Чи хороша нова функція AI Song від TikTok?

| | 0 Comments| 1:45 PM
Categories:

Ключові висновки

  • TikTok випустив функцію AI Song, яка генерує пісні на основі підказок користувача.
  • Пісні, отримані завдяки цій функції, у кращому випадку змішані, а твори, створені ШІ, часто звучать як роботизоване.
  • Порівняно з іншими інструментами генерації музики зі штучним інтелектом, функція AI Song від TikTok менш вражаюча та занадто загальна, щоб рекомендувати її.

Якщо ви завжди хотіли спробувати музику, згенеровану штучним інтелектом, TikTok випустив функцію AI Song, яка може генерувати пісні зі слів. Отже, як отримати до нього доступ, і, що важливіше, чи хороша функція? Давай дізнаємось.

Як користуватися новою функцією AI Song від TikTok

Функція AI Song від TikTok дозволяє створити оригінальну пісню, згенеровану штучним інтелектом, і використовувати її для звукової доріжки до відео. Все, що вам потрібно зробити, це ввести тему пісні, а TikTok зробить все інше.

На момент написання статті TikTok все ще розгортає цю функцію для своїх користувачів як експеримент. Якщо ви не бачите функцію AI Song, це може зайняти деякий час, перш ніж вона з’явиться у вашому додатку.

Щоб отримати доступ до функції AI Song, відкрийте TikTok і натисніть значок плюса внизу екрана, щоб створити нове відео.

Коли диктофон відкриється, перевірте над кнопкою зйомки; там має бути написано Фотографії. Щоб записати відео, торкніться 10 хв, 60 с або 15 с. Це налаштовує TikTok на запис 10-хвилинного, однохвилинного або 15-секундного відео. Інструмент AI Song працює з будь-яким із цих варіантів, тому виберіть той, який вам подобається.

  Як отримати фільтр No Beard на TikTok

Тепер настав час зробити відео. Почніть із натискання червоної кнопки запису. Якщо ви просто хочете випробувати функцію AI Song, запишіть одноразове відео. Якщо ви хочете встановити пісню AI для сцени, використовуйте цей час, щоб записати те, на що ви хочете встановити пісню, згенеровану AI.

Записавши відео, торкніться значка галочки, щоб переглянути своє відео. Угорі ви побачите звук для свого відео. Іноді TikTok автоматично призначає звук вашому відео. Якщо вгорі не написано «Додати звук», торкніться X праворуч від звуку. Потім торкніться Додати звук.

TikTok відкриє бібліотеку звуків, які ви можете спробувати. У верхній частині списку знайдіть AI Song. Якщо ви його не бачите, це означає, що наразі він для вас недоступний. Якщо так, натисніть на нього, щоб відкрити функцію AI Song.

У новому вікні введіть, яку пісню TikTok хоче створити. Функція може працювати з будь-якими підказками, які ви хочете їй надати, тож проявіть фантазію. Ось приклади деяких підказок, які добре працюють:

  • Скласти пісню про котів.
  • Складіть пісню про помаранчевого кота на ім’я Джонсі.
  • Створи пісню на день народження для моєї найкращої подруги Дженніфер.
  Instagram Reels проти TikTok

AI Song здатний лише генерувати поп, EDM та хіп-хоп пісні. Таким чином, попросити його «зробити пісню важкого металу» або «зробити пісню про собак, які використовують труби» також не спрацює. Просто зосередьтеся на тому, щоб надати AI Song підказку для написання текстів, і нехай він зробить все інше.

Надішліть запит і зачекайте, поки TikTok створить пісню. Після цього ви можете перемикатися між різними жанрами за допомогою вкладок жанрів. Кожен жанр пісні має унікальний текст, щоб краще відповідати пісні, тому перегляньте їх усі, щоб знайти те, що вам найбільше подобається.

Коли ви знайдете пісню, яка вам подобається, натисніть «Готово», щоб додати її як звук до свого відео.

Чи хороша функція AI Song від TikTok?

Я спробував цю функцію на собі та завантажив свої висновки вище. Я вибрав одну з рекомендованих підказок TikTok, а потім створив ще три пісні на основі спеціальних підказок. На жаль, результати виявилися досить невтішними.

Коли я попросив його створити пісню про котів, результат більше нагадував ліричний суп, ніж справжню пісню. У пісні, натхненній Емінемом, штучний інтелект, здавалося, зосередився на дріжджовій ліриці «закрутив гру, як слюсар», як це було у двох жанрах пісні.

  Чи можете ви створити груповий чат у TikTok?

У кожній із підказок спів звучав досить жахливо й робототехнічно. Це особливо помітно в першій пісні MakeUseOf, де ШІ забуває, як вимовляється слово «успіх». І коли штучному інтелекту все-таки вдається правильно сформулювати слова, це страшенно розбивається, і його неприємно слухати.

Порівняно з піснями, створеними мною, коли я досліджував інструмент створення музики Copilot, пісні TikTok звучали набагато загальніше, а тексти не так добре звучали. Якби мені довелося вибирати між інструментом TikTok AI Song і інструментом Copilot на основі Suno, я б щоразу вибирав останній.

Незважаючи на те, що новий експеримент TikTok AI Song дозволяє легко додавати згенерований вміст до медіафайлів, я особисто не рекомендую його використовувати. Існує багато доступних інструментів штучного інтелекту для створення музики, які набагато краще справляються зі своєю роботою, тож перевірте їх, якщо вам потрібна музика для ваших відео.