Чи є Putlocker законним і безпечним у використанні? Добрий і Поганий

Categories:

Якщо ви подібні до нас, ви використовували Putlocker для перегляду фільмів і телешоу в Інтернеті, але все ще існують певні ризики, про які вам потрібно знати. Сьогодні ми обговоримо законність потокової передачі за допомогою Putlocker, а також покажемо, як забезпечити безпеку при використанні сервісу, встановивши та використавши VPN на своєму улюбленому пристрої.

Putlocker — це веб-сайт, який підключає користувачів до онлайнових медіа-потоків, що дозволяє їм дивитися різноманітні фільми та телешоу. Сьогодні ми відповідаємо на одне важливе питання, чи є Putlocker легальним чи ні, тому що ви повинні бути поінформованими, а не потрапляти в гарячі юридичні води. Читайте далі та дізнайтеся про найкращі VPN для Putlocker.

Хоча це питання відкрите для обговорення, багато країн вважають такі сайти, як Putlocker, такими, що порушують закон про авторські права, і тому користувачі можуть зіткнутися з наслідками. З цієї причини користувачам рекомендується вжити заходів, щоб захистити свою конфіденційність в Інтернеті та приховати свою особистість під час використання сайту.

Передавайте фільми Putlocker в повній анонімності за допомогою цих VPN:

NordVPN – найкраще для Putlocker – NordVPN збиває з пантелику всі спроби стеження з найбільш вражаючим набором функцій VPN на ринку – ідеально підходить для безпечних потоків Putlocker.
Surfshark – протиотрута від жахливих безкоштовних VPN, цей постачальник пропонує захист преміум-класу за доступною ціною. Включає блокування спливаючих вікон і захист від шкідливих програм.
ExpressVPN – ваш вибір для найвищої швидкості VPN і потокового передавання без буфера.

Оскільки сайт посилається на зовнішні потоки, є ймовірність того, що користувачі можуть стати жертвами вірусів, шкідливих програм та інших загроз безпеки з цих посилань. Тому користувачі також повинні вживати розумних заходів безпеки в Інтернеті під час використання сайту.

Найважливішим і ефективним інструментом конфіденційності та безпеки в Інтернеті, який ми рекомендуємо всім читачам використовувати при використанні Putlocker, є VPN, який може приховати вашу особистість в Інтернеті та захистити вас від загроз безпеці, шифруючи ваші онлайн-дані.

30-денна гарантія повернення грошей

Що таке Putlocker?

Putlocker — це веб-сайт, який містить онлайн-індекс розміщених медіа-файлів, включаючи телевізійні шоу, фільми та музику. Сам сайт не містить жодного вмісту, який користувачі можуть транслювати, але він дає змогу користувачам знаходити та отримувати доступ до файлів, які розміщені в іншому місці.

Putlocker виник у Великобританії як putlocker.com, і його популярність швидко зростала. На початку 2012 року в середньому його відвідувало близько 800 000 відвідувачів на день, але це подвоїлося після того, як Megaupload, схожий сайт, був закритий. Це сталося через ймовірне порушення авторських прав, хоча закриття було цілком добровільним.

Однак зростання кількості користувачів, яке досягло піку в 2016 році, коли putlocker входить до числа 250 найбільш перегляданих сайтів в Інтернеті та 150 найкращих у США, також призвело до того, що putlocker отримав подібну небажану увагу.

Протягом багатьох років робилися різні спроби вимкнути або заблокувати putlocker, через що URL-адреса сайтів змінювалася кілька разів.

Спочатку вони перейшли на putlocker.bz, але цей сайт був захоплений підрозділом поліції Великобританії з боротьби зі злочинами проти інтелектуальної власності в червні 2014 року. Потім сайт перейшов на ісландський домен як putlocker.is. Однак з жовтня 2016 року на цій URL-адресі щойно з’явилося повідомлення про помилку. Це сталося приблизно в той час, коли Американська асоціація кіно (MPAA), торгова організація, яка представляє основні голлівудські студії, повідомила про сайт Офісу торгового представника Сполучених Штатів.

Потім Putlocker.is знову почав працювати, перенаправляючи користувачів на putlocker.ch, але цей сайт також був швидко захоплений після рішення Трибуналу округу Люксембургу у справі Бельгійської асоціації розваг.

Це призвело до того, що putlocker.is знову почав працювати, але незабаром це почало перенаправляти користувачів на шахрайський сайт. Вважається, що останні URL-адреси, які, як повідомляється, працювали на момент написання статті, це putlocker.rs, який знаходиться в Сербії, і putlockerhd.is, який знову знаходиться в Ісландії.

Чому Putlocker корисний?

Спосіб, яким люди перетравлюють ЗМІ, змінився до невпізнання навіть за останні п’ять років. Дні, коли ми проливали телевізійні списки, щоб дізнатися, коли входять серіали, які ви хочете подивитися, і мчалися до Блокбастера в п’ятницю ввечері, щоб взяти свій улюблений фільм напрокат, тепер твердо в минулому.

Сьогодні ми отримуємо майже всі наші ЗМІ онлайн. Швидкий погляд на музичні хіт-паради показує, що майже в кожному записі в списку переважають потоки. Все більше телевізійних шоу випускають цілі серіали одночасно. Справді, сьогодні потокові онлайн-сервіси навіть замовляють власні шоу.

Здається, що нові потокові сайти пропонують ідеальне рішення для всіх. Є лише одна проблема і це ціна. Майже всі ці потокові сайти стягують плату за передплату за доступ до їх вмісту. І для багатьох людей це занадто.

ПОВНИЙ ПОСІДНИК: Як отримати чудовий VPN БЕЗКОШТОВНО

Для інших користувачів, які, можливо, хочуть лише час від часу дивитися щось або просто одержимі одним або двома шоу, здається радше обманом викласти повну плату за підписку, коли ви хочете отримати доступ лише до одного або двох шоу.

  Що подивитися на Quibi: 10 найкращих шоу

Крім того, існують географічні обмеження, які накладаються на ці послуги, а це означає, що якщо ви є абонентом в одній країні, ви не можете отримати доступ до будь-якого вмісту, як тільки ви перетинаєте кордон з іншою країною.

Світ стає все меншим і меншим, і більше людей їдуть на роботу або подорожують за кордон на відпочинок, ніж будь-коли раніше. І ці люди хочуть мати доступ до свого медіа-контенту, поки вони там, а не покладатися на обмежені пропозиції готельного телебачення.

Саме цей попит призвів до зростання безкоштовних глобально доступних сайтів, які також транслюють усі популярні медіа, до яких ви можете отримати доступ на цих сайтах за підпискою. І один з найвідоміших з них називається Putlocker.

Чи є Putlocker незаконним?

На перший погляд, це просте запитання «так» чи «ні». І якщо ви прочитали будь-яке з вищесказаного, ви, ймовірно, ризикуєте здогадатися, що відповідь — ні. Але насправді на це питання набагато складніше відповісти.

Багато країн, таких як США, Великобританія та ЄС, а отже, провайдери в цих країнах вважають Putlocker сайтом, який порушує закон про авторське право. Нерідко провайдери надсилають сповіщення про порушення авторських прав користувачам, які дивилися фільми та телешоу на Putlocker. Проте я ніколи не чув про будь-які жорсткіші судові заходи.

Можливо, це пов’язано з тим, як користувачі дивляться медіа на Putlocker. Якщо ви переглядаєте фільм через Putlocker, ви транслюєте вміст, який розміщено в іншому місці, а не завантажуєте вміст на свій пристрій. І в очах законодавства США, Європи та багатьох інших країн це принципова різниця.

Це пов’язано з тим, що Бюро авторських прав США чітко визначило, що якщо відтворення не можна скопіювати, сприйняти чи передати, це означає, що жодного юридичного порушення не було. Закони ЄС мають подібне визначення, хоча поточні випадки, пов’язані з медіаплеєром Kodi та його додатками, трохи замутили воду.

Але більшість юридичних експертів стверджують, що згідно з чинним законодавством США та ЄС потоковий контент не може залишити людину, яка дивиться його, порушуючи закон. Особа, яка завантажила файл, несе відповідальність за це і, отже, порушує закон про авторське право. Питання про те, чи сам сайт порушує закон, також є дискусійним, але багато судів винесли рішення проти Putlocker з цього приводу.

Сказавши це, важливо внести слово обережності на цьому етапі. Тому що потоковий контент не так просто, як просто дивитися його на веб-сайті. У деяких випадках онлайн-трансляція може створити тимчасовий файл на комп’ютері користувача.

Ці тимчасові файли є спірними і є ще однією сферою, в якій закони США та ЄС ще не досягли консенсусу. Деякі суди постановили, що ці файли є завантаженням, і тому користувач порушує закони про авторські права. Інші не погодилися.

Все це означає, що на це питання немає однозначної відповіді. Чи є Putlocker легальним чи незаконним, дуже залежить від того, де ви перебуваєте в світі та що ви робите на сайті.

Якщо ви транслюєте вміст і можете бути впевнені, що файли не зберігаються на вашому пристрої, швидше за все, ви не порушуєте закон. Але якщо ви завантажуєте, завантажуєте або ділитеся вмістом із сайту, більшість судів, ймовірно, прийдуть до висновку, що ви так.

Чи безпечний Putlocker?

Знову ж таки, це питання, яке вимагає більш вичерпної відповіді, ніж просто так чи ні.

Люди, які регулярно використовують Putlocker, вважають, що це так. один сайт відгуків виявили, що 79% звичайних користувачів вважають цей сайт надійним, а 73% також вважають, що він безпечний для дітей. Деяким людям це може здатися не дуже високими результатами, але для сайту, який посилається на такий широкий спектр вмісту, він насправді досить хороший і, безумовно, перевершує багатьох із їхніх найближчих конкурентів.

Але це не означає, що користувачі повинні спочивати на лаврах, тому що такі сайти, як Putlocker, іноді можуть представляти ряд проблем безпеки, про які користувачі повинні принаймні знати.

Шкідливе програмне забезпечення

По-перше, і, можливо, найголовніше, важливо говорити про шкідливе програмне забезпечення. Putlocker сам по собі не розміщує вміст, який переглядають користувачі, і тому не може бути на 100% впевнений у безпеці файлів, які переглядаються.

Як ми зазначали вище, навіть якщо ви просто транслюєте фільм, можливо, він може завантажити тимчасові файли на ваш пристрій, а отже, також можливо, що зловмисне програмне забезпечення та інший шкідливий вміст також можуть передаватися.

Користувачам рекомендується переглянути відгуки про вміст на сторінці та вжити всіх звичайних заходів, щоб захистити себе від таких загроз, про що ми розглянемо трохи докладніше нижче.

Дзеркальні сайти

Оскільки Putlocker був змушений змінювати URL-адреси досить часто, існує ряд різних адрес, які користувачі знайдуть, нібито є Putlocker.

Деякі з них будуть старими адресами, які більше не працюють, але інші можуть бути фальшивими адресами, створеними хакерами, щоб спробувати заманити користувачів Putlocker, а потім обманом змусити їх завантажити зловмисне та інше шкідливе програмне забезпечення. Багато з цих сайтів ідентичні справжнім, а деякі навіть транслюватимуть вміст таким же чином, але справжня загроза полягає в тому, що відбувається за лаштунками.

Користувачі повинні завжди намагатися використовувати останню офіційну URL-адресу Putlocker (див. вище), і якщо вона перестане функціонувати в майбутньому, уважно дослідіть, перш ніж вибрати іншу URL-адресу. Putlocker переміститься на інший сайт, але одночасно може з’явитися багато інших підроблених.

  Як додати номери слайдів у PowerPoint

Спливаючі вікна

Однією з поширених скарг щодо Putlocker є кількість спливаючих рекламних оголошень, які генерує сайт. Так заробляють на цьому оператори сайту, але в кращому випадку вони дратують, а в гіршому небезпечні.

Раніше повідомлялося про спливаючі вікна Putlocker, які ведуть на хитрі сайти, сайти для дорослих і небезпечні сайти. Найкращий спосіб протистояти цьому – увімкнути блокувальник спливаючих вікон, а також звичайне програмне забезпечення безпеки.

Примусове перенаправлення

Крім спливаючих вікон, були також повідомлення про посилання Putlocker, які перенаправляли користувачів на зовнішні сайти. Знову ж таки, деякі з цих сайтів містили невідповідний вміст або були потенційно небезпечними для користувачів.

Як і у випадку зі спливаючими вікнами, звичайне програмне забезпечення безпеки повинно перешкоджати відкриванню цих сайтів, але, тим не менш, користувачам важливо бути обережними.

Непотрібне завантаження

Деякі користувачі також повідомили, що Putlocker намагався переконати або іноді навіть змушував користувачів використовувати свій інструмент для завантаження без потреби.

Як ми зазначали вище, завантажувати будь-який вміст із Putlocker не рекомендується, оскільки це, швидше за все, є незаконним актом. Але не менш важливо те, що ймовірність того, що ви збираєтеся завантажити більше, ніж просто медіа-файли, які хочете переглянути.

Звичайне програмне забезпечення безпеки повинно зупинити завантаження та активацію будь-якого шкідливого вмісту, але ми радимо всім користувачам Putlocker утримуватися від завантаження будь-якого вмісту з сайту.

Але незважаючи на це, ми порадимо, що при обережному використанні та з належним програмним забезпеченням безпеки Putlocker може бути чудовим сайтом для використання та має бути безпечним.

Інструменти безпеки для використання з Putlocker

Коли справа доходить до забезпечення вашої конфіденційності та анонімності під час використання Putlocker, є один інструмент, який на голову вище інших і який повинні використовувати всі користувачі Putlocker. Я прийду до цього за мить.

По-перше, існує ряд інструментів, які слід використовувати виключно для цілей безпеки та для вирішення потенційних проблем безпеки, які ми обговорювали вище. Вони є:

Антивірусне програмне забезпечення

Професійне антивірусне програмне забезпечення сьогодні є обов’язковим для всіх користувачів Інтернету, але особливо для тих, хто користується такими сайтами, як Putlocker. Оскільки існує ймовірність завантаження з сайту зловмисного та іншого шкідливого програмного забезпечення, дуже важливо мати інструмент, який зможе ідентифікувати такі файли та зупинити їх виконання на вашому пристрої та пошкодити ваше обладнання або дані.

Зазвичай ми радимо вам вибрати одну з великих ринкових імен, оскільки вони мають більш повну базу даних вмісту з чорного списку. Але до якого б постачальника ви не зверталися, важливо забезпечити, щоб бази даних завжди оновлювалися. Переконайтеся, що оновлення завантажуються автоматично, щоб завжди мати найкращий захист.

Блокувальник реклами

Найбільша повідомлена проблема з Putlocker пов’язана з небажаною рекламою, тому наявність хорошого блокувальника реклами на сайті має звести їх до мінімуму.

Були повідомлення про те, що сайт час від часу намагається змусити користувачів вимкнути блокувальник реклами. Цього не повинно статися, але якщо це станеться, користувачам слід бути дуже обережними і шукати альтернативний шлях до вмісту, який вони хочуть переглянути.

Блокувальник спливаючих вікон

Багато користувачів стогнали з приводу спливаючої реклами на Putlocker, тому можна використовувати ефективний блокувальник спливаючих вікон, щоб ця дратівлива проблема не вплинула на ваше задоволення від сайту.

З цими трьома інструментами використання Putlocker має бути безпечнішим і менш дратівливим. Але це ще один інструмент, який має бути важливим для всіх користувачів Putlocker.

Використовуйте Putlocker безпечно з VPN

Як ви бачили, використання Putlocker може мати потенційні наслідки для безпеки та правового характеру. Але якщо працює VPN, обидва ці ризики можна ефективно пом’якшити.

VPN або віртуальна приватна мережа працює шляхом переспрямування всього інтернет-трафіку користувача через зашифрований шлях через зовнішній сервер. Це захищає їх двома способами.

Переконавшись, що всі ваші онлайн-дані зашифровані, користувачі можуть бути впевнені, що хакери та інші сторонні очі не зможуть отримати до них доступ. Все, що ви робите в Інтернеті, закодовано і тому безглузде для тих, хто це перехоплює. Це важливий захід безпеки і все більше стає стандартною практикою для всіх користувачів Інтернету.

Передача даних через інший сервер також важлива, оскільки приховує інформацію про те, звідки дані дані. Якщо ви підключитеся до сайту безпосередньо, цей сайт зможе побачити IP-адресу вашого інтернет-з’єднання. Це означає, що він може точно визначити, де ви знаходитесь, і все, що ви робите в Інтернеті, можна відстежити назад. Це важливо, якщо є потенційні юридичні наслідки, як це іноді буває з Putlocker.

Але якщо ваші дані проходять через інший сервер, вони приймають IP-адресу цього сервера. Це робить майже неможливим для сайтів відстеження вашої активності в Інтернеті до вас. Вони можуть бачити, що він надійшов із сервера VPN, але звідки він прийшов до цього, приховано.

Аналогічно, ваш провайдер може бачити, що ви підключені до сервера VPN, але не може бачити, куди після цього потрапляють ваші дані. Це означає, що користувачі VPN фактично анонімні в Інтернеті, що є відмінним бонусом при використанні Putlocker.

1. NordVPN

NordVPN є, мабуть, найнадійнішим ім’ям в індустрії VPN, і не дарма. Вони, по суті, встановили стандарт, за яким оцінюються всі інші постачальники з точки зору потужності сервера, міцності шифрування та додаткових можливостей кібербезпеки. Це (майже) само собою зрозуміло, але якщо ви стурбовані шпигунством провайдера чи авторським правом тролів, які кидають на вас книгу за використання Putlocker, NordVPN зробить вас набагато, набагато безпечніше від будь-якої відповідальності.

  Як виправити код помилки Netflix U7121-1331-P7

Коли ви підключаєтеся до одного з понад 5500 серверів NordVPN (розташованих у 59 країнах), ваша VPN автоматично встановлює безпечний тунель за допомогою одного з кількох протоколів (зазвичай OpenVPN). Потім NordVPN покриває цей тунель незламною стіною криптографії у вигляді 256-бітного шифрування AES. Разом ці фактори повністю блокують підгляд за вашою активністю в Інтернеті.

Більше того, мережа NordVPN має велику потужність і забезпечує надзвичайну швидкість для потоків Putlocker без буфера. Крім того, вони підтримують сувору політику заборони реєстрації, тож ваш VPN ніколи не буде на вас обманювати.

Прочитайте наш повний огляд NordVPN.

Плюси
Дуже доступні плани
Великий парк серверів із понад 5400 різних серверів
Захист від витоку DNS, перемикач знищення
Базується в Панамі
Політика гарантії повернення грошей.

Мінуси
Деякі сервери можуть мати середню швидкість d/l
Додатки можуть бути трохи громіздкими у використанні.

2. Surfshark

Зазвичай ви хочете вибрати постачальника VPN, який існує деякий час, щоб створити надійну репутацію. Але час від часу з’являється новий постачальник із набором функцій, який вражає спільноту конфіденційності. Цього разу це Surfshark, і вони надзвичайно здатні дозволити анонімну трансляцію Putlocker у будь-якій точці світу.

По-перше, служба в основному створена для знищення геоблоків і перешкоджання спостереження. Surfshark використовує схвалений NSA криптографічний шифр 256-AES-GCM у поєднанні з OpenVPN, IKEv2/IPSec і WireGuard, щоб створити одні з найбільш безпечних VPN-з’єднань у бізнесі. Крім того, кожен сервер (всього їх понад 800) може активувати обфускацію, щоб уникнути більш складних зусиль щодо цензури.

Surfshark може похвалитися високою швидкістю мережі завдяки модернізованій інфраструктурі лише RAM. Це має додаткову перевагу: безперервне стирання всіх конфіденційних метаданих користувачів, надає серйозну довіру до політики Surfshark «строго ніколи» ведення журналів.

Плюси
Кожен сервер оптимізовано для розблокування Netflix, BBC iPlayer, Hulu тощо
Кожен сервер є спеціалізованим сервером
Гарантія повернення грошей без запитань
Базується на Британських Віргінських островах, де немає законів про збереження даних
Відповідна підтримка клієнтів доступна 24/7.

Мінуси
Зростаюча мережа не має такого покриття, як більш зрілі VPN
Статус New-kid-on-the-block може не викликати такої довіри, як більші постачальники.

Прочитайте наш повний огляд Surfshark.

3. ExpressVPN

На ринку є багато провайдерів VPN, і багато з них пропонують відмінний сервіс. Але є один постачальник, який за мої гроші на голову вище інших. І це ExpressVPN.

ExpressVPN є одним із найдавніших, найвідоміших і високо шанованих постачальників VPN на сучасному ринку. І це не просто збіг, оскільки вони пропонують, мабуть, найкращий сервіс, особливо для користувачів, які люблять транслювати або завантажувати медіа-контент із таких сайтів, як Putlocker.

Що стосується безпеки та конфіденційності, то немає жодного постачальника VPN, який міг би їх перемогти. Вся їхня мережа захищена SSL за допомогою 256-бітного шифрування, що настільки добре, наскільки це можливо. Що стосується конфіденційності, то їх розташування на Британських Віргінських островах означає, що вони можуть запропонувати гарантовану політику відсутності журналів, якій користувачі можуть довіряти.

Швидкість з’єднання є життєво важливою, якщо ви хочете транслювати медіа в Інтернеті, а деякі VPN можуть сповільнити з’єднання до такої міри, коли відеовміст стає недоступним для перегляду. Не такий ExpressVPN. Швидкість їх з’єднання настільки ж швидка й стабільна, як і вони, і вражаюче, здається, це так, незалежно від того, до якого з їхніх серверів ви підключитесь. Вони мають величезну мережу, яка охоплює понад 3000 серверів у 94 країнах по всьому світу, що є фактором того, що їхні послуги доступні користувачам майже в кожній великій країні на карті.

ExpressVPN пропонує спеціальні програми, доступні для пристроїв iOS і Android, а також доступні на багатьох інших платформах.

Жоден VPN ніколи не може гарантувати 100% ідеальний сервіс, але ExpressVPN настільки ж хороший. Я роками користуюсь їхнім сервісом, транслюючи вміст із Putlocker та інших сайтів. І за весь цей час я жодного разу не зіткнувся з проблемою якості мого потоку, зі зловмисним програмним забезпеченням та іншими проблемами безпеки або з порушенням моєї конфіденційності.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: 3 місяці безкоштовно (знижка 49% – посилання нижче)
94 країни, понад 3000 серверів
Дуже простий і легкий у використанні
Не веде журналів персональних даних
Цілодобове обслуговування клієнтів.

Висновок

Putlocker — це не ідеальний сайт, але з дотриманням правильних запобіжних заходів це чудовий сайт для використання. І, дотримуючись порад у цій статті, і переконавшись, що ви використовуєте ExpressVPN під час доступу до сайту, ви також можете насолоджуватися годинами безпроблемного медіа-контенту безкоштовно, незалежно від того, де ви знаходитесь.