Чи справді більше означає краще?

Світ офіційно впав у безумство iPhone, і ми разом з ним. Незважаючи на те, що iPhone Xs, iPhone Xs Max та iPhone XR випускалися роками, останній, який оголошується як аналог «початкового рівня» своїм висококласним побратимам, все ще є якісними телефонами, які не порушують банк.

Якщо ви зупинилися на iPhone Xs з вищими характеристиками, але не знаєте, чи варто розщедритися на iPhone Xs Max, чи залишитися на оригіналі, ми порівняли два пліч-о-пліч. Ось все, що вам потрібно знати.

iPhone Xs проти Xs Max: в чому різниця?

iPhone Xs проти Xs Max: дата випуску

Обидві ці красуні були представлені світу в середу, 12 вересня 2018 року в Театрі Стіва Джобса в Купертіно, Каліфорнія. Однак «бюджетний» брат iPhone Xs і iPhone Xs Max, iPhone XR, не був доступний для попереднього замовлення до 19 жовтня 2018 року.

Оскільки вони існують вже багато років, ви можете замовити їх онлайн або відвідати магазин Apple.

iPhone Xs проти Xs Max: дизайн

Що стосується дизайну, ці погані хлопці в основному однакові, за винятком однієї сліпучо очевидної відмінності.

  Виправити помилку запису на диск Dota 2

Коротше кажучи, iPhone Xs Max має більший дисплей. iPhone Xs оснащений 5,8-дюймовим OLED-дисплеєм True Tone з співвідношенням сторін 19,5:9 і роздільною здатністю 2436 x 1135 пікселів (458 ppi). Співвідношення екрану до корпусу становить 82,9%.

Тим часом, iPhone Xs Max має величезний 6,5-дюймовий екран із співвідношенням сторін 19,5:9 True Tone OLED-дисплей. З точки зору пікселів, ми дивимося на 2688 x 1242 (458 ppi). Співвідношення екрану до корпусу iPhone Xs Max дюймів вище, ніж у iPhone Xs, і становить 84,4%.

Якщо ви тонете в цифрах, повірте нам на слово; iPhone Xs Max, безсумнівно, гідний свого тега Max. Дисплей діагоналлю 6,5 дюйма вражає (найбільший в історії iPhone), і він викликає певні логістичні труднощі (уявіть, що ви намагаєтеся втиснути цього поганого хлопчика в кишеню).

Тим не менш, великий – це красиво, і iPhone Xs Max не є винятком. Якщо ви просто любите переглядати #content на своєму iPhone або просто хочете переглядати Інтернет із легкістю, як планшет, iPhone Xs Max — хороший варіант.

  Огляд найкращих безкоштовних колекторів та аналізаторів потоку в 2020 році

iPhone Xs проти iPhone Xs Max: характеристики

Розмір дисплея легко відкинути як єдину різницю між iPhone Xs і Xs Max. Зовні так і є. Але є ще одна невідповідність… Розмір батареї.

iPhone Xs має акумулятор ємністю 2800 мАг, а iPhone Xs Max оснащений аналогом на 3400 мАг. Хоча це виглядає як вражаюче оновлення батареї iPhone X ємністю 2716 мАг, насправді це означає збільшення на 30 і 90 хвилин відповідно до свого попередника. Не маси, ні, але корисно відзначити різницю на папері між абсолютно новими першокласними iPhone від Apple.

iPhone Xs проти Xs Max: ціна

Будьте впевнені, ви будете платити премію за продукт преміум-класу. iPhone Xs, як диктує час, традиції (та економіка), дешевший і починається від 225 фунтів стерлінгів за версію на 64 ГБ, 264 фунтів стерлінгів за версію на 256 ГБ і до 480 фунтів стерлінгів за найвищий варіант зберігання – 512 ГБ. Ви можете знайти версію на 512 ГБ дешевше, тому не платіть більше, ніж зазначена тут.

  Як сканувати файл за допомогою VirusTotal перед його завантаженням

Що стосується iPhone Xs Max, ви платите найвищу суму за цей важливий суфікс «Max» (і специфікації, які додаються до нього). Вартість починається від 264 фунтів стерлінгів для версії на 64 ГБ, 327 фунтів стерлінгів за версії на 256 ГБ і приблизно до 354 фунтів стерлінгів за 512 ГБ пам’яті відповідно.

iPhone Xs проти Xs Max: вердикт

Тепер ви пройшли через те, що виглядає як кілька рядків коду (X vs Xs проти Xs Max…), ви, ймовірно, прагнете отримати остаточну відповідь. Цього ми не можемо вам запропонувати. Якщо у вас є величезні кишені і ви схильні дивитися кінематографічний контент на своєму смартфоні, виберіть iPhone Xs Max. Його екран справді заворожує; це найбільший за всю історію iPhone.

З іншого боку, якщо портативність і зниження витрат є вашими пріоритетами, то iPhone Xs, ймовірно, більше підходить для вас. Оскільки ціни зараз починаються від 225 фунтів стерлінгів, це набагато доступніше, ніж раніше.