Чи є Breezy HR універсальним рішенням для кращого найму?

Breezy HR — це найкраща система відстеження кандидатів (ATS), яка вам потрібна для оптимізації та автоматизації списку вакансій, які ви можете пропонувати, і всього, що між ними.

Якщо ви шукаєте найкращий інструмент ATS для свого бізнесу, щоб найняти співробітників безпосередньо або як кадрове агентство, є тисячі варіантів. Це пояснюється тим фактом, що 99% компаній зі списку Fortune 500 використовують інструмент ATS для короткого списку, проведення співбесід і найму перспективних кандидатів на роботу, повідомляє Дослідження та ринки. У цьому ж звіті також прогнозується, що доходи ринку інструментів ATS зростуть до 3,6 мільярда доларів США до 2030 року з 2,34 мільярда доларів США у 2021 році.

Цей величезний потенціал прибутку приваблює багатьох розробників програмного забезпечення та SaaS інвестувати в цю нішу. Але як дізнатися, який найкращий ATS і найбільше підходить для вашого бізнесу чи кадрового агентства? Що ж, ви проводите обширне онлайн-дослідження багатьох таких програм, подаючи заявку на пробну версію.

Ви можете скоротити витрати часу та ресурсів, одразу перевіривши Breezy HR. Нижче я пояснюю його найкращі характеристики, щоб ви могли прийняти зважене рішення.

Проблеми в процесі найму співробітників

Уподобання щодо віддаленої роботи, мислення щодо роботи на концертах, потреби в балансі між роботою та особистим життям тощо спричинили дефіцит кваліфікованих кандидатів на роботу в сучасній екосистемі найму. Організаціям важко найняти потрібного кандидата, який залишиться в компанії довше. Нижче наведено кілька поширених проблем:

 • Існує гостра нестача досвідчених кандидатів на спеціальні посади, такі як розробка програмного забезпечення, інженери DevOps, менеджери проектів Agile, торговці тощо.
 • Оскільки багатьом компаніям потрібен доступ до одного й того самого пулу кандидатів і конкурентоспроможні зарплати, не впливаючи на прибуток, конкуренція є жорсткою.
 • Досягнення різноманітності та інклюзії на робочому місці також є проблемою.
 • Хоча існує доведена нестача кваліфікованих кандидатів, немає недоліку в резюме, коли ви розміщуєте роботу в Інтернеті. Сортування такої кількості резюме та ефективна оцінка кандидатів забирає багато часу та ресурсів.
 • Багатьом підприємствам не вдається закріпити в списках вакансій і рекламі репутацію компанії, щоб залучити найкращі таланти.
 • Більшість компаній вважають, що проекти найму на роботу відрізняються від існуючої роботи з персоналом. Таким чином, їм також не вдається інтегрувати існуючі інструменти HRIS з ATS для спрощеного найму та управління кандидатами.
 • Повністю дистанційний процес найму все ще є проблемою для багатьох організацій.

Що таке Breezy HR?

Breezy HR — це хмарне програмне забезпечення для розміщення оголошень про роботу та найму кандидатів, яке дає змогу наймати чудових та блискучих співробітників, які створюють цінність для вашого бізнесу. Процес його роботи досить простий.

Вам просто потрібно описати відкриту вакансію в інструменті «Посада», створивши деталі вакансії з нуля або вибравши існуючий шаблон із Breezy. Інструмент миттєво публікує вимоги вашої компанії на більш ніж 50 сайтах оголошень про роботу, щоб кандидати з усього світу могли переглянути та подати заявку.

Крім того, ви також можете налаштувати географію найму, якщо ви хочете найняти лише зі США. Ви можете налаштувати різні рівні перевірки та оцінювання, щоб вибрати кілька резюме для подальшої співбесіди.

Breezy HR також дозволяє зберігати всю внутрішню та зовнішню інформацію про процес найму в одному місці. Отже, менеджери з найму та бізнес-стейкхолдери та коментарі до профілю кандидата.

Що ще цікавіше, інструмент ATS робить процес набору персоналу легким проектом за допомогою дощок Kanban. Таким чином, ви можете створити конвеєр для набору кандидатів і переміщувати картки профілів кандидатів з одного етапу на наступний, інформуючи про цей процес усіх співробітників відділу кадрів.

Як Breezy HR вирішує проблеми процесу найму співробітників?

Breezy HR — це найсучасніший інструмент ATS, який постійно оновлюється, тож ваша організація чи кадрове агентство отримує найкращі інструменти найму, робочі процеси та ресурси.

Порівняно з іншим програмним забезпеченням ATS, Breezy HR дозволяє зробити ваші списки вакансій вірусними на 50+ високоякісних онлайн-дошках вакансій. Це також допомагає вам створювати привабливі веб-сайти кар’єри під брендом компанії, щоб ви могли наймати кандидатів безпосередньо без необхідності платити посередникам.

Використовуючи автоматизоване керування профілями кандидатів і робочі процеси перевірки, ви можете миттєво усунути некваліфікованих кандидатів на основі анкети попереднього відбору. Не кажучи вже про те, що ви можете інтегрувати інструменти оцінювання з Breezy HR, щоб ви могли швидко перевірити кандидата на кодування, тестування з англійської мови та багато інших технічних тем.

З Breezy HR легко найняти потрібного кандидата та зробити пропозицію. Ви можете створювати автоматизовані робочі процеси для відбору кандидатів для співбесід на основі попередніх перевірочних тестів і оціночних балів. Наступні функції допоможуть вам найняти кандидата швидше, ніж будь-які інші інструменти ATS:

 • Обмін інтерв’ю між інтерв’юерами
 • Загальна інформаційна панель для канвеєра-кандидата
 • Відео та аудіопоказ
 • Цілісне уявлення про графік і доступність інтерв’юера
 • Дозвольте кандидатам призначати власні співбесіди
 • Проходьте співбесіду віддалено за допомогою захищених інтеграцій

Особливості Breezy HR

#1. Автоматизовані робочі процеси найму

Ця функція допомагає скоротити час, необхідний для оцінки кандидата та найму. Це також зменшує кількість комунікацій і погоджень у конвеєрі.

По-перше, ви можете відфільтрувати невідповідні профілі на етапі попереднього відбору за допомогою автоматизованої анкети під час подання заявки.

Потім ви можете використовувати Stage Actions для автоматизації комунікацій, як-от опитувальників для оцінювання, надсилання прямих повідомлень кандидатам, оцінювання та надсилання профілю далі за конвеєром для співбесіди.

Робочі процеси автоматично надсилають запрошення на співбесіду інтерв’юерам, учасникам інтерв’ю та керівникам проекту з підбору персоналу.

#2. Спільне наймання

Кредит зображення: Breezy HR

Коли наймання стає відокремленим, підприємства зустрічають дискваліфікованих кандидатів або одного й того самого кандидата кілька разів. Оскільки ініціатива найму включає бюджет, це впливає на вашу прибутковість.

Кредит зображення: Breezy HR

Breezy HR представляє простір для спільної роботи в інструменті, де всі учасники проекту найму можуть спілкуватися через чат і коментарі. Тут ви та ваша команда відділу кадрів також можете створювати нотатки, обговорювати в команді чи в чатах один на один і створювати списки справ.

#3. Інтеграція HRIS

Кредит зображення: Breezy HR

Після того, як ви наймете кількох кандидатів і збираєте від них різноманітні документи, стає ще одним завданням включити відомості про кандидатів, зарплати, відомості про роботу, переваги, документи тощо в існуюче програмне забезпечення HRIS.

Ви можете автоматично інтегрувати нових джокерів у свій інструмент HRIS за допомогою функції HRIS Integrations у Breezy HR. Ця функція особливо корисна для компаній, які наймають персонал самостійно. Він підтримує 10+ інтеграцій HRIS, таких як BambooHR, Gusto, PaySpace тощо.

#4. Звітність і аналітика

Кредит зображення: Breezy HR

Щоб у майбутньому покращити ваш пошук персоналу, Breezy HR пропонує функції автоматичного та спеціального звітування. Ви можете запустити A/B тести, щоб вибрати найкращий конвеєр для найму ресурсів. Деякі звіти за замовчуванням для створення:

 • Продуктивність джерела-кандидата
 • Час завершити процес найму
 • Продуктивність трубопроводу
 • Набирайте продуктивність команди

#5. Інтеграція інструментів сторонніх розробників

Іноді вам може знадобитися імпортувати дані чи аналітику в інструмент Breezy HR під час процесу найму. Ці вимоги можуть включати перевірку даних, онлайн-оцінювання, відеоінтерв’ю, підписання документів, планування співбесід, безпечний вхід до ресурсів компанії за допомогою SAML/SSO тощо. Усі ці інтеграції доступні на екрані налаштувань рекрутингу в додатку Breezy HR. .

#6. Інструменти та шаблони

З Breezy HR вам не потрібно більше нікуди шукати вміст для оголошень про роботу, посадові обов’язки тощо. Існує спеціальний портал інструментів і шаблонів, де ви отримуєте впорядкований і оновлений вміст для наступного:

 • Посадові інструкції
 • Питання для співбесіди
 • Шаблони електронних листів для працевлаштування
 • Профілі заробітної плати
 • Навчання та контрольні списки
 • Шаблони електронних листів HR

Де і як можна використовувати Breezy HR?

Знайдіть нижче етапи найму, на яких Breezy HR може продемонструвати свою магію:

Створіть привабливий сайт кар’єри компанії

Кредит зображення: Breezy HR

Ви можете створити кар’єрний веб-сайт компанії або оновити існуючий за допомогою Breezy HR. Функції редагування та оновлення доступні в меню «Налаштування порталу адміністратора Breezy HR» > «Налаштування сайту кар’єри». Інструмент дозволяє додавати такий вміст і властивості на ваш сайт кар’єри:

 • Брендинг веб-сайту з логотипом компанії та активами
 • Демонстрація життя співробітників вашого підприємства за допомогою зображень і відео
 • Опублікуйте відгуки співробітників
 • Додайте посилання на соціальні мережі
 • Налаштуйте портал із повідомленнями різними мовами
 • Можливість додавати власний CSS/JS

Розміщення актуальних вакансій

Першим кроком процесу найму є створення вакансії та публікація її на провідних сайтах зібрання вакансій, таких як Indeed, LinkedIn, Monster тощо. Breezy HR пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для розміщення вакансій.

Він займається самим видавництвом. Опублікувати вакансію – це все одно, що заповнити форму з варіантами відповідей. Онлайн-форма автоматично заповнює вибір вмісту для таких полів:

 • Реквізити (підрозділ, вид набору, місцезнаходження тощо)
 • Опис (обов’язки та навички ролі)
 • Онлайн форма заявки для заявника
 • Конвеєр вербування
 • Оцінювання кандидатів
 • Оголошення про роботу
 • Створення та призначення роботи команді найму
 • Затвердження всіх кроків у конвеєрі

Керування рекомендаціями на роботу

Кредит зображення: Breezy HR

Найкращий спосіб залучити перевірених кандидатів – запитати у наявних співробітників рекомендації щодо якості. Отже, ви можете створити портал для співробітників, використовуючи можливості сайту кар’єри від Breezy HR. Потім попросіть співробітників зареєструватися в індивідуальних профілях на порталі.

Тепер працівники мають право подавати свої рекомендації на відкриті вакансії. Breezy HR додасть подання до наявного пулу кандидатів, щоб команда рекрутингу могла відслідковувати рекомендації.

Управління кандидатами на роботу

Управління кандидатами включає створення пулу кандидатів із короткого списку, призначення кандидатів інтерв’юерам, обмін профілями кандидатів на іншу вакансію, порівняння кандидатів, затвердження пропозицій тощо. Для цього Breezy HR пропонує до 20 окремих інструментів. Отже, якщо ви робите щось із наведеного нижче, цей інструмент ATS допоможе вам:

 • Створення списку претендентів
 • Позначення кандидатів
 • Додавання потенційного джерела
 • Слідкуйте за кандидатами, щоб отримати оновлення в режимі реального часу з конвеєра набору
 • Об’єднання та об’єднання даних кандидатів
 • Оцінка відповідності кандидата між резюме та описом посади/вимогами до навичок
 • Експорт даних кандидата як CSV
 • Електронний документообіг

Співбесіда з претендентами на роботу

Якщо у вас є чудові профілі кандидатів і ви хочете провести з ними співбесіду, ви можете скористатися Breezy HR. Для проведення інтерв’ю він пропонує такі інструменти:

 • Внутрішнє планування співбесід із кандидатами за допомогою каналу найму та надсилання електронного листа чи SMS-повідомлення кандидату про подію.
 • Посилання на планування в цій системі відстеження претендентів допомагають вам дозволити претендентам вибрати сприятливу дату співбесіди з кількох варіантів.
 • Посібники з проведення співбесід дозволяють створити структуровану політику співбесіди та анкету для неупередженого та прозорого найму.
 • Функція «Відеоінтерв’ю» дає змогу налаштувати онлайн-інтерв’ю за допомогою інструментів відеоконференцій Breezy. Крім того, ви можете використовувати сторонні сервіси, як-от Teams, Google Meet, Indeed Interviews та різноманітні інші односторонні сервіси відеоінтерв’ю.
 • Після завершення всіх етапів співбесіди Breezy HR створює для кандидатів таблицю показників, щоб ви могли приймати рішення щодо найму на основі даних.

Реєстрація нового працівника

Після вибору кандидата на відкриту вакансію ви повинні зробити пропозицію, підписавши лист про наміри (LOI), угоду про нерозголошення (NDA), контракти тощо. Таке управління контрактами може стати непосильним для великих організацій або кадрових агентств. Щоб зменшити робоче навантаження та уникнути помилок, ви можете використовувати модуль управління пропозиціями Breezy HR.

Це допоможе вам виконати фонову перевірку за допомогою програм сторонніх розробників, таких як GoodHire, uCheck, Asurint тощо. Потім надішліть листи з пропозиціями на електронну пошту кандидата, налаштувавши шаблони пропозицій в інструменті ATS. Breezy HR також забезпечує автоматизацію робочого процесу для схвалення пропозицій та електронних підписів.

Альтернативи Breezy HR

Перегляньте ці альтернативи Breezy HR, щоб зрозуміти, наскільки Breezy HR відрізняється від інших:

#1. Працездатний

Працездатний оптимізує весь процес найму в організаціях і кадрових фірмах. Він пропонує модуль управління наймом для оголошень про роботу, пошуку кандидатів і перевірки. Крім того, його зручний інтерфейс дає змогу відстежувати претендентів, співпрацювати з командою найму та без зусиль оцінювати кандидатів.

Крім того, Workable полегшує інструменти для аналізу резюме, планування співбесід і налаштування каналу найму. Не кажучи вже про те, що Workable також інтегрується з різними дошками вакансій і пропонує можливості звітності та аналітики.

#2. JazzHR

JazzHR пропонує такі інструменти підбору персоналу, як підбір кандидатів, реклама вакансій, брендинг роботодавця, відповідність, звітність, оцінювання, спільний найм тощо в одній хмарній програмі.

Якщо ви керуєте кадровим агентством або налаштовуєте програмне забезпечення для підбору персоналу для клієнтів, ви також можете використовувати JazzHR. Ви можете інтегрувати JazzHR із програмами сторонніх розробників для кількох допоміжних завдань із підбору персоналу, таких як планування співбесід, оцінка в реальному часі, відеоінтерв’ю тощо.

Заключні слова

На даний момент ви повинні були ознайомитися з усіма корисними функціями Breezy HR для розміщення вакансій, перевірки, співбесіди та адаптації. Має бути простіше, ніж будь-коли, вирішити, чи є Breezy правильним рішенням ATS для вас. Крім того, якщо ви хочете, щоб ваша команда відділу кадрів стала гнучкою та ефективною, спробуйте Breezy HR тепер безкоштовно протягом 14 днів.

Далі ознайомтеся з програмним забезпеченням для керування контрактами, щоб спростити робочий процес.