Чи є Mixpanel альтернативою Google Analytics, яку ви шукаєте?

GA4 замінить універсальну аналітику в липні 2023 року, і є кілька обмежень GA4, які турбують веб-майстрів. У цій статті ми обговоримо Mixpanel, інструмент третьої сторони, який може стати найкращою альтернативою GA4 і допомогти веб-майстрам ефективно аналізувати та вимірювати дані.

На цьому ринку, що керується даними, вам потрібен інструмент, який допоможе вам ефективно аналізувати веб-сайти (дані) eaquicklynd. Найпопулярнішим інструментом з усіх є Google Analytics.

Але зараз існує конфлікт між Google Analytics (GA4) і Mixpanel, оскільки Google Analytics оновлюється до 4. Тому компанії та власники веб-сайтів шукають такі альтернативи, як Mixpanel.

Хочете знати чому?

У цій статті ви повинні зрозуміти, який інструмент може бути найкращим інструментом для аналітики вашого веб-сайту. Але давайте спочатку зрозуміємо важливість аналізу даних веб-сайту.

Чому важливо аналізувати дані веб-сайту?

Запуск або оптимізація веб-сайту без його аналізу — це все одно, що пускати стріли в темряві. Аналітика веб-сайту така ж важлива, як і створення веб-сайту для вашого бізнесу. Вам потрібно знати кілька речей, як-от трафік, поведінка аудиторії, залученість, демографічні показники тощо, перш ніж встановити ціль для свого веб-сайту. Тому вам потрібна аналітика для вашого сайту.

Стаття користувача: вам потрібно знати свою аудиторію та її поведінку на вашому веб-сайті. Це допомагає вам створювати вміст, щоб ваша аудиторія могла зрозуміти та знайти потрібну інформацію.

Analytics допомагає знайти та використовувати демографічні дані, як-от їхні інтереси, стать, місцезнаходження та теми інтересів, щоб створити вміст навколо них і зробити свій веб-сайт зручним для користувачів.

Дізнайтеся, що вам найкраще підходить: інструмент аналітики повідомляє вам, який вміст є ефективним, скільки у вас відвідувачів, ваш показник відмов, час утримання аудиторії тощо. На основі цього ви можете оптимізувати свій вміст, CTA та теги. Крім того, ви можете створювати контент на тему, яка подобається вашій аудиторії.

Це допомагає вам будувати стратегії SEO. Багато органічного трафіку – це те, що вам потрібно для розвитку вашого веб-сайту. SEO є найважливішою частиною вашої контент-стратегії. За допомогою аналітичних інструментів SEO ви можете детально зрозуміти, як клієнти потрапляють на ваші сторінки. Перевірка ваших сторінок, які найбільше перетворюють, і оптимізація їх є одним із методів покращення SEO.

Сегментація та візуалізація даних стала легкою: як згадувалося в попередніх вказівках, аналітика спростила сегментацію та візуалізацію даних кількома клацаннями, надаючи всю інформацію на екрані.

Що таке Google Analytics (GA4)?

Google Analytics — найулюбленіший інструмент аналітики веб-сайтів, який упорядковує та сегментує дані веб-сайтів. Він працює з 2005 року, і оскільки це безкоштовний інструмент, більшість підприємств використовують його для аналітики веб-сайтів.

Однак Google нещодавно оновив Google Analytics до GA4, що принесло багато змін, незручних для бізнесу, тому компанії шукають інші варіанти.

Тепер давайте перевіримо, чим відрізняється GA4.

Почнемо з того, що GA4 буде єдиним засобом Google Analytics; універсальну аналітику буде припинено до липня 2023 року. Крім того, GA4 здається більш технічною, а це означає, що вам потрібна належна технічна команда, щоб зрозуміти аналітику даних у GA4.

На відміну від Universal Analytics, GA4 дозволяє лише відфільтрувати внутрішній трафік, а не створювати спеціальне представлення.

Обмеження GA4

Ви не можете експортувати дані з універсальної аналітики в GA4: коли універсальна аналітика припинить роботу в липні 2023 року, вам потрібно буде налаштувати GA4 одночасно з Universal Analytics, щоб мати доступ до GA4 після того, як універсальна аналітика припинить роботу.

  Що таке HBO Max і чи варто за нього платити?

Обмеження щодо збору даних: GA4 має обмеження в 25 спеціальних параметрів для кожної спеціальної події. Хоча це виглядає багато, цього може бути недостатньо для великих веб-сайтів. При оновленні до Google Analytics 360 доступні додаткові обмеження, але ціна висока.

Неадекватна анонімізація даних: за допомогою анонімізації даних ви можете отримати основні показники відвідувачів (відвідування, кліки та перегляди сторінок), але не ідентифікаційну інформацію (ІПІ), як-от геолокацію, призначення ідентифікатора відстеження чи іншу інформацію на основі файлів cookie.

Це зменшило вашу здатність до ремаркетингу, розпізнавання постійних гостей і використання складної атрибуції конверсій.

Немає вбудованих функцій оптимізації для конверсії: користувачам Google Analytics потрібно використовувати сторонні рішення, щоб отримати докладнішу інформацію, наприклад про те, як відвідувачі взаємодіють із вашим веб-сайтом або заклик до дії.

Недійсні анотації: коли вам потрібно надати іншим членам команди додатковий контекст, анотації допоможуть. Наприклад, привернути увагу до незвичних стрибків трафіку або розриву маркетингової воронки. Хоча вона була присутня в Universal Analytics, ця функція більше не присутня в Google Analytics 4.

Немає показників у реальному часі: Google Analytics зазвичай обробляє дані із затримкою 24–48 годин. Оновлення даних виконується лише раз на день для облікових записів із понад 200 000 щоденних сеансів.

У результаті ви не побачите найновіші дані щодо ключових показників. Це може бути неприємно під час одноденної рекламної реклами, коли інформація в реальному часі може мати значення!

Mixpanel є найкращою альтернативою GA4 для подолання недоліків Google Analytics 4. Давайте розбиратися в Mixpanel.

Що таке Mixpanel?

Mixpanel — це інструмент веб-аналітики та мобільної аналітики, який допомагає збирати, зберігати й аналізувати створені користувачами дані, щоб краще розуміти поведінку людей на вашому сайті чи в додатку.

Ви можете розглянути цей інструмент, якщо шукаєте альтернативу Google Analytics.

Вам потрібно буде додати рядок коду з Mixpanel на свій веб-сайт. Кожна подія, яку ви хочете відстежувати, має унікальний код. Після додавання коду ви можете використовувати інформаційну панель Mixpanel, щоб налаштувати воронки для відстеження показників взаємодії на вашому веб-сайті.

Основні моменти Mixpanel

Mixpanel надає першокласні функції та інтеграції, які роблять його найкращим інструментом аналітики веб-сайтів і програм. Деякі з них ми перерахували нижче.

 • Ви можете порівняти статистику за періоди часу, що дає вам розуміння того, як тенденції змінюються з часом.
 • Персоналізована інформаційна панель є ще однією особливістю Mixpanel; ви можете налаштувати свою інформаційну панель відповідно до ваших потреб і вимог.
 • Він організовує складні дані в простому форматі. Mixpanel надає відображувані назви, теги категорій подій і визначення, що полегшує розуміння будь-кому.
 • Це дозволяє обчислювати показники всього за кілька кліків. У Insights ви знайдете деякі формули, які спрощують обчислення KPI та створення докладних звітів.
 • Воронка Mixpanel полегшує та прискорює отримання шляхів користувача, незалежно від того, наскільки довгим чи коротким був шлях користувача. Крім того, такі функції, як блок-схеми, можливість додавати нескінченну кількість кроків, фільтрувати за групами та виключати дані, роблять Mixpanel потужним інструментом аналітики.
 • Mixpanel добре справляється зі своєю роботою, коли справа доходить до пошуку диверсій. Mixpanel автоматично визначає будь-які важливі сегменти користувачів, відповідальні за зміну; ви можете витратити менше часу на визначення джерела кожного перенаправлення.
 • Глобальні фільтри на інформаційних панелях дозволяють отримувати дані відповідно до ваших уподобань; наприклад, це можуть бути дані минулого місяця або дані нових користувачів.
 • Переваги Mixpanel

  Ключовими перевагами Mixpanel є точна та послідовна аналітика поведінки клієнтів для веб- та мобільних додатків.

  Ви матимете чітке уявлення про те, як користувачі взаємодіють із вашим веб-сайтом і продуктом, а також вичерпні знання про стан кожного облікового запису.

    Чому мій вентилятор Mac такий гучний? 14 способів виправити перегрів Mac!

  #1. Простий у використанні інтерфейс

  Якщо ми не можемо отримати корисну інформацію з даних, то дані марні. Отримання корисної інформації з даних є результатом хорошого представлення даних.

  Платформа Mixpanel має простий у користуванні інтерфейс, який дає змогу глибше досліджувати та знаходити відповіді користувачів на вашому веб-сайті чи в додатку. Це дає змогу краще зрозуміти, як користувачі взаємодіють із вашим додатком, і надає рекомендації щодо покращення вашого продукту.

  Хороші пропозиції допоможуть вам розробити хороший продукт, а хороший продукт призведе до збільшення конверсій, що сприятиме розвитку вашого бізнесу!

  #2. Звітність про воронку

  Коли користувачі взаємодіють із вашим мобільним додатком, звіт про послідовність показує, де вони вийшли із запланованого шляху конверсії або відмовилися від маркетингової кампанії.

  Звіт про послідовність також можна використовувати, щоб порівняти різницю дій у різних сегментах. Ви можете дізнатися, де користувачів відмовляють від вашої програми, яким шляхом вони зазвичай йдуть і коли залишають, отримуючи наочність у їхніх рішеннях на кожному етапі.

  З двох причин воронковий аналіз Mixpanel ефективний:

 • Включено набагато більше деталей.
 • Його простіше налаштувати.
 • Навіть якщо вашу послідовність не було реалізовано, ви все одно можете бачити взаємодію користувачів за попередні 90 днів у Mixpanel.

  #3. Спеціальний збір даних

  Систематичний збір даних дає змогу отримати знання з перших вуст і унікальне уявлення про завдання вашого навчання, незалежно від того, чи ви проводите дослідження для ділових, державних чи академічних цілей.

  З даними, які надає інструмент, доступні незліченні можливості. Платформа може збирати мільярди аналітичних даних і подій, які користувачі можуть використовувати для покращення своїх продуктів у відповідь на дії своїх клієнтів.

  #4. Проста аналітика

  Аналітика може відігравати ключову роль у прийнятті рішень для вашого бізнесу. Доступ до даних і перетворення їх на корисну інформацію є процесом, який може відрізняти успішну організацію.

  Щоб зробити аналітику даних доступною для вас, Mixpanel представляє їх докладно, але просто. Ви можете легко вимірювати дії за допомогою наданої вам інформації, чи то через iOS, Android чи веб-програму.

  #5. Цільовий збір даних

  Mixpanel є більш надійною, ніж інші платформи аналітичних сервісів. Інструмент доставки даних надає нескінченну кількість варіантів. Платформа може збирати мільярди інформації та подій, які ви, як користувач, можете використовувати для покращення своїх товарів у відповідь на поведінку клієнтів.

  Mixpanels проти GA4

  Особливості MixpanelGoogle Analytics
  (GA4) Інтерфейс користувача Ця програма пропонує справжнє збагачення даних. Модель даних дає змогу пов’язувати нещодавні бізнес-дані з історичними подіями. Користувацький інтерфейс GA4 дещо складний для початківців і малого та середнього бізнесу. Аналіз у реальному часі Аналіз у реальному часі з 99% даних, доступними за лічені секунди. Реального немає -time metric у візуалізації GA4Funnel Воронки Mixpanel найлегше відстежують шляхи користувачів. Це може бути шлях користувача до веб-сторінок, які вони відвідують, або будь-яка інша доречна інформація. Хоча візуалізація послідовності є функцією Google Analytics, вона не може надати вам рівень інформації, необхідний для прийняття рішень на основі даних. Збереження DataMixpanel забезпечує доступ до попередніх даних щонайбільше за п’ять років з точки зору зберігання та пошуку даних. Крім того, ви можете імпортувати попередні дані користувача, щоб замінити дані, термін дії яких минув. GA4 має 14-місячний період зберігання історичних даних. Однак через те, що він не підтримує імпорт історичних даних, доступ GA4 до сховища, пошуку та аналізу попередніх дій користувачів сильно обмежений. Data AccuracyMixpanel аналізує всі дані користувача, оскільки вибіркові дані можуть бути схильні до помилок. На основі вибірки даних, GA4 надає індивідуальні звіти. Mixpanel Vs. GA4

    Що найгірше хтось може зробити з вашим розблокованим iPhone?

  Структура ціноутворення

  Ціни Google Analytics

  Google Analytics є фантастичним, оскільки він безкоштовний! Крім того, немає дорогих доповнень чи інтеграцій.

  Google Analytics 360 є розширеною версією, яка включає всі основи. Якщо ви працюєте з великою кількістю даних, корпоративна версія має набагато більше функцій, запитів, інтеграцій і можливостей. Однак більшість компаній виявлять, що базова версія Google Analytics задовольняє їхні потреби.

  Ціноутворення Mixpanel

  Обидві програми безкоштовні. Перші 1000 відстежуваних користувачів плану MixPanel «Starter» отримують безкоштовно щомісяця. Є також такі функції, як когорти та аналітичні потоки. Завдяки історії даних до 90 днів ви можете додавати необмежену кількість членів команди.

  Опція «Зростання» MixPanel починається від 25 доларів США на місяць. Він містить дані за рік і до 25 000 користувачів, які контролюються на місяць. Крім того, план MixPanel «Enterprise» оплачується окремо для кожного клієнта та включає групову/B2B аналітику, єдиний вхід і настроювану історію даних (залежно від того, наскільки далеко вам потрібно повернутися).

  Альтернативи Mixpanel

  Хоча Mixpanel є чудовою альтернативою GA4, ви можете порівняти Mixpanel з кількома іншими інструментами аналітики веб-сайтів і вибрати найкращий для свого веб-сайту (і програм).

  Usefathom

  Usefathom — це інструмент аналітики веб-сайтів, який надає перш за все конфіденційність і дає чітке уявлення про користувачів, незалежно від того, чи використовують вони блокувальники реклами. Крім того, вони забезпечують повну безпеку даних.

  Це доступний інструмент аналітики веб-сайтів і програм, який дозволяє створювати веб-сайти, особисті домени та звіти електронною поштою. Ви можете керувати своїм блогом, проектом вихідного дня та веб-сайтом компанії з одного облікового запису.

  Матомо

  Це інструмент веб-аналітики з відкритим кодом, який підтримує 50 різних мов. Matomo приділяє значну увагу володінню даними, захисту конфіденційності та нульовій вибірці даних.

  Він пропонує як хмарні, так і локальні альтернативи хостингу. On-Premise — це безкоштовне програмне забезпечення PHP/MySQL із відкритим вихідним кодом, розміщене на власному хості, яке можна інсталювати на своєму сервері, що забезпечує максимальну гнучкість, а хмара усуває тягар встановлення.

  Завдяки повному набору функцій, включаючи теплові карти, записи сеансів, цілі, аналітику форм, профілі відвідувачів, електронну комерцію та воронки, цей преміум-інструмент веб-аналітики та оптимізації конверсій надає вам найпереконливішу інформацію.

  Cloudflare

  Це хмарний інструмент веб-аналітики продуктивності. Платформа, створена для підприємств усіх типів, пропонує рішення для веб-сайтів, малих і середніх компаній електронної комерції та компаній, яким потрібна безпека корпоративного рівня та продуктивність мережі.

  Крім того, він надає різні безкоштовні інструменти та програми, які можна додати безпосередньо на свій веб-сайт, не завантажуючи чи вставляючи файли чи сценарії вручну. Крім того, Cloudflare надає все необхідне в інструменті аналітики веб-сайтів.

  Висновок

  Mixpanel проти Google Analytics є поширеною дискусією серед розробників. Під час пошуку інструменту, який допоможе вам відстежувати аналітику, слід враховувати багато елементів, але найважливішими є функції та ціна.

  Якщо у вас обмежений бюджет, Mixpanel — очевидний вибір. Навіть якщо у вас немає обмеженого бюджету, Mixpanel все одно є хорошим вибором через його здатність зберігати більше даних, ніж Google Analytics. Важливо зазначити, що Mixpanel — це інструмент для маркетологів і менеджерів із продуктів, а не розробників.

  Ви також можете ознайомитися з деякими найкращими інструментами для відстеження відвідуваності веб-сайту в реальному часі.