Чи є DealDash шахрайством, чи можна отримати законні угоди?

Якщо ви хочете придбати новий комп’ютер або телефон, не бракує веб-сайтів на вибір. Проте, якщо вам понад усе потрібна вигідна угода, ви можете розглянути один із варіантів – DealDash.

Вони пропонують широкий асортимент товарів, і, якщо вірити їхній рекламі, можна заплатити незначну частину роздрібної ціни.

Отже, що таке DealDash, чи він законний і як він досягає таких низьких цін?

Що таке DealDash?

DealDash — це веб-сайт аукціону з пенні. Це тип веб-сайту, де кожен може зробити ставку на продукт, і кожна ставка збільшує ціну на один цент. Пенні-аукціони популярні, оскільки кінцева ціна, сплачена за продукти, як правило, дуже низька. Зрештою, потрібно 100 ставок, щоб ціна навіть зламала долар.

На жаль, це не обов’язково робить їх хорошим вибором для тих, хто хоче фактично витратити менше грошей.

Як працює DealDash?

У DealDash є досить заплутана реклама, але сам веб-сайт добре пояснює надані послуги. Усі продукти вказані за початковою ціною нуль центів, мінімальна резервна ціна відсутня. Кожен може зробити ставку, і ви можете робити скільки завгодно ставок.

Щоб взяти участь в аукціонах DealDash, потрібно купувати ставки. Ви можете придбати одноразову суму ставок (відомих як пакети ставок) на веб-сайті за допомогою платіжної картки або PayPal.

Кожна ставка збільшує ціну на один цент і додає 10 секунд до кінця аукціону. Переможцем вважається той, хто зробить найвищу ставку в кінці аукціону. Якщо ви не виграєте аукціон, ви можете повернути свої ставки.

DealDash законний чи шахрайство?

Одним словом, DealDash — це не шахрайство. Вона працює з 2009 року та зареєстрована в Better Business Bureau. Веб-сайт дуже чітко описує послуги, які вони надають, і, здається, вони надають саме це. Якщо ви робите ставку на продукт, у вас є шанс зробити найвищу ставку. І якщо ви робите найбільшу ставку, ви купуєте товар за погодженою ціною. Це так просто!

Це порівняно з шахрайськими веб-сайтами, які обіцяють одне, а потім надають зовсім інше.

DealDash є незвичайним, і більшість людей не збираються економити на платформі, але це не означає, що це шахрайство.

Як DealDash заробляє гроші?

DealDash не заробляє гроші на продажу товарів. Середня ціна, за яку продаються товари, просто недостатньо висока, щоб вони могли отримати прибуток. Натомість DealDash заробляє гроші на продажу ставок.

На момент написання статті одна ставка коштує 0,14 долара і підвищує ціну аукціонного товару на 0,01 долара. Це означає, що до того часу, коли ціна товару досягне 10 доларів, люди зроблять 1000 ставок, і ці ставки будуть продані на суму до 140 доларів.

Точна ціна ставок змінюється, оскільки переможець отримує всі свої ставки безкоштовно. Це дозволяє DealDash бути високоприбутковим, незалежно від того, скільки продуктів буде продано в кінцевому підсумку та за скільки.

Чи можете ви заощадити гроші, використовуючи DealDash?

Якщо ви думаєте про використання DealDash, важливо зрозуміти, як це працює. Це не шахрайський веб-сайт, але це також не розумний спосіб знайти знижки, оскільки він працює інакше, ніж традиційні сайти аукціонів. Тут вам потрібно купити ставки для участі в аукціонах.

DealDash найкраще назвати розвагою, хоча деякі критики також описували це як вид азартних ігор.

Якщо ви зробите ставку на DealDash, цілком можливо, що ви зможете купити щось за невелику частку від того, що це має коштувати. Але при цьому кожен аукціон може мати тільки одного переможця.

Чи варто DealDash використовувати лише для розваги?

Якщо ви намагаєтеся використовувати DealDash виключно для економії грошей, легко потрапити в негативну ситуацію.

Припустімо, ви витратили сто доларів на ставки, нічого не вигравши. Якщо ви використовуєте DealDash як форму розваги, ви отримали свої гроші варті. Але якщо ви використовуєте платформу, щоб заощадити гроші на покупці, ви, очевидно, зазнаєте невдачі.

На цьому етапі у вас може виникнути спокуса уникнути невдачі, зробивши більше ставок. Якщо продукт достатньо вартий, ви можете продовжувати це робити, а потім потенційно вийти вперед, якщо виграєте.

Але ви можете продовжувати виставляти ставки нескінченно довго, витрачаючи на ставки більше, ніж коштує продукт, і все одно не мати можливості його купити. DealDash надає детальне пояснення того, як працюють його аукціони, але це навряд чи завадить деяким користувачам робити саме це. Також важко ігнорувати подібність між цим сценарієм і сценарієм гравця, який програє.

Якщо ви намагаєтеся заощадити на DealDash, але хтось інший виграє аукціон за потрібний вам продукт, розгляньте альтернативні варіанти. Ви можете відвідати комісійні магазини або скористатися будь-яким із різних розширень Chrome, щоб заощадити на продукті в іншому місці.

Чи є реклама DealDash оманливою?

Якщо ви дивитеся рекламу DealDash, легко повірити, що платформу можна використовувати, щоб платити менше за популярні продукти. Актори говорять про низькі ціни, якими вони користуються, але ніхто не говорить про оплату ставок.

DealDash дозволено робити таку рекламу, оскільки вона містить дрібний шрифт і тому, що багато користувачів насправді економлять гроші.

Заковика полягає в тому, що в деяких аукціонах беруть участь сотні користувачів, які отримують такі угоди, у меншості. Решта також заплатили за гру, але нічого не отримують.

Якщо ви хочете отримати більш точне розуміння того, як працює платформа, це надається в оголошенні, але вам потрібно прочитати дрібний шрифт. Це не є незаконним, і DealDash, звичайно, не єдина компанія, яка використовує дрібний шрифт для пояснення важливої ​​інформації.

Чи варто вам спробувати DealDash?

DealDash є законним веб-сайтом. А також є можливість зареєструватися та придбати товари зі значними знижками. Але пам’ятайте: вам потрібно заплатити гроші, щоб зробити кожну ставку. Через кількість учасників кожного аукціону шанси на те, що одна ставка виграє покупку зі знижкою, дуже низькі.

Щоб деякі люди могли заощаджувати гроші на платформі, переважній більшості доводиться їх втрачати. Це робить DealDash потенційно цікавим веб-сайтом, але не розумним варіантом, якщо вам потрібна лише знижка.