Чи приймає Quest Diagnostics Walk Ins?

Quest Diagnostics – це медична лабораторія, заснована в 1967 році. Ця американська компанія піднялася до списку Fortune 500, який класує 500 найкращих компаній США на основі їх доходу за певний фінансовий рік. Вони мають філії по всьому світу. Компанія пропонує широкий спектр діагностичних послуг, таких як тести на COVID-19, рак, неврологічні розлади та багато іншого. Якщо вам цікаво, як працює Quest Diagnostics, ми пропонуємо вам цей корисний посібник, щоб відповісти на це запитання. Він також відповість на інші запити, як-от: чи приймаються входи в Quest Diagnostics та багато інших щодо того самого.

Чи приймає Quest Diagnostics Walk Ins?

Далі в цій статті ви детально дізнаєтеся, чи можна запланувати прогулянку в Quest Diagnostics чи ні. А також продовжуйте читати, щоб дізнатися про перенесення раніше пропущеної зустрічі.

Чи можете ви взяти участь у квесті?

Так, Quest Diagnostics дозволяє входити. Однак запис на прийом буде пріоритетним, і пацієнту, який прийшов, доведеться чекати своєї черги. Отже, це відповідь на ваше запитання: чи входить Quest Diagnostics.

Чи можу я запросити власні лабораторії в Quest?

Так, ви можете замовити власні лабораторні тести в Quest Diagnostics. Компанія пропонує величезну кількість тестів, щоб надати своїм клієнтам найкращий засіб перевірки.

  Як закрити програми Chromebook, які не відповідають

Вам потрібен прийом лікаря в Quest Diagnostics?

Ні, щоб пройти тест у Quest Diagnostics, не потрібне призначення лікаря. За допомогою QuestDirect легко бронювати та призначати зустрічі без призначення лікаря.

Як зареєструватися в Quest Diagnostics?

Оскільки ви отримали відповідь на запитання: чи приймає Quest Diagnostics вхід, ви можете запитати, як зареєструватися.

  • При відвідуванні клініки Quest Diagnostics ви можете зареєструватися за допомогою кіоску реєстрації.
  • Якщо він недоступний, підпишіть буфер обміну на стійці реєстрації.
  • Приготуйте для показу своє посвідчення особи з фотографією та інформацію про страхування.
  • Під час входу уважно вказуйте мету вашого візиту.

Припустімо, що ви прибули на кілька хвилин раніше до центру обслуговування пацієнтів Quest із кіоском реєстрації та не змогли попередньо зареєструватися, але хотіли б. У такому випадку ви зможете завершити процедуру реєстрації. Вам може бути запропоновано завершити процедуру реєстрації на вашому смартфоні, поки ви чекаєте після реєстрації за допомогою свого мобільного номера.

Скільки часу потрібно, щоб отримати результати лабораторних досліджень від Quest?

Зазвичай це займає 2–5 робочих днів із моменту отримання зразка, щоб результати лабораторії надійшли у вашу заявку Quest.

  Наскільки ваш Apple Watch водонепроникний?

Як записатися на прийом у Quest Diagnostics?

Оскільки в діагностиці квестів допускаються входи, вам також слід знати про планування. Якщо ви хочете записатися на прийом у Quest Diagnostics у найближчому місці, уважно виконайте наведені нижче дії.

1. Відвідайте сторінку Quest Diagnostics.

Примітка. Якщо сповіщення запитує дозвіл на місцезнаходження, натисніть «Дозволити».

2. Натисніть опцію «Запланувати зустріч», як показано нижче.

3. Ви будете перенаправлені на іншу сторінку з проханням вибрати причину вашого візиту. У списку тестів виберіть Усі інші тести.

4. Введіть потрібну адресу, поблизу якої ви шукаєте Центр діагностики Квесту.

5. Вам будуть показані всі найближчі лабораторії Quest Diagnostics Labs. Виберіть потрібний час зустрічі та натисніть «Продовжити», як показано нижче.

6. На наступній сторінці введіть свою інформацію, яка включає ваше ім’я та контактну інформацію. Потім натисніть «Продовжити».

7. На наступній сторінці уважно перегляньте деталі вашої зустрічі та натисніть опцію «Запланувати зустріч».

Як мені перенести зустріч із Quest Diagnostics?

Якщо ви помилково запланували зустріч на невідповідний час або маєте важливу роботу в запланований час і хочете перенести зустріч у Quest Diagnostics, дотримуйтеся наведених нижче покрокових інструкцій, щоб перенести зустріч:

  5 способів виправити код помилки Nintendo Wii 51330

1. Перейдіть на сторінку зустрічі Quest Diagnostics у своєму браузері.

2. Під опцією «Запланувати зустріч» натисніть «Змінити», як показано нижче.

3. Введіть код підтвердження вашої зустрічі та натисніть «Продовжити».

4. У деталях вашої зустрічі клацніть маленьку піктограму «Редагувати» у верхньому правому куті розділу «Місце, дата та час».

5. Заповніть поле своїм зареєстрованим номером телефону та натисніть «Підтвердити особу».

6. Ви будете перенаправлені на нову сторінку зі списком доступних лабораторій Quest Diagnostics поблизу. Виберіть час, коли ви доступні, і натисніть «Продовжити», як показано нижче.

Після завершення вашу зустріч буде перенесено. Ви можете будь-коли переносити свою зустріч і скасовувати її без будь-яких витрат.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли знайти відповідь на запитання, чи використовується Quest Diagnostics. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.