Чи є в iPhone 15 eSIM? Ось що ви повинні знати

| | 0 Comments| 9:35 PM
Categories:

З моменту випуску моделей iPhone 15 і iPhone 15 Pro багато людей прагнуть придбати їх. Як і iPhone 14, лінійка iPhone 15, що продається в Сполучених Штатах, має лише eSIM, тобто не використовує фізичну SIM-карту.

Хоча декого це бентежить, насправді його легше активувати. Отже, якщо ви хочете дізнатися більше про eSIM і про те, як вона працює на iPhone 15 та iPhone 15 Pro, ми тут, щоб допомогти.

Що таке eSIM на iPhone 15?

На відміну від фізичної SIM-карти, eSIM — це віртуальна SIM-карта, яку ви встановлюєте на свій пристрій. Замість того, щоб вставляти фізичну SIM-карту в телефон, ваш оператор надасть вам код eSIM. Ви просто відскануєте цей код, щоб активувати eSIM на своєму iPhone.

  Що таке глобальне балансування навантаження на сервер (GSLB) і як його ввімкнути?

Коли ви це зробите, ваш телефон автоматично підключиться до нової мережі. Це також зручно для міжнародних мандрівників, оскільки iPhone 15 сумісний із двома eSIM-картами. Отже, ви можете мати кілька перевізників з різних країн, щоб забезпечити найкраще обслуговування.

Як активувати eSIM на вашому iPhone 15

Якщо ви налаштовуєте свій iPhone 15 і раніше не використовували eSIM, це зробити досить просто. Більшість великих мереж США підтримують eSIM, а також багато менших операторів.

Щоб активувати eSIM на своєму iPhone 15, перейдіть у «Налаштування» > «Стільниковий зв’язок» > «Додати eSIM». Якщо у вас уже є eSIM на поточному iPhone, можливо, ви зможете скористатися функцією швидкого передавання eSIM від Apple, щоб перенести послугу зі старого iPhone на новий.

  13 найкращих програм для перенаправлення співробітників, щоб спростити ваш процес найму

Однак, якщо ви використовували eSIM на пристрої Android або ваш оператор не підтримує eSIM Quick Transfer, можливо, вам доведеться налаштувати нову eSIM з нуля або зв’язатися зі своїм оператором, щоб отримати інші варіанти.

Якщо у вас немає поточного пристрою, який використовує eSIM, ви можете відсканувати QR-код, наданий вашим оператором (зверніться до свого оператора, щоб отримати його). Після сканування цього коду на вашому iPhone почнеться процес налаштування eSIM.

iPhone 15 продовжує використовувати лише eSIM

Як і лінійка iPhone 14, моделі iPhone 15, які продаються в США, мають лише eSIM, і, ймовірно, всі майбутні iPhone також будуть такими. Хоча комусь це може здатися незвичайним, насправді eSIM набагато кращий, ніж використання фізичної SIM-карти.

  7 чудових ресурсів для навчання Web3, які вам потрібні

По-перше, вам не потрібно чекати його поштою. Ви також можете додати кілька віртуальних SIM-карт до одного пристрою, що зручно для міжнародних подорожей. Раніше вам доводилося використовувати телефонну картку або телефон із подвійною SIM-картою.