TikTok?

  Як додати посилання в біо на TikTok

Чи безпечний TikTok для 10-річних дітей?

Ні, TikTok не пропагує безпечне середовище для дітей віком до 13 років, оскільки тут міститься вульгарний вміст для дорослих. Невідповідний вміст може вплинути на мозок і мислення вашої дитини. Психічна неспроможність зрозуміти негативні коментарі та кіберпереслідування – це жахливі речі, які можуть вплинути на душевний стан вашої дитини.

Чи може 11-річна дитина мати TikTok?

Ні, дітям віком до 13 років заборонено використовувати TikTok, оскільки вікове обмеження TikTok передбачає, що користувач повинен досягти 13-річного віку, перш ніж створювати обліковий запис на платформі або використовувати її будь-яким способом.

Яка альтернатива TikTok для дітей?

Якщо ви шукаєте відповідь на запитання, чи існує дитяча версія TikTok, на щастя, в Інтернеті є багато дружніх до дітей альтернатив TikTok. Однак той, який виділяється, це Zigazoo. Додаток розроблено вчителями та батьками. Він заохочує дітей випробувати свою уяву, показуючи їм навчальний контент. Завдяки високій інтерактивності діти отримують задоволення від прокручування відео, а також навчаються весело та ефективно. Іншими альтернативами є Funimate і Lomotif.

Чи існує дитяча версія TikTok?

Чи є дитяча версія TikTok? Ні, дитячої версії TikTok немає, але є кілька альтернатив TikTok, які набагато безпечніші та цікавіші для вашої дитини.

  Як заблокувати когось у TikTok

У TikTok є 18+?

Так, у TikTok є контент для дорослих. Хоча Загальні положення та умови суворо забороняють оголене тіло чи порнографію, деякі відео проходять алгоритм TikTok. Можна з упевненістю припустити, що певний вміст для дорослих завжди існує на платформі, що робить її дуже недружньою для дітей.

Як зробити TikTok Kid Friendly?

Незважаючи на те, що TikTok не дозволяє дітям користуватися TikTok, вони все одно це роблять. Припустімо, ви хочете переконатися, що ваша дитина не переглядає неприйнятний вміст під час використання програми. У такому випадку вам слід спробувати обмежений режим TikTok, який обмежує появу неприйнятних відео під час використання програми. Виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму TikTok на телефоні Android або iOS.

2. Торкніться значка профілю в нижньому правому куті.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

4. Натисніть Налаштування та конфіденційність.

5. Виберіть Digital Wellbeing у розділі CONTENT & ACTIVITY.

6. Торкніться режиму обмеженого доступу, щоб створити дитячу версію програми TikTok.

7. Тепер торкніться опції «Увімкнути обмежений режим».

8. Створіть бажаний пароль, який вашій дитині буде важко вгадати. Потім натисніть Далі.

9. Повторно введіть пароль, створений раніше, і знову натисніть «Далі».

Ви успішно перейшли в обмежений режим TikTok. Ви можете віддати телефон дитині і повернутися до роботи без будь-яких стресів.

  Зламаний обліковий запис TikTok – як відновити та захистити свій обліковий запис

Що означає обмежений режим у TikTok?

Обмежений режим TikTok був розроблений, щоб уникати перегляду вмісту для дорослих і неприйнятного вмісту під час використання програми. Якщо ви ввімкнете цей обмежений режим, вміст, який може не підходити для всіх аудиторій, буде відфільтровано, і ви побачите лише дружній вміст. Ви можете розглядати його як дитячу версію програми TikTok.

Як отримати обмежений режим на TikTok?

Обмежений режим TikTok — ідеальна функція, якщо ви не хочете, щоб ваші діти бачили будь-який неприйнятний вміст у TikTok. Якщо ви не знаєте, як увімкнути обмежений режим у TikTok, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте TikTok на своєму пристрої та перейдіть на сторінку свого профілю.

2. Торкніться піктограми гамбургера > Налаштування та конфіденційність.

3. У розділі «ВМІСТ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ» натисніть «Цифровий добробут».

4. Торкніться Режим обмеженого доступу > Увімкнути безпечний режим.

5. Встановіть унікальний і надійний пароль, який ваша дитина не зможе вгадати, і натисніть «Далі».

6. Повторно введіть пароль і натисніть «Далі».

***

Сподіваємося, цей посібник був корисним і ви змогли отримати відповідь на запитання, чи існує дитяча версія TikTok. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.