Чи є штраф, якщо я зніму гроші з Acorns?

Categories:

Щоб сприяти поступовому та пасивному інвестуванню, Уолтер Вемпл Краттенден III і Джеффрі Джеймс Краттенден заснували Acorns у 2012 році. У 2014 році було випущено додаток для iOS та Android. Реєструючись у Acorns, користувач може вибирати з кількох портфелів із різними розподілами активів. Рахунок прив’язується до кредитної або дебетової картки, після чого кожна покупка, зроблена за допомогою картки, округлюється до найближчого цілого долара, а різниця вкладається в інвестиційний портфель Acorns. Додаткові внески також можна зробити вручну на рахунок. Acorns почав з того, що стягував 1 долар за свої послуги; однак ця угода закінчилася 21 вересня 2021 року. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як зняти гроші з жолудів і як зняти гроші з жолудів без штрафних санкцій. Ми також відповімо на ваші запитання щодо податкових наслідків виходу з Acorns та ліміту зняття Acorns.

Чи є штраф, якщо я зніму гроші з Acorns?

Ви дізнаєтесь, чи є штраф, якщо я зніму гроші з Acorns, далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи легко зняти гроші з Acorns Invest?

Так, з нього легко зняти гроші Жолуді інвестувати, але слід пам’ятати про деякі правила. Через необхідний 2-денний період розрахунків трансакції можуть з’явитися на вашому поточному рахунку через 3-6 робочих днів.

  Як працює скасування доступу EA?

Чи можу я зняти гроші зі своєї дебетової картки Acorns?

Так, ви завжди можете використовувати свої Жолуді дебетову картку для зняття готівки в будь-якому банкоматі, який приймає дебетову картку Visa. Ви звільнені від сплати зборів за банкомат на невизначений термін. Незважаючи на відсутність мережі банкоматів, Acorns не карає вас за використання банкомату.

Чи є штраф за зняття грошей з Acorns? Чи є штраф, якщо я зніму гроші зі своїх Acorns?

Так, існують штрафи, пов’язані зі зняттям грошей з Acorns. У будь-який час без штрафних санкцій ви можете переміщати гроші між своїм поточним рахунком Acorns і основним зовнішнім рахунком банківський рахунок. Але якщо ви знімаєте кошти до того, як у вас на рахунку буде 1000 доларів США, за кожну транзакцію стягується комісія в розмірі 2 доларів США. Ранні перекази або зняття з будь-якого IRA часто призводять до податкових штрафів, які зазвичай включають штраф у розмірі 10%, а також можливе оподаткування прибутку чи інші види штрафів.

Що таке ліміт зняття Acorns?

Acorns має визначений ліміт зняття коштів для кожного доступного типу транзакцій. Зазвичай немає обмежень на суму, яку ви вирішуєте внести на свій рахунок в іншому банку.

В Acorns є три види виведення коштів. Це ACH, Purchases і ATM. У наведеному нижче списку наведено щоденний ліміт зняття Acorns для кожного:

  • Максимальний ліміт зняття ACH – $7000
  • Максимальний ліміт зняття в банкоматі – 500 доларів
  • Максимальний ліміт покупки/транзакції – 4000 доларів США

Примітка. Максимальний ліміт для щомісячного зняття з Acorns Checking становить 50 000 доларів США. Будь ласка, майте на увазі, що комісія за зняття коштів у банкоматах, грошові перекази та навіть повернення готівки від великого роздрібного продавця може вплинути на ліміт зняття; однак останнє залежить від роздрібного продавця та того, як він обробляє транзакцію.

  Що означає «NVM» і як ви його використовуєте?

Прочитайте заголовок вище, щоб дізнатися, чи є штраф, якщо я зніму гроші з Acorns.

Які податкові наслідки виходу з Acorns?

Хоча ви можете взяти свої гроші з Acorns будь-коли, пам’ятайте, що дострокове зняття коштів або перекази з будь-якого IRA до виходу на пенсію можуть мати податкові наслідки. Це також означає, що ви можете сплатити податки або зіткнутися зі штрафними санкціями, якщо ви виведете кошти до того, як досягнете мінімального віку розповсюдження в п’ятдесят дев’ять з половиною років.

Ось різні види податкових наслідків вилучення з жолудів:

  • Традиційний IRA: якщо ви знімаєте будь-які кошти до досягнення мінімального віку розподілу, ви можете нести відповідальність за стандартні податки на прибуток, а також 10% штрафу, як згадувалося раніше.

  • SEP IRA (Спрощена пенсія для працівників): хоча це здебільшого для самозайнятих людей, якщо ви знімете будь-які кошти до досягнення мінімального віку розподілу, ви будете зобов’язані сплачувати стандартні податки на прибуток, а також штраф у розмірі 10%, як згадувалося раніше.

  • Roth IRA: за допомогою Roth IRA ви можете отримати доступ до своїх внесків у будь-який час без штрафних санкцій, але якщо ви знімаєте гроші до досягнення мінімального віку розповсюдження або до того, як обліковий запис був активним щонайменше п’ять років, вам, як правило, доведеться заплатити прибуткового податку, а також 10% штрафу.

Скільки я можу зняти з Acorns без штрафу?

Ви можете зняти з acorns без штрафних санкцій максимум до 50 000 доларів США за одну транзакцію. У разі перевищення цієї суми ви повинні сплатити штраф у розмірі 10% разом із будь-яким можливим податком на прибуток або іншими видами штрафів, які вже очікуються на розгляд.

Що станеться, якщо я зніму гроші зі свого рахунку Acorns?

Коли ви знімаєте гроші зі свого рахунку acorns, вони надсилають кошти з ваших інвестицій на ваш поточний рахунок, наданий у їхній базі даних. З цього моменту ви можете використовувати гроші, які ви отримали через 3-6 робочих днів, щоб купити будь-що.

Скільки часу потрібно, щоб зняти гроші з Acorns?

У ринковий день запити на зняття грошей із жолудів, подані до 11 ранку за тихоокеанським стандартним часом, зазвичай обробляються того самого дня. Якщо ваше замовлення було подано після 11:00 за тихоокеанським стандартним часом ринкового дня, Acorns може продати акції наступного торгового дня. Зняті кошти можуть перейти на ваш основний банківський рахунок через 3-6 робочих днів.

Примітка: за деяких обставин ви можете отримати 5-денне затримання після останнього депозиту, щоб захистити ваш рахунок від потенційного шахрайства.

Як миттєво зняти гроші з Acorns?

На жаль, ви не можете вивести гроші з Acorns миттєво. Як зазначалося раніше, ви можете отримати суму зняття лише протягом 3–6 робочих днів із моменту початку процесу.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, чи є штраф, якщо я знімаю гроші з Acorns. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.