techukraine.net techukraine.net Чи є у Apple Dynamic Island майбутнє на iPhone?

Чи є у Apple Dynamic Island майбутнє на iPhone?

Categories:

Як ви, напевно, вже знаєте, Apple почала переходити від виїмки на своїх iPhone. У 2022 році флагманські моделі iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max відмовилися від нього на виріз у формі таблетки, який ще називають «Динамічний острів».

Але, як не дивно, Apple жодного разу не згадала Dynamic Island під час свого виступу на WWDC 2023, і це змусило користувачів засумніватися в майбутньому вирізу у формі таблетки. Чи може виключення вказувати на відмову Apple від Dynamic Island? Давайте поглянемо.

Динамічний острів: поки що добре

З моменту запуску разом із серією iPhone 14 у 2022 році Dynamic Island для iPhone виявився більше, ніж просто центром із датчиками та камерою. Він також може змінювати свій розмір і форму, щоб відображати сповіщення та дозволяти вам взаємодіяти з ними. Але його переваги глибші за це.

Один із них включає в себе отримання більш гладкого перегляду сповіщень і попереджень без перемикання контексту. Наприклад, коли ви користуєтеся додатком для замовлення поїздки, таким як Uber, ви отримаєте просте сповіщення на Dynamic Island замість анімаційного сповіщення, що випадає, як на старішому телефоні.

  Як карбувати NFT на Cardano (ADA)

Ви також можете вивести свою взаємодію з підтримуваними програмами на новий рівень, отримавши доступ до них із Dynamic Island. Хороший приклад: ви встановлюєте таймер і закриваєте програму «Годинник». Замість того, щоб проводити пальцем угору та прокручувати останні програми, ви можете просто отримати доступ до таймера, щоб призупинити або зупинити його з Dynamic Island.

Але з позитивними сторонами, які ми вже згадували, навряд чи існує будь-яка технологія без недоліків, і Dynamic Island є одним із них.

Мінуси динамічного острова

Автор зображення: Яблуко

Незважаючи на те, що програма «Годинник» і ваші програми для потокової передачі музики безперебійно працюють із Dynamic Island, є багато програм сторонніх розробників, які мають проблеми. Окрім відсутності інтеграції з кількома сторонніми додатками, Dynamic Island також виявляється більш відволікаючим, ніж виїмка.

Щоразу, коли ви користуєтеся додатками, які не вимагають зміни розміру або форми Dynamic Island, ви відчуваєте, що виріз у формі таблетки просто стирчить, коли ви просто намагаєтесь використовувати свій пристрій.

  Як переглядати в режимі гостя в Chrome і на Chromebook

Динамічний острів стане помітнішим, якщо використовувати телефон у світлому режимі. Це також впливає на ваші враження від перегляду, оскільки воно знаходиться трохи нижче місця, де раніше була виїмка. Отже, якщо ви переглядаєте відео YouTube, воно займе трохи місця.

Потенціал динамічного острова

З огляду на його поточний список плюсів і мінусів, можна з упевненістю сказати, що Dynamic Island – це сильна ідея, яка все ще трохи далека від досягнення повного потенціалу. Одне з покращень, які Apple може внести в Dynamic Island, — це його можливості інтеграції.

Наприклад, якщо ви спробуєте використовувати Siri на iPhone 14, ви все одно отримаєте анімацію голосового помічника внизу екрана. Але ми віримо, що Apple може заощадити місце на екрані, дозволивши Siri відображати свої відповіді за допомогою анімації Dynamic Island.

Крім надії на Siri, лише кілька програм Apple і програм сторонніх розробників бездоганно працюють із Dynamic Island. І буде цікаво подивитися, як Apple покращить можливості Dynamic Island до виходу серії iPhone 15.

  7 найкращих інструментів відстеження настрою для покращення якості вашого життя

Згідно з чутками, очікується, що вся лінійка iPhone 15 матиме Dynamic Island, що змушує вас задуматися, чому Apple не згадала Dynamic Island на WWDC 2023.

Що ж, ми підозрюємо, що виключення було навмисним, і, ймовірно, планується згадати про будь-які нові покращення під час презентації iPhone. Хоча це може бути так, важливо зазначити, що це лише чутки та припущення.

Динамічний острів тут, щоб залишитися

Apple зазвичай розповідає нам про останні досягнення та оновлення компанії на щорічному заході WWDC. Хоча компанія не мала нічого сказати про Dynamic Island на WWDC 2023, немає причин думати, що у неї немає планів щодо вирізу у формі таблетки.

Оскільки всі чутки вказують на те, що вся лінійка iPhone 15 містить Dynamic Island, більше розробників можуть підключитися та оновити свої програми для підтримки цієї функції та покращити ваш досвід у довгостроковій перспективі.