techukraine.net Windows Чи є Parallels Desktop найкращим способом запуску Windows на Mac?

Чи є Parallels Desktop найкращим способом запуску Windows на Mac?

| | 0 Comments| 12:49 PM
Categories:

Завдяки набору неймовірних програм, які можна використовувати лише в Windows, це одна з найпотужніших операційних систем.

У той час як MacOS є моїм улюбленим, для деяких робіт потрібні рідні програми Windows, наприклад пакет Microsoft Office, комп’ютерні ігри, AutoCAD, PowerBI, MetaTrader і Visual Studio.

Якщо ви перебуваєте в тому ж човні, що й я, і вам часто потрібна Windows для бізнесу та особистих цілей, ви можете встановити Parallels Desktop замість того, щоб інвестувати в новий комп’ютер з Windows.

Це сучасне програмне забезпечення дозволяє запускати Windows на комп’ютері MacOS, пропонуючи безперебійну інтеграцію. Це найсучасніший спосіб використовувати обидві операційні системи на одному пристрої та насолоджуватися найкращим з обох світів.

Незважаючи на те, що Parallels не є єдиним у своєму роді програмним забезпеченням, це, безсумнівно, найкращий інструмент для запуску Windows на Mac завдяки безперебійній роботі, оптимізації за допомогою Windows 11 і macOS Ventura, а також широкому набору інструментів з інструментами для Mac одним дотиком. і ПК.

У цій публікації я ділюся своїм досвідом використання Parallels Desktop і поясню, чому я вважаю, що це найкраще рішення для використання Windows на Mac.

Представляємо – Parallels Desktop

Parallels Desktop це потужна та передова платформа віртуалізації робочого столу, яка доповнює розрив між операційним програмним забезпеченням Mac і Windows і дозволяє використовувати обидва лише на одному пристрої.

Це безпечно, швидко та ідеально підходить для швидкого масового розгортання. За допомогою програмного забезпечення ви можете легко запускати безліч програм Windows на своєму пристрої Mac у віртуальній машині.

Він пропонує версії для дому та для бізнесу, тож незалежно від того, чи хочете ви використовувати програми Windows для підготовки шкільного проекту чи робочої презентації, у вас є всі потужні інструменти Mac і Windows під одним дахом, щоб завершити роботу.

За допомогою Parallels desktop ви можете створити віртуальне середовище на своїх комп’ютерах. У цьому середовищі розміщено окремий екземпляр Windows, який можна інсталювати та запускати, як і будь-яку іншу програму.

Підхід до візуалізації дозволяє насолоджуватися найкращими можливостями Windows і MacOS на одному пристрої, усуваючи необхідність перемикатися між пристроями для виконання роботи.

Більше не потрібно ламатися, яку операційну систему вибрати. Є лише один найкращий вибір – Parallels Desktop.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення для клонування дисків для Mac

Встановлення та запуск Windows на macOS за допомогою Parallels Desktop

Вам потрібно інсталювати програмне забезпечення, перш ніж запускати Windows на пристрої Mac. Ось ваш посібник зі встановлення та запуску Parallels Desktop на Mac.

Крок 1. Зареєструйтеся Мій обліковий запис Parallels.

Крок 2. Завантажте та встановіть Parallels Desktop на свій комп’ютер Mac безкоштовно за допомогою пробної версії, як зазвичай для будь-якої програми. Щоб активувати рішення на своєму пристрої, виконайте наступні кроки.

Крок 3: Запустіть Parallels Desktop. Якщо з’явиться помічник зі встановлення, ви можете пропустити його. Ми повернемося до цього пізніше.

  Як відкрити файли EPUB у Windows 10 (без Microsoft Edge)

Крок 4: перейдіть до спадного меню Parallels Desktop у верхньому лівому куті екрана та натисніть «Обліковий запис і ліцензія».

Крок 5: увійдіть у програмне забезпечення, використовуючи свої облікові дані Parallels My Account у діалоговому вікні входу.

Крок 6: у нижньому лівому куті натисніть Business Edition або вибраний план під час його встановлення. Тут ви знайдете діалогове вікно Enter Business Key. Введіть ліцензійний ключ Parallels Desktop і натисніть «Активувати». Після успішної активації ви отримаєте повідомлення про підтвердження.

Крок 7. Після успішного встановлення програмне забезпечення виявить, що у вас не встановлено жодної віртуальної машини, тож ви побачите подібний екран із пропозицією інсталювати Windows на вашій macOS. Це помічник зі встановлення, який ви пропустили раніше. Натисніть «Встановити Windows», щоб продовжити та почати завантаження.

Крок 8. Після завершення завантаження програмне забезпечення автоматично встановить Windows на нову віртуальну машину. Це може зайняти деякий час, тому зачекайте, поки це завершиться.

Після завершення процесу встановлення ви готові почати використовувати Windows на комп’ютері Mac.

Переваги Parallels Desktop

Недарма Parallels Desktop є провідним інструментом віртуалізації робочого столу, незважаючи на велику конкуренцію. Заслуга в тому, наскільки безпроблемно програма може здійснювати перемикання між двома операційними системами та виконання завдань.

Ось деякі з багатьох його переваг:

➡️ Один пристрій – кілька робочих столів

Однією з головних переваг Parallels Desktop є те, що програмне забезпечення візуалізації виконує роботу кількох комп’ютерів на одному пристрої.

Якщо ви хочете використовувати Windows, ви можете перемикатися одним рухом і опинитись на робочому столі Windows. Ще раз змахнувши, ви зможете повернутися до комп’ютера MacOS.

Це значно полегшує використання навіть інструментів, що не належать до Mac, особливо Microsoft Office Suite (яким я часто користуюся).

Користуватися Parallels Desktop набагато зручніше, ніж мати два різні пристрої, оскільки зміна ОС стає легшою, швидшою та ефективнішою.

➡️ Запустіть Windows на Mac з або без Boot Camp

Apple знає, що ви, можливо, захочете використовувати операційну систему Microsoft на своєму Mac, за допомогою якої можна інсталювати Windows Навчальний табір.

Використовуючи Boot Camp, ви можете встановити та використовувати Windows. Однак заковика в тому, що ви не можете використовувати дві ОС одночасно. Під час запуску вам потрібно вибрати одну з двох ОС, і ви можете використовувати лише вибрану систему в будь-який момент часу. Це величезний недолік використання Windows на Mac за допомогою Boot Camp.

Ось де Parallels Desktop виявляється благословенням. Це допоможе вам використовувати Windows на вашому Mac без Boot Camp і легко перемикатися між операційними системами одним рухом.

Це дозволяє використовувати обидві ОС одночасно та передавати файли між ними, пропонуючи вам найпотужнішу можливу інтеграцію.

Інші новини: ви також можете використовувати Parallels Desktop разом із Boot Camp.

➡️ Плавне перемикання між Mac і Windows

Вам може бути цікаво, наскільки легко перемикатися між Mac і Windows. До речі, Parallels Desktop пропонує різні режими перегляду.

У режимі Windows ви паралельно використовуєте Microsoft Windows у MacOS. Коли ви використовуєте обидві операційні системи, ви можете переміщати курсор з одного режиму в інший, і дизайн курсора миттєво зміниться з Mac на Windows, що вказує на зміну. Це так швидко.

  Виправити помилку входу в Minecraft в Windows 10

Ви також можете підтримувати обидва робочі столи ОС у повноекранному режимі та переходити від одного до іншого одним рухом чотирма пальцями. швидко легко. Інтуїтивно зрозумілий. Це дозволяє використовувати ваші програми Mac разом із програмами Windows, що робить перемикання більш доступним і зручним.

➡️ Запускайте інші операційні системи на Mac

Крім Windows, ви можете інсталювати та запускати інші операційні системи на вашому Mac за допомогою Parallel, зокрема Android і Linux. Це може бути дуже корисним для тестування функціональності програми в різних операційних системах або для роботи чи особистих причин.

Особливості Parallels Desktop

Parallels Desktop є лідером у своїй грі з поважних причин. Він пропонує широкий спектр функцій, покращену продуктивність і все між ними, щоб забезпечити вам найкращий досвід. Ось деякі з основних особливостей цього рішення:

➡️ Інтеграція з Office 365

Microsoft Office 365 — це хмарна служба, яка пропонує набір інструментів для співпраці та продуктивності для оптимізації робочих функцій. Моя робота вимагає від мене досить частого використання MS Word, Excel, Powerpoint та інших пропозицій MS, оскільки це найпопулярніші програми, які використовуються в освітніх і робочих областях.

Оскільки ці служби недоступні на Mac, саме тут Parallels Desktop виявився для мене безцінним, оскільки дозволив мені насолоджуватися його бездоганною інтеграцією з Office 365 і легко використовувати всі продукти MS. І він може зробити те саме для вас!

➡️ Parallels Toolbox

Parallels пропонує повний набір інструментів із 40 інструментами, які можна натиснути одним дотиком, які надзвичайно покращують ваш досвід роботи з віртуальною машиною.

Вони дозволяють очищати ваш диск, завантажувати файли, зображення, відео тощо, а також робити знімки екрана, серед багатьох інших дій – лише одним клацанням миші.

Легко освоїти програмне забезпечення та використовувати його майже для всіх робочих завдань.

➡️ Віддалений доступ

У наш час будь-який продукт, який пропонує віддалений доступ, є золотою жилою. Parallels Desktop дозволяє отримати доступ до вашого Mac з будь-якого пристрою iOS і Android або браузера за допомогою Parallels Access.

Ви можете перебувати далеко від свого фізичного пристрою та все одно використовувати його вміст віддалено з телефону чи планшета. Ви усвідомлюєте, як це полегшить вам усе? Вам не доведеться носити свій пристрій скрізь, оскільки ви зможете отримувати файли з будь-якого місця!

➡️ Гнучкість

Діапазон сумісності Parallels Desktop вражає. Він може ідеально працювати з Windows 11, 10, 8.1 і 7, а також з Linux і MacOS тощо. Вам не потрібно розриватися між придбанням ПК чи Mac. Ви можете вибрати Mac і все одно користуватися перевагами Windows.

Це один із способів завоювати серця шанувальників Mac і Windows. Ми отримуємо переваги обох!

➡️ Продуктивний інтерфейс користувача

Parallels Desktop має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який демонструє багату функціональність. Використовуючи єдину панель керування, ви керуєте всіма своїми віртуальними машинами, яка також є конфігураційною. Вам не знадобиться багато часу, щоб освоїти Parallels і користуватися нею як професіонал, від інсталяції до запуску системи та роботи з програмою.

  У Windows 7 залишився лише один рік виправлень безпеки

Вам також сподобається зовнішній вигляд і моделі поведінки програми. Ви можете використовувати робочі столи в повноекранному режимі, перемикаючись лише одним рухом, запускати його в окремому вікні або в узгодженому режимі, залежно від вашої придатності та зручності.

Він також швидкий, безпечний і виконує роботу без особливих зусиль.

➡️ Конфіденційність і безпека

Parallels Desktop гарантує, що всі ваші підключення до його хмари захищені та зашифровані. Це означає, що дані, що передаються з Parallels Desktop до хмари, є анонімними. Він також не зберігає копії оригінальних паролів облікових записів користувачів. Ви можете бути спокійні, оскільки ваша конфіденційність збережена, а дані захищені.

Інтеграція Parallels Desktop із хост- та гостьовою ОС

Parallels Desktop пропонує неперевершені можливості інтеграції між головною та гостьовою операційними системами. Ось кілька способів використання двох операційних систем на одному пристрої для роботи:

➡️ Обмін папками

Якщо ви хочете надавати спільний доступ до файлів із обох середовищ, ви можете налаштувати спільну папку між системою хоста та гостьовою системою за допомогою Parallels Desktop.

➡️ Обмін буфером обміну

Це, мабуть, моя улюблена функція інтеграції Parallels. Це дозволяє вам синхронізувати буфер обміну вашої системи та уможливлювати легке копіювання та вставлення текстів і зображень у системі хоста та гостьової системи майже без зусиль.

➡️ Периферійні пристрої

Програма дозволяє спільно використовувати принтери, USB-пристрої та інші периферійні пристрої між двома операційними системами. Підключення до мережі та доступ до Інтернету також можуть бути спільними для обох.

➡️ Повна інтеграція

Той факт, що ви запускаєте обидві операційні системи паралельно в режимі узгодженості, дозволяє Parallel Desktop досягти вершини інтеграції. Дані між ними також обмінюються, що забезпечує безперебійну роботу користувача.

Parallels Desktop Vs. інші

Як ми обговорювали раніше, Parallels Desktop не є єдиним у своєму роді програмним забезпеченням. Незважаючи на те, що це провідний інструмент візуалізації робочого столу, ви можете спробувати кілька альтернатив, дві з яких – VMware і Boot Camp Assistant. Остання є рідною функцією Apple, тоді як Parallels Desktop і VMWare є сторонніми інструментами.

Ось порівняння цих інструментів на основі деяких загальних параметрів:

Parallels DesktopVMware FusionBoot CampUI/UXIнтуїтивний Зручний для користувачаОбмежена взаємодіяПродуктивністьHighSmoothNativeКонфіденційність і безпекаІзоляційні середовищаФункції ізоляціїБез віртуалізаціїСумісністьПідтримка кількох ОСОбмеженаінтеграція з WindowsБезшовнаОбмеженаБезшовнаЦінаПочинаючи з 99,99$/рік149$Безкоштовно

Заключні думки

Інтеграційні можливості Parallels Desktop набагато ширші, ніж у VMware або Boot Camp. Це забезпечує неперевершену співпрацю між хостом і гостьовим програмним забезпеченням, сумісним з усіма останніми версіями Mac, Windows, Linux і Android.

Він також містить повну панель керування, з якої ви можете керувати всіма своїми вікнами, робочими столами, функціями та функціями – без необхідності працювати з окремими меню. Крім того, Parallels Desktop швидший, інтуїтивніший і безпечніший, ніж його конкуренти.

Незважаючи на те, що остаточний вибір залежить від ваших потреб і бюджету, для мене Parallels Desktop є очевидним переможцем завдяки широким можливостям, фантастичній взаємодії з користувачем, конкурентоспроможній ціні та безпеці.

Далі ознайомтеся з найкращими рішеннями віртуального робочого столу для окремих осіб і компаній.