Чи є ZipRecruiter прихованою перлиною у сфері найму?

| | 0 Comments| 1:16 PM
Categories:

Якщо ви достатньо довго працюєте в кадровій сфері, ви вже знаєте, наскільки втомливим може бути наймання нових талантів, особливо якщо ви збираєтеся найняти й утримувати персонал з обмеженим бюджетом.

Кожен рекрутер знає величезні труднощі пошуку потрібного таланту серед кандидатів на конкурентному ринку.

Крім того, процес, який ви використовуєте для пошуку позитивного кандидата, має відповідати правовим нормам, а також довгостроковим цілям компанії. Ситуації вимагають ефективного та дієвого постачальника рішень для найму, який допоможе спростити й оптимізувати ваші процеси найму.

Замість того, щоб намагатися шукати окремих кандидатів і зв’язуватися з ними, роботодавці будь-якого розміру звертаються до провідних платформ найму, де вони можуть охопити значну кількість потенційних кандидатів в одному місці. Але як вибрати найкращу серед сотень рекрутингових платформ?

Ця стаття розбирає ZipRecruiterпровідного постачальника рішень для працевлаштування, щоб пояснити їхні процеси та те, яку користь ви можете отримати від їх використання.

Найскладніші аспекти найму

Набір персоналу завжди був складним завданням, тому рекрутери не поспішають, щоб переконатися, що вони зловлять потрібного кандидата та уникнуть поганих наймів. Найкращий спосіб розширити свої перспективи — заздалегідь знати основні проблеми, які можуть виникнути під час найму. Серед них:

#1. Дефіцит талантів

Рекрутери конкурують з іншими на ринку праці, який стає все більш конкурентоспроможним і орієнтованим на кандидатів, тобто кандидати мають перевагу.

Однак найбільшою проблемою сьогодні є менша кількість кваліфікованих кандидатів, ніж будь-коли. Дослідження показують, що 87% рекрутерів потребують допомоги у пошуку відповідних кандидатів для заміщення вакантних посад.

Недавній звіт McKinsey Global Institute показав, що компанії на Заході не можуть знайти від 16 до 18 мільйонів освічених співробітників, і проблема, ймовірно, з часом погіршуватиметься.

#2. Залучення потрібних кандидатів

Серйозна проблема, з якою стикається більшість рекрутерів, полягає в тому, щоб залучити відповідних кандидатів на відкриті вакансії, що робить пошук відповідного кандидата проблематичним і часто виснажливим.

Більшість рекрутерів надто пізно усвідомлюють, що знайти потрібну людину з групи недостатньо кваліфікованих кандидатів найчастіше означає погоджуватися на найкращого серед доступних претендентів, незважаючи на те, що вони не найкраще підходять для відкритої вакансії.

Ситуація погіршується, оскільки більшість рекрутерів не мають того, що потрібно, щоб створити менший конвеєр, щоб помітити більш кваліфікований талант у багатьох претендентів.

#3. Орієнтація на пасивних кандидатів

Кожен рекрутер знає, наскільки жорсткою може бути конкуренція на ринку найму, коли орієнтуються на пасивних кандидатів, наприклад на посади керівного чи старшого рівня. Немає нічого складнішого, ніж спроба виявити та залучити кандидата, який активно не шукає можливості роботи.

Недавній Опитування LinkedIn показали, що пасивні кандидати, на які припадає понад 70% світової робочої сили, складають значну частину працівників, тоді як активні кандидати складають решту 30%. Ці цифри підкреслюють рівень складності, пов’язаний із використанням величезного фонду талантів.

#4. Взаємодія з кваліфікованими кандидатами

Залучення відповідних кандидатів є ключем до встановлення контакту з найбільш відповідним талантом і змусити їх помітити вас. Ні для кого не секрет, що висококваліфікований кандидат буде завалений електронними листами від усіх рекрутерів.

Найкращий рекрутер – це той, хто буде виділятися серед хороших, особливо в ситуаціях, коли такий кандидат, швидше за все, матиме кілька пропозицій за плечима. Очікується, що рекрутер докладе максимум зусиль, щоб залучити та переконати правильного кандидата обрати вас замість інших, особливо якщо ви маєте справу з пасивними кандидатами.

#5. Скорочення часу найму

Найкращі рекрутери намагаються заповнити вакантні посади якнайшвидше, оскільки вакантні посади спричиняють затримки роботи, що коштує компаніям грошей. Крім того, є галузі, де процес, природно, займає більше часу, створюючи місце для розчарування серед рекрутерів.

  Як оновити Microsoft Edge

Дивовижно, але основною причиною багатьох затримок у процесі найму є здебільшого брак відповідних кандидатів, а це означає, що групам найму доводиться наполегливо працювати, щоб знайти відповідних кандидатів в іншому місці.

#6. Відсутність ефективного процесу найму

Спроба створити ефективну формулу найму, яка є обов’язковою, якщо ви збираєтеся знайти найкраще кваліфікованого кандидата, може стати справжнім матеріально-технічним кошмаром для більшості рекрутерів.

Незалежно від того, чи йдеться про швидке та вміле спілкування чи досить швидку оцінку кандидатів, рекрутер повинен знати правильні кроки, яких слід дотримуватися на кожному етапі.

Більше того, навіть «просте» завдання координації комунікацій ніколи не є простою прогулянкою, особливо враховуючи кількість часу, який можуть витратити адміністративні завдання за рахунок процесу найму та пошуку потрібного кандидата.

ZipRecruiter: огляд

Рекрутери та менеджери з найму несуть відповідальність за пошук і розміщення потрібних талантів на відповідних посадах. The ZipRecruiter платформа робить це завдання набагато швидшим і легшим, оскільки вона автоматизує весь процес.

Від розміщення оголошень на багатьох дошках вакансій, перевірки потенційних кандидатів за допомогою онлайн-співбесід і керування резюме та інформацією про вміст претендентів, ZipRecruiter має все в одному місці. Незалежно від того, чи є ви розумним рекрутером чи організацією, що займається своїми руками, платформа є найкращим місцем для пошуку кваліфікованих кандидатів.

Деякі способи, якими платформа полегшує ці речі, включають наступне:

#1. Простіший скринінг

Більшість рекрутерів роблять усе можливе, створюючи довгі списки запитань, щоб зібрати інформацію про кандидатів. Це ідеальний спосіб відібрати некваліфікованих кандидатів і зібрати якомога більше про їхні навички, перш ніж вони зможуть зустрітися зі своїм потенційним роботодавцем.

Тим не менш, процес надсилання запитань і резюме електронною поштою може бути більш захоплюючим і захоплюючим. ZipRecruiter полегшує надсилання вашим потенційним кандидатам посилання на онлайн-співбесіду, потенційно скорочуючи час найму.

#2. Створення бази даних кандидатів

ZipRecruiter дає менеджерам з найму та рекрутерам можливість створити свою онлайн-базу даних кандидатів, тобто їм більше не доведеться переглядати свої електронні листи в пошуках потрібного кандидата. Навпаки, уся необхідна інформація доступна в одному місці для полегшення доступу.

У результаті рекрутери можуть надати своїм клієнтам доступ до своєї бази даних для перегляду резюме та відповідей на питання на співбесіді без необхідності читати десятки електронних листів вперед і назад. Крім того, створити згадану базу даних так само просто, як опублікувати посилання в Інтернеті.

#3. Легко знайдіть кваліфікованих кандидатів

Рекрутери та менеджери з найму вважають використання ZipRecruiter швидким, простим і зручним, оскільки вони можуть збільшити кількість кваліфікованих кандидатів, не заповнюючи численні дошки вакансій своїми оголошеннями.

Крім того, використання платформи звільняє рекрутерів від болю, пов’язаного з марнуванням часу, намагаючись відфільтрувати тисячі некваліфікованих кандидатів.

Роботодавці, які довіряють ZipRecruiter, економлять свій час, оскільки їм не потрібно намагатися відстежувати кандидатів і резюме; їм потрібно лише замінити функції, які вони ввели в системі відстеження заявників платформи.

#4. Центральна база даних найму

Роботодавцям легко знайти потрібного кандидата на вакансію, оскільки ZipRecruiter вимагає від шукачів створити профілі з належною контактною інформацією та завантажити резюме. Це робить пошук потенційних кандидатів неквапливою прогулянкою по парку.

#5. Зручний для користувача

Роботодавці знайдуть ZipRecruiter зручним для користувача. Основна інформація, яку вводять шукачі роботи, представлена ​​в зручному для читання форматі. Крім того, багатьом шукачам роботи це подобається завдяки функції платформи «1-Click Apply», окрім можливості фільтрувати пошук роботи за різними ключовими словами.

  20 найкращих безкоштовних онлайн-сайтів для обміну та зберігання файлів

Ця зручність призводить до появи більшої кількості шукачів роботи, що розширює коло кандидатів, з яких можуть вибирати рекрутери та менеджери з найму.

#6. Мобільний Додатково

ZipRecruiter тепер доступний як мобільний додаток, який побудовано на основі інтерфейсу веб-сайту платформи, що означає, що роботодавці можуть швидко ідентифікувати кандидатів навіть під час переїзду.

Як опублікувати вакансію на ZipRecruiter

Розміщення вакансії на ZipRecruiter — це процес, який вимагає кількох простих у виконанні кроків, які видно ще до того, як ви зареєструєтесь у службі.

Крок 1: Створіть обліковий запис

Перейдіть на веб-сайт ZipRecruiter і виберіть «Опублікувати вакансію» у верхньому правому куті. Вам буде запропоновано створити обліковий запис, ввівши назву компанії та дотримуючись інструкцій на екрані, щоб завершити процес.

Ви побачите свою інформаційну панель, щойно завершите створення облікового запису, і ви будете готові опублікувати свою першу вакансію в меню «Вакансії».

Крок 2: Введіть інформацію про роботу

Заповніть назву посади та вкажіть тип роботи. Введіть повну адресу, місто/штат, поштовий індекс місцезнаходження, а для віддаленої роботи введіть місцезнаходження вашої компанії.

Крок 3: Додайте опис роботи та переваги

Чітко опишіть роботу, щоб ви могли залучити найкращих кандидатів і залишити поза увагою некваліфікованих. Опис вашої роботи має бути коротким, інформативним і привабливим. Іноді ZipRecruiter уже має подібні описи вакансій, або ви можете використовувати їх настроювані шаблони для різних вакансій.

Крок 4: Інформація про зарплату та необхідні навички

ZipRecruiter дозволяє додати діапазон винагороди до оголошення про роботу. Хоча це необов’язково, рекомендується, щоб отримати кращі результати. Ви також можете додати ключові слова з обов’язковими навичками, щоб краще орієнтуватися на найбільш кваліфікованих шукачів роботи.

Крок 5: Надайте інформацію про свою компанію

Введіть інформацію про свій бізнес, щоб дати шукачам можливість мати уявлення про вашу компанію.

Крок 6. Виберіть між безкоштовною пробною версією та платним планом

Ви повинні вибрати між придбанням платного плану та безкоштовною пробною версією ZipRecruiter, яка триває лише чотири дні. Безкоштовна пробна версія стандартного плану має багаторазове місце для роботи, тоді як рівень Premium пропонує працевлаштування преміум-класу та доступ до банку резюме на платформі.

Крок 7: Опублікуйте вакансію

Виберіть користувача, який отримуватиме сповіщення електронною поштою від системи, натисніть кнопку «Зберегти та опублікувати зараз», і ZipRecruiter розповсюдить вашу рекламу на понад 100 дошках вакансій.

Крок 8. Отримання та відстеження заявок

Сидіть зручніше і чекайте, поки зацікавлені кандидати почнуть подаватися на ваше оголошення про роботу; ви також можете бачити кандидатів, які подають заявки, у режимі реального часу.

Відповідно до статистичне дослідженняZipRecruiter довіряють понад 2,8 мільйона компаній, він має понад 25 мільйонів активних користувачів і 110 мільйонів шукачів роботи з понад 40 мільйонами підписників електронної пошти на сповіщення про вакансії.

Основні функції ZipRecruiter

❇️ Шаблони посадових описів: Платформа містить понад 500 настроюваних шаблонів, які роботодавці можуть використовувати для створення точних описів посад, що представляють їхні відкриті ролі.

❇️ Мережа сайтів вакансій: ця функція гарантує, що роботодавцям не доведеться публікувати оголошення про роботу на кожному сайті вручну. Натомість платформа автоматично розповсюджує створені оголошення про роботу на численних партнерських сайтах. Ви також можете створювати публікації для соціальних мереж, Twitter або Facebook.

❇️ Технологія зіставлення: ZipRecruiter використовує потужну технологію зіставлення на основі штучного інтелекту, яка автоматично й інтелектуально сканує резюме шукачів роботи, щоб знайти найкращих кандидатів із різних відкритих ролей. Потім платформа активно запрошуватиме вершків подавати заявки на відкриті ролі.

  Як використовувати GPS без Інтернету

❇️ Відбіркові запитання: ZipRecruiter підтримує відбіркові запитання в різних формах, зокрема запитання з множинним вибором відповіді, без тексту, відповіді щодо дати, відповіді щодо завантаження файлів, запитання «Так/Ні» та запитання щодо певних номерів тощо.

❇️ Запросити подати заявку: ця функція дозволяє користувачам автоматично надсилати попередньо написані особисті повідомлення обраним кандидатам, щоб підвищити їхні шанси надсилати заявки на відкриті вакансії.

Альтернативи ZipRecruiter

#1. Дійсно

Дійсно і ZipRecruiter вважаються одними з найпопулярніших платформ списків вакансій, які пропонують безліч чудових функцій, але вони мають деякі ключові відмінності.

Окрім об’єднання списків вакансій з багатьох інших сайтів, Indeed дозволяє користувачам публікувати вакансії безкоштовно. Вакансії, опубліковані на Indeed, автоматично відображаються в зведених списках. Крім того, користувачі можуть спонсорувати свої оголошення на основі оплати за клік (PPC), щоб виділити свої оголошення про роботу, що робить їх важливим для роботодавців, які працюють з обмеженим бюджетом.

Хоча розміщення списків на ZipRecruiter коштує грошей, і платформа не об’єднує списки вакансій з інших сайтів, вона публікує вакансії на понад 100 дошках вакансій, надаючи роботодавцям доступ до більшої кількості кандидатів.

#2. LinkedIn

LinkedIn добре відомий своїм професійним підходом як мережевий сайт, який допомагає власникам бізнесу швидко знаходити потенційних кандидатів на відкриті вакансії. Крім того, у LinkedIn є пакет потужних інструментів дослідження для роботодавців і працівників.

Тим не менш, найбільшою шкодою для LinkedIn є його відносно незграбна функція пошуку порівняно з ZipRecruiter, який має простий у використанні інтерфейс із надійними можливостями пошуку.

LinkedIn краще працює для роботодавців, які шукають конкретних кандидатів на певні посади, тоді як ZipRecruiter є кращим вибором для роботодавців, яким потрібно швидко заповнити певні ролі.

#3. Монстр

Монстр працює у сфері найму набагато довше, ніж ZipRecruiter, і може похвалитися величезним охопленням завдяки зручній системі, яка полегшує перегляд резюме та вибір потрібного кандидата. Плани вищого рівня Monsters надсилають сповіщення електронною поштою, коли винятковий кандидат подає заявку на відкриту вакансію.

З іншого боку, ZipRecruiter використовує інтелектуальні алгоритми підбору, щоб розміщувати найбільш кваліфікованих кандидатів у верхній частині інформаційної панелі та навіть зв’язуватися з ними від вашого імені, що робить його придатним для компаній із постійними потребами найму.

У Monster і ZipRecruiter є команди обслуговування клієнтів, які допомагають роботодавцям налаштувати плани відповідно до їхніх унікальних потреб у працевлаштуванні, але Monster пропонує більш гнучку оплату за продуктивність і багаторівневі місячні плани.

Висновок

ZipRecruiter представляє просту у використанні систему розміщення вакансій, завдяки якій роботодавці негайно звертаються до найбільш кваліфікованих шукачів роботи. Платформа найкраще підходить для роботодавців, які пропонують роботу початкового рівня, роботу за спеціальністю та фізичну роботу, навіть незважаючи на те, що зараз публікуються більш професійні вакансії.

Провідна в галузі платформа вакансій існує вже більше десяти років, об’єднуючи понад 2,8 мільйона роботодавців із понад 110 мільйонами шукачів роботи. ZipRecruiter є ідеальним інструментом для зв’язку між підприємствами та шукачами роботи за допомогою новітніх технологій штучного інтелекту.

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням для підбору персоналу, щоб зробити наймання легким і ефективним.