Чи підходить вам сертифікація Conversation Designer?

| | 0 Comments| 12:28 PM
Categories:

З появою штучного інтелекту та робототехніки сертифікація розмовного дизайну потрапила в центр уваги у світі сертифікації. Як і багато інших, ви можете задатися питанням, що таке дизайн розмови і чому ця тема така розкручена!

Google Assistant, Alexa від Amazon і Siri від Apple зараз широко використовуються людьми. Але багато людей не знають, що наука, що стоїть за цими віртуальними помічниками, — це розмова. Ці віртуальні помічники діють як люди та виконують команди користувача, прислухаючись до їхнього голосу чи дій і реагуючи належним чином. Отже, розмова розробляється, щоб зробити роботу користувача більш комфортною та легкою.

У цій статті ми обговоримо, що таке дизайн розмови і що він включає. Ми також дізнаємося про те, хто такі дизайнери розмов, які їхні ролі та обов’язки. Ми також знатимемо критерії прийнятності для реєстрації на сертифікаційний курс розмовного дизайнера та хто підходить для цього. Нарешті, ми дізнаємося про програму курсу та майбутній обсяг дизайну бесіди.

Що таке дизайн розмови?

Conversation Design — це сфера творчості, яка розвинулася з дизайну взаємодії з користувачем і копірайтингу. Завдяки цьому ми можемо використовувати програмне забезпечення та програми без звичайної клавіатури, миші та графічного інтерфейсу користувача. Натомість ми спілкуємось розмовою. У результаті дизайн розмови дозволяє машинам і штучному інтелекту брати участь у неформальній розмові так само, як і людина.

Ми бачили, що багато веб-сайтів пропонують чат-ботів, які можуть відповідати на наші запитання. Чат-бот створений, щоб допомагати вам і відповідати на ваші запити. Вони були створені для покращення взаємодії користувача з наданим веб-сайтом, продуктом або послугою.

Завдяки такому дизайну власник сайту може оцінити запити своїх користувачів. Дизайн розмов спрямований на те, щоб користувачам подобалося взаємодіяти з їхніми чат-ботами. Він також надає власнику веб-сайту або бізнесу можливість крупним планом побачити запити та бажання аудиторії.

Так само ми часто використовуємо програмне забезпечення віртуального помічника, не усвідомлюючи цього. Основна мета цих програм — імітувати людську взаємодію таким чином, щоб ви ніколи не помітили, що розмовляєте з машиною.

  Відмінності між Flask і Django

Мета полягає в тому, щоб зробити спілкування продуктивним, не додаючи стресу чи роздратування через те, що інакше може здатися стомлюючою та невдалою розмовою з незручним роботом. Дизайн розмови спрямований на те, щоб зробити взаємодію максимально природною, корисною та зручною для користувача.

Хто такі дизайнери розмов?

Розробники потоку розмов намагаються зробити так, щоб розмови цих програм протікали органічно. Оскільки вони повинні задовольняти як вимоги замовника, так і потреби організації, робота дизайнера розмов може здатися надзвичайно важкою.

Незважаючи на те, що вони є мізками, які надають розмовному досвіду майже людської якості, їхні ролі цим не обмежуються. Їм часто доводиться враховувати, чи їхня робота одночасно сприяє досягненню цілей власника бізнесу та вимогам клієнта. Крім того, дизайнери бесід повинні переглядати коментарі, зроблені не лише однією особою. Вони повинні планувати створення найкращої реакції та враховувати те, що може сказати споживач.

Які функції та обов’язки дизайнерів Conversation?

Розробники розмов розробляють клієнтський досвід віртуального помічника. Вони гарантують, що віртуальний помічник є неперевершено привабливим, впливає на користувача та втілює голос бренду. Подібно до архітектора, дизайнер розмови планує, що люди можуть зробити в кімнаті, враховуючи їхні бажання та будь-які технічні обмеження.

Дизайнери розмови перетворюють бізнес-потреби бренду в органічні діалогові потоки, що підтримуються дослідженнями UX і принципами надійного дизайну. Крім того, вони розвивають діалог, викладаючи потік і його основну логіку в детальну специфікацію дизайну, яка втілює в собі весь досвід користувача. Вони співпрацюють із розробниками та зацікавленими сторонами, щоб удосконалити проекти та реалізувати задумане.

Сертифікаційний курс розмовного дизайну

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати дизайнером розмов, ви повинні обрати відповідні курси. Багато курсів сертифікації розмовного дизайну доступні в Інтернеті, а також сьогодні пропонуються багатьма інститутами. Ці курси можуть допомогти вам стати частиною одного з найцікавіших секторів, тобто штучного інтелекту.

Один із таких сертифікаційних курсів дизайнера розмов пропонує Conversation Design Institute. Цей курс називається Conversation Designer Certification Bundle. Він включає доступ до всіх курсів разом із сертифікаційним іспитом для своїх користувачів. Цей курс дуже відомий і широко прийнятий у сучасній галузі. Інститут гарантує, що курс викладається таким чином, щоб його можна було використовувати в кожному розмовному інтерфейсі.

  7 високооплачуваних посад в ІТ

Давайте заглибимося в цей сертифікаційний курс, щоб дізнатися більше про характеристики та доступність курсу.

Тривалість

Цей сертифікаційний курс розмовного дизайну є самостійним. Це означає, що учні можуть завершити свій курс відповідно до власної доступності та комфорту. Підраховано, що якщо учні приділяють 4 години на тиждень протягом 8 тижнів, вони можуть ефективно пройти цей курс.

Офлайн або онлайн

Цей курс, запропонований Conversation Design Institute, повністю онлайн. Учні можуть швидко пройти курс, не виходячи з комфорту власного будинку. Немає додаткових витрат на відвідування коледжу, транспорт і час.

Вартість

Вартість цього курсу становить 1749,00 доларів США. У Conversation Design Institute доступна велика кількість варіантів оплати, включно з оплатою шістьма місячними платежами.

Тривалість доступу до матеріалу курсу

Учні можуть отримати доступ до курсу протягом цілого року через будь-який пристрій на свій вибір. Все, що їм знадобиться, це їхній логін і пароль. Навчальні матеріали та відео лекцій будуть доступні для слухачів через їхні облікові дані.

Термін дії сертифіката

Після складання іспиту учні отримують сертифікат, визнаний галуззю та повністю дійсний. Цей сертифікат може легко допомогти вам отримати роботу Conversation Designer у відомих компаніях.

Прийнятність

Згідно з веб-сайтом, таких критеріїв прийнятності для курсу немає. Але учням було б дуже корисно знати про чат-ботів і голосових помічників заздалегідь.

Для кого цей сертифікаційний курс?

Сертифікаційний курс розмовного дизайну обов’язковий для тих, хто вже працює з чат-ботами чи голосовими помічниками. Він також підходить для професіоналів, які хочуть розпочати бурхливу сферу дизайну розмов. Це може стати каталізатором кар’єри для тих, хто має досвід роботи з користувачами, обслуговування клієнтів, управління контентом, маркетинг, дизайн продукту або написання.

Яка програма сертифікаційного курсу розмовного дизайну?

Цей сертифікаційний курс розмовного дизайну складається з двох частин. Перша частина — це основи, а друга — робочий процес. Основна частина присвячена основам дизайну розмови. Він складається з таких тем, як «Психологія розмов», «Розуміння сценаріїв», «Як писати підказки», «Як писати введення для ботів», «Почергове виконання», «Явні та неявні підтвердження», «Подяка», «Швидка багатослівність», «Емпатія» тощо.

Друга частина більше зосереджена на робочому процесі розробки розмови. Він включає такі теми, як робочий процес дизайну розмови, дослідження операцій і технологій, ідентифікація персонажів користувачів, навіщо створювати персонажа бота, як створити персонажа бота тощо.

  Як вимкнути FaceTime на вашому iPhone, iPad і Mac

Які переваги цього курсу?

Пройшовши цей курс, ви дізнаєтеся про всі концепції дизайну бесіди, ролі та робочий процес. Завдяки цьому курсу ви зможете швидко оцінити свої знання та отримати сертифікат. Ви можете ідентифікувати себе як кваліфікованого дизайнера розмов після складання іспиту.

Після закінчення курсу ви отримуєте доступ до шаблонів, полотен і найновіших досліджень Conversation Design Institute. Ви можете вивчати весь (новий) вміст протягом терміну дії вашої ліцензії, яка дійсна протягом року. Крім того, ви маєте доступ до мережі випускників CDI, міжнародної ради з працевлаштування, запрошення на онлайн-заходи, знижені ціни на вхід на захід та інші переваги для випускників.

Який обсяг після завершення курсу?

Після завершення курсу курси та сертифікати допоможуть вам у проектуванні, розробці та розгортанні ефективних чат-ботів і голосових помічників прямо з воріт.

Програма сертифікації побудована на покроковому процесі, прийнятому підприємствами, науковими установами, дизайнерами та технологічними фірмами. Це сприятиме вашому входженню в галузь, і заклад працюватиме з вами, щоб допомогти вам стати найкращим дизайнером розмов, яким ви можете бути.

Асистент штучного інтелекту вже розробляється великими сервісними та технологічними організаціями з командами понад 100 людей. Дизайнерів розмов активно наймають такі організації, як Crossphace, Oracle, Nestle, Vodafone, Liveperson, PwC, Deloitte, Swiss тощо. Загалом цей сертифікаційний курс розмовного дизайну пропонує своїм студентам багато можливостей.

Студенти з усього світу вивчають цей курс, щоб зробити свою кар’єру в дизайні розмов. Багато студентів з європейських країн, Росії, Південної Азії, Північної Америки, Бразилії та деяких африканських країн вже вивчають цей курс у цій галузі та роблять на цьому кар’єру.

Навчальні ресурси

Ось кілька навчальних ресурсів, якщо ви хочете побудувати свою кар’єру в розмовному дизайні.

Основи розмовного дизайну від Google Cloud: Coursera

Вступ до дизайну голосового інтерфейсу: Udemy

Висновок

Оскільки розмовний ШІ стає все більш поширеним, для тих, хто присвячує свій час розробці, впровадженню та управлінню помічниками ШІ, є кілька кар’єрних перспектив. Усі вони намагаються з’ясувати, як створити взаємодію, яка принесе користь компанії та окремим особам, використовуючи помічників ШІ.

Таким чином, реєстрація на сертифікаційну програму Conversation Design значно окупиться студентам. У цій бурхливо розвиваючійся галузі є багато можливостей, що робить її відповідним співвідношенням ціни та якості в сучасному світі.