Чи підходить Babbel для початківців?

Categories:

Розмовляти більш ніж двома мовами – це не просто модно. У сучасному конкурентному світі вивчення іноземних мов дуже цінується. Більше того, це покращує вашу професійну репутацію та полегшує отримання більш високооплачуваних посад. Але що таке програма Babbel і чи підходить Babbel для новачків? Люди, які хочуть зміцнити свої комунікативні здібності, хочуть отримати відповідь на це запитання. Ми розглянемо кожну тему, включно з тим, як безкоштовно отримати Babbel і як працює мовний додаток Babbel. Отже, продовжуйте читати!

Чи підходить Babbel для початківців?

Про те, чи підходить Babbel для початківців і чи є Babbel безкоштовним для студентів, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Що таке програма Babbel?

Бабель це німецька платформа електронного навчання та програмне забезпечення для навчання на основі підписки. Сучасний підхід до вивчення мови – Babbel.

 • Завдяки більш ніж 14 мовам на вибір (німецька, іспанська, італійська, французька, португальська, шведська, турецька, нідерландська, польська, індонезійська, норвезька, датська та російська) і комплексній навчальній програмі, метод Babel є найшвидшим способом отримати справжні розмови.
 • Він доступний з таких пристроїв, як Android, iPhone, iPad і настільних комп’ютерів.
 • Реєстрація в Babbel безкоштовна; Ви можете спробувати перший урок кожного курсу безкоштовно.

 • Це корисно для навичок спілкування, академічної відповідності та читання.
 • Крім того, Babbel має рейтинг 4,7 в Apple App Store і 4,4 в Google Play.

Чи підходить Babbel для початківців?

Так. Babbel — це і додаток, і онлайн-платформа для вивчення мов. Доступні рівні навчання для новачків, початківців I, початківців II, рівня Pre-Intermediate і Intermediate. Зараз просунуті рівні не пропонуються. Незважаючи на те, що Babbel є одним із найпоширеніших додатків для вивчення мови, він не найкращий. Ви, безумовно, можете закласти основу вашої цільової мови за допомогою її курсів і занять, але вони не зроблять вас володіючими. Залежно від вашої цільової мови якість курсу також різниться.

Які особливості Babbel?

Babbel створив додаткові інструменти на додаток до своїх стандартних мовних курсів, щоб допомогти вам у вивченні вашої цільової мови.

 • Подкасти: у Babbel є доступні подкасти, які допоможуть вам покращити знання деяких мов. Ці подкасти призначені відповідно для початківців, середнього та просунутих учнів. Проте подкасти доступні не всіма мовами. Для мов, які мають подкасти, вибір все ще дещо невеликий.

 • Culture Bites: Мета Babbel’s Culture Bites — допомогти вам вивчити тонкі культурні нюанси обраної вами мови. Вони є коротким описом відмінних рис вашої цільової мови, таких як привітання та різні свята, а також видатних митців та історичних особистостей. Культурні укуси англійською мовою, як і 2-хвилинні історії.

 • 2-хвилинні історії: 2-хвилинні історії – це додаткова функція, яка доступна кількома мовами. Ці короткі казки мають навчити вас деяким корисним словам. Але, на мій погляд, це трохи втрачена можливість. Хоча решта історій наведено англійською мовою, корисні речення виділено жирним шрифтом.

 • Babbel Live: Babbel Live є найбільш інтригуючим і практичним інструментом, який він надає на додаток до своїх курсів. Ви можете записатися на 60-хвилинні заняття в прямому ефірі з досвідченими викладачами мови через Babbel Live. Будь-який рівень кваліфікації може відвідувати курси, що охоплюють широкий спектр тем. Продукт Babbel Live відрізняється від програми Babbel і пропонує власні плани передплати. Ви витратите приблизно 100 доларів на місяць на 5 занять. Десять занять на місяць коштують приблизно 175 доларів, а двадцять занять на місяць – близько 300 доларів. Усі підписки на Babbel Live постачаються разом із додатком Babbel, тому ви можете заощадити гроші, спочатку зареєструвавшись у Babbel Live.

Які плюси та мінуси Babbel?

Давайте розглянемо кілька плюсів і мінусів Babbel:

І. Плюси

 • Мовні курси, які не надто гейміфіковані.
 • Вміст, створений спеціально для кожної мовної комбінації.
 • Уроки граматики включені.

II. мінуси

 • Безкоштовної версії немає.
 • Завантаження аудіозаписів реалізовано не так добре, як на інших платформах.
 • Більшість мов мають мало вмісту.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи підходить Babbel для новачків. Тепер давайте подивимося, як працює програма на мові Babbel.

Як працює програма Babbel Language?

Під час роботи в системі на основі підписки користувачі отримують короткі щоденні уроки. Babbel можна налаштувати відповідно до ваших конкретних потреб, вирішивши, скільки часу ви хочете приділяти навчанню щодня (від п’яти хвилин до більше години) і рівень, на якому ви перебуваєте.

Тести, ігри на встановлення відповідності, повторення фраз, аудіолекції та повторні сесії – це лише деякі з методів, які використовуються на заняттях для вивчення лексики та структури речень. Babbel також спритно віддає перевагу природним носіям мови замість незграбних штучних голосів для всіх записів, щоб отримати точнішу вимову. Щоб оцінити вимову користувачів, у деяких навчальних посібниках також використовується розпізнавання мовлення.

Бабл прискорює навчання, занурюючись у ключові фрази, які відразу знадобляться новачкам. Однак не всі 14 мовних класів дотримуються однакової структури. Наприклад, перший курс першого уроку іспанською мовою використовує захоплююче поєднання ігор та аудіорозмов для навчання найважливіших фраз для початківців. Однак той самий курс і урок португальської мови більше покладаються на заповнення пустих місць, що складніше сприйняти одразу.

Багато користувачів заявили, що вважають іспанську, французьку та німецьку найкращими мовами для вивчення у Babbel. Я рекомендую спробувати перший безкоштовний урок мови, яку ви хочете вивчити, перш ніж оформляти підписку. Сподіваюся, це дає уявлення про те, як працює програма на мові Babbel.

Чи справді додаток Babbel безкоштовний?

Ні. Ви повинні заплатити комісію, щоб придбати ваші курси. Реєстрація Babbel абсолютно безкоштовна, а перший урок кожного курсу доступний для безкоштовної пробної версії. Однак це повністю залежить від вибраної мови. Після цього це модель підписки з ціною, що залежить від кількості місяців, на які ви підписуєтеся за раз. Річна підписка починається з 6,95 доларів США на місяць, а на місяць – від 13,95 доларів США. Babbel також має гарантію повернення грошей протягом 20 днів, тож якщо ви не задоволені після випробування протягом кількох тижнів, ви можете отримати повне відшкодування.

Пізніше ви можете активувати Chat Premium, вибравши один із доступних варіантів підписки, якщо ви виберете послугу, яку шукаєте.

 • 1 місяць: коштує 12,99 євро на місяць і доступний лише на пристроях Android і iPhone/iPad.

 • 3 місяці: це коштує 6,65 євро на місяць із щоквартальною виставкою рахунків при активації з комп’ютера, але 8,66 євро на місяць із щоквартальною виставкою рахунків при активації зі смартфона чи планшета за допомогою програми Babbel.

 • 6 місяців: додаток Babbel для смартфонів і планшетів коштує 7,50 євро на місяць, а активація на комп’ютері коштує 5,54 євро на місяць. Підписка автоматично поновлюється кожні шість місяців в обох випадках;

 • 12 місяців: протягом 12 місяців вони стягують 5,54 євро на місяць за активацію комп’ютера та 6,67 євро на місяць за річне виставлення рахунку.

Чи лепет безкоштовний для студентів?

Ні. Babbel пропонує вивчення мови за зниженою ціною лише для студентів у Сполучених Штатах. Цей крок відбувся після успішного розповсюдження безкоштовного Babbel серед людей, які постраждали від пандемії COVID-19 в Італії, і покликаний допомогти студентам продуктивно використовувати свій час вдома та підтримувати пізнавальну активність. Babbel є безкоштовним для студентів і наразі пропонує тримісячні курси за 15,99 доларів для студентів у Сполучених Штатах. Однак це стосується лише студентів коледжу. Учням потрібно лише подати заявку, використовуючи дійсну адресу електронної пошти школи, щоб отримати безкоштовний тримісячний доступ. Тепер ви знаєте, що Babbel не є безкоштовним для студентів. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи підходить Babbel для новачків.

Як отримати Babbel безкоштовно на Android?

Якщо у вас є пристрій Android і вам цікаво, як отримати повну версію Babbel безкоштовно, вам потрібно активувати безкоштовну 7-денну пробну версію Babbel. Для цього виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Пам’ятайте, що після закінчення 7-денної безкоштовної пробної версії з вас автоматично стягуватиметься плата за вибрану підписку.

1. Відкрийте Бабель на вашому пристрої Android.

2. Натисніть «Вибрати мову», щоб вибрати потрібну мову, яку ви хочете вивчати в цій програмі.

3. На наступному екрані виберіть причину вивчення цієї мови.

4. Далі натисніть Зареєструватися за допомогою електронної пошти.

5. Введіть своє ім’я, адресу електронної пошти та пароль і натисніть «Зареєструватися зараз».

6. Виберіть потрібний план і натисніть «Почати 7-денну безкоштовну пробну версію».

7. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб оплатити та розпочати безкоштовну пробну версію.

Як отримати Babbel безкоштовно на iPhone?

Ви можете завантажити Бабель на вашому iPhone та виконайте наведені вище дії, щоб отримати безкоштовну пробну версію. Тепер ви можете скористатися всіма функціями, які пропонує Babbel Premium, і отримати безкоштовний доступ до всіх уроків курсу за вашим вибором протягом тижня.

Як отримати Babbel безкоштовно?

Перш ніж приступати до того, як отримати Babbel безкоштовно, ви повинні знати, що Babbel — це служба вивчення мов на основі передплати, яка дозволяє вам вивчати нову мову або вдосконалювати свої знання тієї, яку ви вже знаєте. Однак є кілька варіантів отримати Babbel безкоштовно протягом обмеженого часу. Ви можете отримати Babbel безкоштовно за бажанням на 7 днів безкоштовної пробної версії за допомогою кроків, згаданих вище. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як працює програма мови Babbel.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи підходить Babbel для новачків.

Як відключити безкоштовну підписку для Android?

Тепер ви знаєте, що Babbel не є безкоштовним для студентів. Тепер виконайте наведені нижче дії, щоб деактивувати безкоштовну пробну версію підписки Babbel для Android:

Примітка. Ці кроки призначені лише для тих, хто підписався на Babbel за допомогою свого облікового запису Google.

1. Відкрийте програму Play Store на своєму пристрої Android.

2. Торкніться значка профілю у верхньому правому куті екрана.

3. Натисніть Платежі та підписки.

4. Натисніть Підписки.

5. Торкніться Bаббель підписка зі списку.

6. Потім натисніть Скасувати підписку.

7. Виберіть причину, чому ви хочете скасувати підписку, і натисніть Продовжити.

8. Нарешті, натисніть Скасувати підписку у спливаючому вікні.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи підходить Babbel для новачків.

Як відключити безкоштовну підписку для iPhone?

Виконайте наведені нижче дії, щоб деактивувати безкоштовну підписку для iPhone:

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Торкніться свого Apple ID з вершини.

3. Торкніться опції «Підписки».

4. Знайдіть і торкніться підписки на Course Hero.

5. Потім натисніть Скасувати підписку.

Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як працює програма мови Babbel.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Babbel безкоштовний?

Відповідь Ні. Babbel — це преміальний сервіс електронного навчання, який не є безкоштовним. Отже, Babbel також не є безкоштовним для студентів.

Q2. Скільки часу потрібно для вивчення мови при використанні Babbel?

Відповідь Це визначається кількістю часу та зусиль, які ви бажаєте та можете вкласти. За словами Баббела, якщо займатися щодня, ви можете вивчити основи мови приблизно за три тижні. Ось чому Babbel добре підходить для початківців і тих, хто знає трохи більше.

Q3. Чи можемо ми використовувати Babbel без підключення до Інтернету?

Відповідь Так! Ви можете використовувати Babbel без підключення до Інтернету, якщо завантажили програму Babbel на пристрій iOS або Android. Однак слід зазначити, що автономний режим доступний лише в додатку, а отже, не на робочому столі.

Q4. На скількох різних пристроях я можу використовувати Babbel?

Відповідь Жодних обмежень. Між програмою браузера та вашим пристроєм iOS або Android ваш прогрес автоматично синхронізується та пов’язується з вашим обліковим записом.

Q5. Чи вартий Babbel такої ціни?

Відповідь Так. Залежно від мови, яку ви вивчаєте, і ціни, Babbel може коштувати цих грошей.

***

Незважаючи на те, що Babbel не є безкоштовною програмою, вона, тим не менш, доступна і популярна порівняно з іншими програмами для вивчення мов. Babbel пропонує економічний варіант доступу до цікавих уроків 14 різними мовами для початківців і тих, хто бажає освіжити свої мовні здібності. Ви точно можете записатися на його заняття, якщо хочете вивчати нові мови. Сподіваємося, ви дізналися, чи підходить Babbel для початківців і чи є Babbel безкоштовним для студентів. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі. Щасливого навчання!

  Що означає «AMA» і як ви його використовуєте?