techukraine.net techukraine.net Чи є JungleScout найкращим рекламним рішенням Amazon?

Чи є JungleScout найкращим рекламним рішенням Amazon?

| | 0 Comments| 8:42 AM
Categories:

Продажі на Amazon – одна з найскладніших речей, оскільки конкуренція зростає щодня. Незалежно від того, чи продаєте ви продукти великого бренду, чи володієте великим брендом, рекламувати продукти на Amazon складно.

Середній ACOS (рекламована вартість продажу на Amazon) становить 30%, тоді як коефіцієнт конверсії становить приблизно 13%.

Із зростанням конкуренції ACOS зросте, що ще більше зменшить шанси на конверсію. Отже, правильна рекламна стратегія Amazon може зменшити ризики та підвищити конверсію.

Рекламні інструменти Amazon відіграють важливу роль у плануванні вашої рекламної стратегії Amazon. А коли справа доходить до рекламного рішення Amazon, Jungle Scout є фаворитом у перегонах.

Однак більшість продавців Amazon усе ще відчувають себе забитими питанням: чи є Jungle Scout найкращим рекламним рішенням Amazon?

У цій статті я відповім на це запитання, висвітлюючи найважливіші аспекти Jungle Scout і пояснюючи, чому він кардинально змінює правила рекламних рішень Amazon.

Що таке Jungle Scout?

Jungle Scout — це комплексне програмне забезпечення для продавців Amazon, яке допомагає приймати обґрунтовані рішення щодо того, що продавати на Amazon. Цей інструмент дослідження продуктів Amazon допоможе вам знайти виграшні продукти, оцінити продажі та надати дані про виграшні продукти та рекламу.

Окрім цього, потужна функція пошуку та аналітики буде вигідною для вибору золотих самородків.

Перш за все, веб-програма та розширення для браузера ще більше розширюють функціональність інструменту.

Що мені найбільше подобається в JungleScout, так це його багаті функції, яких бракує більшості рекламних інструментів Amazon.

У цьому прагненні знайти відповідь, чи є Jungle Scout найкращим рекламним рішенням Amazon, я переглянув цей інструмент, перерахувавши всі його функції, переваги, ціни та проблеми, які він усуває.

Особливості Jungle Scout

Уявіть, що вам подають усе на тарілці, а вам потрібно лише інвестувати та докласти мінімум зусиль. JungleScout обслуговує всі основні функції як блюдо для продажу та реклами на Amazon.

Незалежно від того, чи є у вас багатомільйонне агентство Amazon, чи ви тільки почали, Jungle Scout ніколи вас не розчарує. Продавцям Amazon можна запропонувати так багато, що цього достатньо для великих підприємств.

Це не велика претензія, але Jungle Scout є лідером у галузі інструментів для продавців Amazon, і на це є вагома причина.

Давайте розглянемо ці функції докладніше:

#1. Пошук можливостей

Першим кроком до реклами на Amazon є розуміння ключових слів і ніш, на які ви робите ставку. Інструмент пошуку можливостей досліджує ринок Amazon і знаходить найкращі ніші для продажу.

Jungle Scout знаходить найпопулярніші ключові слова для пошуку найпопулярніших маркетингових сегментів.

Користувачі можуть налаштувати фільтри та отримати графічне уявлення про низьку конкуренцію та дуже вимогливі ключові слова.

Вишенька на торті! Оцінка ніші тут оцінює продукти з урахуванням таких показників, як попит на продукт, конкуренція та якість списку.

#2. База даних продуктів

Далі, коли ви знаєте нішу для продажу, настав час знайти популярні продукти для продажу.

Jungle Scout здійснює пошук у величезній базі даних із 475 мільйонів продуктів безпосередньо з Amazon. Не плутайте це з Opportunity Finder, який знаходить нішу для продажу.

У вас є попередньо встановлені фільтри, такі як обсяг пошуку, рейтинги продуктів, конкуренція та калькулятор прибутковості бонусів.

Припустімо, ви хочете знайти продукт із середньою ціною 400 доларів США та рейтингом 4 зірки. Інструмент бази даних продуктів знайде всі такі продукти, пов’язані з вашим пошуком за ключовими словами, щоб дати вам глибше уявлення про продукти для продажу.

#3. Ключове слово Scout

Після того, як ви дослідили нішу та продукти для продажу, настав час викласти свої продукти на ринку. І це починається з дослідження ключових слів.

  Безпечний, лише перегляд, загальний доступ до файлів, що самознищується

Jungle Scout збирає мільйони даних з Інтернету, щоб допомогти продавцям знайти ключові слова з високою конверсією. Якщо ви хочете шукати «найкраще чорне взуття Nike», інструмент запропонує дуже прибуткові ключові слова, включені у вміст.

Щоб покращити свою функціональність, Jungle Scout здійснює зворотній пошук на ринку за допомогою ASIN, щоб знайти найефективніші ключові слова.

Припустімо, ви шукаєте загальне ключове слово у своїй ніші та вводите ASIN. Функція зворотного ASIN надасть вам усі ключові слова з точки зору таких показників, як ставка PPC, конкуренція та приблизний обсяг продажів.

Keyword Scout надає масу переваг, зокрема:

 • Розуміння релевантності ключового слова.
 • Визначте попит на ключове слово, включаючи кількість продажів та інші відповідні KPI.
 • Вищий рейтинг за меншу тривалість.

#4. Amazon Ad Intel

Хочете оцінити свій успіх Amazon PPC?

Jungle Scout має рекламну аналітику, яка робить середнє значення даних Seller Central і Campaign Manager, щоб визначити показники PPC.

Графічне представлення кожного показника робить цю інформаційну панель легшою для розуміння. Незалежно від того, чи є ви аматором чи професійним продавцем, вам не складе труднощів переглянути кількість реклами на Amazon.

Користувачі можуть порівняти спонсорські продажі з органічними. Якщо ви запускаєте кілька кампаній і хочете, щоб усі дані були на одній інформаційній панелі, рекламна аналітика впорядкує ці дані на основі найпопулярніших кампаній, реклами продуктів, груп оголошень і релевантних ключових слів.

#5. Кобальт

Уявіть собі, що ви керуєте брендом кави та хочете переглянути продажі «меленої кави» на Amazon. Cobalt — це інтелектуальний інструмент, який дає вам широке уявлення про частку ринку, дохід, споживчий попит і продуктивність кави.

Крім того, ви можете автоматизувати кампанії та зосередитися на пріоритетних завданнях. Наприклад, ви можете використовувати функцію автоматизації, щоб зрозуміти витрати на рекламу та відфільтрувати свої кампанії на основі попередньо встановлених фільтрів.

Cobalt — це золота жила для проведення та оптимізації успішної кампанії для вашого бренду Amazon.

#6. Розширення браузера

Якщо ви хочете додати більше зірок до веб-програми Jungle Scout, розширення Chrome для Chrome і Firefox надасть чудову підтримку.

Розширення для браузера шукає дані на ринку Amazon без переходу до веб-програми Jungle Scout.

Припустімо, ви шукаєте “тертки для сиру”, щоб побачити ефективність цього ключового слова. За кілька секунд ви отримаєте повні дані про ефективність цього ключового слова на ринку Amazon.

Крім того, цей модуль браузера відображає середню ціну, кількість місячних продажів і навіть оцінку можливостей.

Як Jungle Scout допомагає розпочинати, розвиватися та розширювати бізнес?

За даними SellerApp, у всьому світі є 9,5 мільйонів продавців Amazon. Однак розпочати бізнес Amazon FBA легко, але його масштабування — важка боротьба.

Це кровопролиття, якщо конкуренція ще вища.

Ось чому такі інструменти, як Jungle Scout, допомагають досліджувати ринок і продукт, шукати ключові слова, відстежувати продажі та доходи, а також завчасно прогнозувати успіх продукту.

Ось 5-кроковий посібник, щоб почати, розвивати та стрімко розвивати свій бізнес Amazon FBA:

Проведіть дослідження ринку

Перший крок — провести ретельне дослідження ринку продуктів або ніш, які ви будете продавати. Дослідження продукту дає вам перевагу, щоб побачити, чи є бізнес довготривалим і успішним у довгостроковій перспективі.

Добре вивчивши продукт і ніші, скористайтеся базою даних продуктів, щоб підготувати величезну базу даних продуктів для продажу на Amazon. Ви можете використовувати категорії та попередньо встановлені фільтри, щоб знайти продукти, які відповідають вашим критеріям.

Щоб покращити функціональність, інструмент Product Database працює разом із інструментом Opportunity Finder, щоб знаходити нові ніші та відкривати нові тенденції продуктів на Amazon.

Відкрийте для себе вигідні ключові слова

Після того, як ви дослідили продукти, дослідження ключових слів є ще однією обов’язковою особливістю JungleScout.

Jungle Scout використовує функцію пошуку ключових слів, щоб знайти ключові слова з високим попитом і низькою конкуренцією. Дослідження ключових слів дає можливість охопити сегменти ринку та переглянути докладні дані про оцінки продажів, доходи та нові тенденції.

  Як написати презентацію Elevator Pitch [+ 7 Examples]

Для однієї категорії продуктів Jungle Scout може надати список із 500 мільйонів продуктів, які можна сортувати за різними фільтрами, такими як категорія, місячні продажі, місячний дохід тощо.

Створіть оптимізовані списки Amazon

Amazon SEO є таким же важливим, як Google SEO. Що ж, у вас є ваші продукти, які потрібно оцінити в цьому конкурентному просторі. Тому вкрай важливо використовувати правильні зображення, назву, рекомендовані ключові слова та функції, щоб підвищити видимість на ринку Amazon і продавати більше.

Коротше кажучи, оптимізовані продукти Amazon можуть продаватися як гарячий пиріжок.

Конструктор списків Jungle Scout допомагає оптимізувати продукти, оцінюючи ваші оптимізовані списки. Коли ви оптимізуєте продукти для пошукової оптимізації, ви отримуватимете оцінку в реальному часі в списку оптимізованих продуктів.

Після цього ви можете імпортувати списки продуктів із Jungle Scout безпосередньо до Seller Central.

Стимулюйте продажі за допомогою продуктового маркетингу

Хоча оптимізація може допомогти вам із звичайним пошуком, вам все одно може знадобитися запустити платні кампанії, щоб переконатися, що ви отримаєте деякі ранні продажі.

Коли ви проводите цільові рекламні акції та кампанії, ви, швидше за все, побачите позитивні відгуки та відгуки клієнтів. Після того, як ви проведете успішну рекламну кампанію, ви отримаєте масові замовлення.

Jungle Scout обмежує закупівлі замовлень і усуває рекламні зловживання через рекламні кампанії. Крім того, ви можете налаштувати промокод для клієнтів, щоб підвищити залученість і задоволеність клієнтів.

Автоматизуйте свої відгуки

Навіть після успішних рекламних кампаній і продажу продукції необхідно заробити репутацію серед покупців.

Функція автоматизації перегляду Jungle Scout запитує всі кваліфіковані замовлення для відгуків клієнтів. Ви можете контролювати та відстежувати запити на перегляд за допомогою графічних даних.

На інформаційній панелі відображається загальний час, який ви заощадили, запитуючи відгуки від клієнтів.

Які больові моменти вирішує Jungle Scout?

Якщо ви запитаєте мене про одну серйозну проблему, яку вирішує Jungle Scout, це ручна робота Amazon.

Навіщо витрачати години на дослідження вручну, якщо ви можете швидко знайти ідеальний продукт для запуску за лічені хвилини, просто ввівши ключове слово на Jungle Scout?

Весь успіх вашого бізнесу залежить від пошуку потрібного продукту. Jungle Scout — це автоматизований інструмент, який усуває години ручного дослідження продуктів, аналізу конкурентів, дослідження постачальників і таких завдань, як запити на перегляд.

Ви можете використовувати цей інструмент, щоб знайти, що працює для ваших конкурентів, а що ні!

Ось деякі величезні завдання, які Jungle Scout вирішує як для новачків, так і для експертів:

#1. Відкладена прибутковість

Більшість компаній Amazon закриваються на ранній стадії через брак бюджету. Хоча для повного розвитку вашого бізнесу на Amazon може знадобитися приблизно 5-6 місяців, без точних показників це зростання може затягнутися.

Уявіть, що все подано на тарілку з точністю понад 84,1%. Що ж, Jungle Scout обчислює та прогнозує всі показники, щоб ви могли швидко масштабувати свій бізнес.

#2. Перевантажена конкуренція

За даними Marketplace Pulse, «загалом на ринку Amazon працює 8,6 мільйона продавців у всьому світі».

Очевидно, що нові продавці можуть повністю розчинитися в цій конкурентній екосистемі. Оскільки конкуренція зростає, виникає потреба аналізувати конкуренцію та отримувати 360-градусне уявлення.

Інструмент аналізу конкурентів Jungle Scout фільтрує та сортує конкурентів, які перевершують ключові слова з високим попитом, але з низькою конкуренцією.

#3. Повна автоматизація

Гикавка та головний біль, пов’язаний із виконанням ручних завдань, можуть бути непосильними для нових продавців.

Як продавець, ви перевантажені безліччю ручних завдань щодо оптимізації списку, запуску нових кампаній, розміщення реклами та запиту відгуків електронною поштою.

Функція автоматизації Jungle Scout виконує всю важку роботу за вас. По-перше, він автоматизує та оптимізує ваші оголошення PPC. По-друге, функція автоматизації перегляду надсилає автоматичні запити на перегляд клієнтам електронною поштою.

  Виправити зависання Forza Horizon 5 на екрані завантаження

Таким чином, Jungle Scout економить години зусиль, автоматизуючи такі завдання.

Jungle Scout AI Assist: відкрита інтеграція AI

Jungle Scout увійшов у світ відкритого штучного інтелекту, інтегрувавши технологію штучного інтелекту з конструктором списків.

Ця нещодавно інтегрована технологія штучного інтелекту дозволяє користувачам створювати й оптимізувати список продуктів лише кількома клацаннями миші. Він отримує дані з найкращих списків Amazon на ринку.

Штучний інтелект допомагає копірайтерам створювати привабливі рекламні елементи, які включають заголовки, ключові слова, зображення, функції та описи продуктів. Інтеграція ШІ з Jungle Scout допоможе компаніям приймати зважені рішення та отримувати точніші результати.

Найкраща частина? Люди, для яких англійська мова не є рідною, можуть легко писати списки продуктів англійською мовою, яка є конкурентоспроможною на ринку Amazon.

Ціни Jungle Scout

Якщо ви запитаєте мене про ціну Jungle Scout, я б сказав, що вона доступна, але складна для розуміння.

І веб-програма Jungle Scout, і розширення Chrome мають різні тарифні плани.

Для веб-програми Jungle Scout має стандартні ціни та тарифний план пакета.

Давайте спершу розглянемо ці тарифні плани:

Стандартні тарифні плани

Ось як виглядають стандартні плани:

Базовий план: (Вартує 49 доларів США на місяць або 29 доларів США на місяць на рік)

 • Розширення браузера
 • Оцінка можливості
 • Відстеження продукту
 • Оцінювач продажів Amazon
 • Пошук можливостей
 • База даних продуктів
 • База даних постачальника
 • Ключове слово Scout
 • Аналітика продажів
 • Лістинг Grader

План Suite: (Вартує 69 доларів США на місяць або 49 доларів США на місяць на рік)

 • Відстеження продукту
 • Оцінювач продажів Amazon
 • Історичне відстеження продукту до 3 місяців
 • Відстеження рейтингів
 • Конструктор лістингу
 • Менеджер запасів
 • Оповіщення
 • Відстеження постачальників
 • Акції

Професійний план (вартість $129/місяць або $84/місяць на рік)

 • Відстеження продукту
 • Оцінювач продажів Amazon
 • Історичне відстеження продукту до 6 місяців
 • Історичні дані ключових слів до 2 років
 • Відстеження рейтингів
 • Лістинг Grader

Вартість пакету

Ціни на пакет пропонують деякі освітні ресурси разом із функціями інструменту. Три тарифні плани:

1. Стартовий план Suite коштує 189 доларів США на 3 місяці

2. Entrepreneur Suite коштує $349 за 6 місяців

3. Freedom Builder Bootcamp коштує 999 доларів США за 12 місяців

Альтернативи скаутів джунглів

Давайте подивимося на деяких найкращих конкурентів Jungle Scout:

#1. Гелій 10

Helium 10 — найкраща альтернатива Jungle Scout. Він пропонує такі функції, як дослідження продукту, дослідження ключових слів, оптимізація списку, відстеження продукту та аналітика продажів.

Крім того, інструмент можна безкоштовно використовувати протягом 14 днів.

#2. Datahawk

Datahawk — це комплексне програмне забезпечення для Amazon, Walmart і eBay Marketplace. Він ефективно відстежує ключові слова, рейтинг продуктів і продуктивність, а також проводить дослідження продукту за допомогою великої кількості даних.

Цей інструмент аналізу електронної комерції є одним із найкращих у бізнесі, коли йдеться про аналіз конкурентів. Ви можете почати із запиту на безкоштовну демонстрацію.

#3. Perpetua.io

Perpetua дуже зосереджена на рекламі та спонсорській рекламі Amazon. Це інтелектуальне програмне забезпечення призначене для створення, запуску та оптимізації висококонверсійних оголошень Amazon за лічені секунди.

Налаштувавши рекламні кампанії, ви зможете безперешкодно відстежувати рекламні кампанії за допомогою уніфікованої інформаційної панелі аналітики.

Примітка автора

Безумовно, Jungle Scout є одним із найкращих рекламних програм Amazon на ринку. Велика база користувачів із 600 000 підприємців є доказом спадщини цього інструменту.

Інструмент пропонує простий у використанні інтерфейс і потужні функції, такі як оптимізація, дослідження продуктів і дослідження ключових слів. Його нещодавня інтеграція з Open AI ще більше підвищує функціональність.

Загалом, Jungle Scout стане вашим чудовим другом у створенні та запуску успішного бізнесу Amazon. не вірите мені? Ознайомтеся з практичними прикладами на мільйони доларів тут.

Далі ознайомтеся з чудовими інструментами відстеження реклами для маркетологів.