Чи є Raft на Xbox?

| | 0 Comments| 5:05 PM
Categories:

Шведська компанія Redbeet Interactive та Axolot Games спільно випустили відеогру про виживання у відкритому світі під назвою Raft. Гру вперше було доступно для безкоштовного завантаження на незалежній платформі Itch.io у 2016 році, а потім вона стала доступною як заголовок раннього доступу в Steam 23 травня 2018 року. З випуском останнього розділу гри в червні 20 травня 2022 року гру було вилучено з дочасного доступу та доступно повністю. У гру можна грати в одиночному або багатокористувацькому режимах і грати від першої особи та від третьої особи. Якщо ви шукаєте поради про те саме, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як дізнатися, чи є Raft на Xbox, а чи Raft на мобільному пристрої. Також ви дізнаєтеся, чи вийде Raft на Xbox One і чи можна грати в Raft за допомогою контролера Xbox.

Чи є Raft на Xbox?

Ідея Рафта досить проста. Ви починаєте гру самостійно на дерев’яному плоту посеред океану без берега. Ви змушені збирати те, що плаває навколо вас, тому що у вас взагалі немає ресурсів. Ви можете або стрибнути у воду та поплисти туди, де знаходяться плаваючі об’єкти, або можете використати свій гачок, щоб затягнути їх у безпеку свого плота. Raft доступний у Steam і здається ідеальною грою для Xbox.

  15 Посібник із передових методів безпеки DevOps

На яких пристроях працює Raft?

Наразі Raft доступний лише на ПК пар.

Рафт на мобільному пристрої?

Ні, Raft недоступний на мобільних телефонах. Складність гри не дозволяє розвивати її на мобільних пристроях. Хоча подібні ігри, такі як Raft, доступні на мобільних пристроях.

Чи є Raft на PS4?

Ні, Raft ще не доступний на PS4. Випуск Raft для PlayStation 4 не був підтверджений розробником гри Redbeet Interactive. Гра Raft може бути недоступною для геймерів у PlayStation Store через надзвичайно вимогливу фізику гри та інші компоненти, які можуть бути занадто вимогливими для PS4.

Як ви граєте в комп’ютерні ігри на своєму Xbox?

Windows має можливість поширювати свій вихід на багато дисплеїв і гаджетів. Використовуючи офіційний інструмент Wireless Display від Microsoft, це сумісно з усіма консолями Xbox One і новою Xbox Series X/S. Після підключення ви можете запускати будь-яку гру в Steam, Epic або навіть в автономних інсталяціях, використовувати контролер Xbox як мишу для робочого столу Windows або використовувати контролер так, ніби він фізично підключений до вашого комп’ютера. Перш ніж дізнатися, чи є Raft на Xbox, давайте подивимося, як використовувати інструмент Wireless Display від Microsoft:

  Чому деякі значки програм Mac закреслені?

1. Завантажте Бездротовий дисплей із Microsoft Store на вашому Xbox.

2. Увійдіть у свій ПК, коли Xbox завершить установку.

3. Натисніть клавіші Windows + A, щоб відкрити Центр підтримки.

4. Тепер натисніть кнопку швидкої дії Підключити.

Примітка. Ви можете отримати прямий доступ до екрана підключення, натиснувши клавіші Windows + K.

5. Зачекайте кілька секунд, щоб пристрій було з’єднано.

6. Натисніть свій пристрій Xbox, коли він з’явиться у списку.

7. Виберіть опцію «Дозволити введення», яка відобразиться.

Чи є Raft на Xbox?

Ні, Raft немає на Xbox. Може здатися, що Raft ідеально підходить для Xbox і що його перенесення має бути простим, але на момент написання статті це, на жаль, не так. Наразі Raft працює лише на Steam Deck і доступний лише на ПК (Steam).

Чи вийде Raft на Xbox One?

Може бути. The Raft буде доступний на Xbox One; однак розробник Redbeet Interactive не підтвердив і не спростував цього. Цілком ймовірно, що Raft не вийде на Xbox One, оскільки вона належить до попереднього покоління ігрових консолей.

  55 найкращих програм для Mac OS X 2021 року

Чи можна грати в Raft за допомогою контролера Xbox?

Ні, ви не можете грати в Raft за допомогою контролера Xbox. Контролери офіційно не підтримуються Raft.

Чи є Raft комутатором Nintendo?

Ні, Nintendo Switch не має Raft. Гра Raft доступна лише на ПК через Steam. Якщо ви знайшли Raft на комутаторі Nintendo, швидше за все, ви граєте в копію оригінальної гри.

Чи є Raft безкоштовним у Steam?

Ні, Raft не є безкоштовним у Steam. Вам доведеться заплатити мінімальну суму близько 600 індійських рупій.

Steam безкоштовний?

Так, Steam можна безкоштовно завантажити та грати на ПК.

***

Сподіваємося, ви дізналися, чи є Raft на Xbox. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.