Чи працює Ring з Apple HomeKit?

| | 0 Comments| 4:58 PM
Categories:

Дверні дзвінки Ring Video Doorbells стали світовим хітом, завдяки можливості підвищити безпеку будинку за відносно доступну ціну. Дверні дзвінки Ring разом з іншими пристроями Ring можна підключити до Alexa та Google Home, але куди підходить Apple HomeKit? Чи можна підключити Ring до Apple HomeKit, і якщо так, то як це зробити?

Чи можуть Ring і Apple HomeKit працювати разом?

На жаль, Ring не підтримує Apple HomeKit. За останні кілька років компанія Ring неодноразово оголошувала про плани додати підтримку HomeKit до своїх популярних дверних дзвінків. Але наразі немає сумісності. Існує високий попит на інтеграцію Ring-HomeKit. В Центр Ring Communityє нескінченна кількість повідомлень від користувачів, які вимагають цю функцію, але вона досі не випущена.

Це означає, що пов’язати HomeKit з Ring через рідну програму Ring неможливо. Хоча це, можливо, був найпростіший і найбажаніший варіант для користувачів HomeKit, існує альтернативний спосіб підключити один до іншого.

  Як встановити Friday Night Funkin' на Chromebook

Для цього вам знадобиться використовувати інтеграційну платформу.

Як підключити Ring до Apple HomeKit

Інтеграційні платформи розумного дому (також відомі як мости розумного дому) можуть виявитися неоціненними, якщо постачальник одного розумного пристрою не підтримує інший оригінально. Зрештою, розумний дім покладається на взаємозв’язок, тому наявність двох чи більше пристроїв, які не можуть обмінюватися даними, може створювати неприємні бар’єри. Можливо, ви вже чули або володієте Philips Hue Bridge, а Homebridge і Scrypt працюють подібно.

Щоб підключити Ring до Apple HomeKit, розгляньте можливість використання Homebridge або Scrypted. Обидві ці платформи дозволяють підключати пристрої HomeKit до дверного дзвінка Ring, щоб отримати доступ до програми, використовувати функцію двосторонньої розмови або отримати знімки відео. Ви також можете використовувати одну з цих двох платформ, щоб підключити HomeKit до датчика руху Ring, вимикача прожектора та інших пристроїв.

Homebridge, як правило, є найпопулярнішим варіантом і цілком безкоштовним для використання. Поки один із ваших пристроїв HomeKit або Ring може підключитися до Homebridge, ви зможете використовувати його для інтеграції одного з іншим.

  Як перезавантажити iPhone X

Вам потрібно буде інсталювати серверне програмне забезпечення Homebridge на вашому комп’ютері, щоб налаштувати його з пристроями Ring і HomeKit. Ви також можете встановити Homebridge на свій Raspberry Pi. Однак вам доведеться переконатися, що ваш комп’ютер завжди ввімкнено для цілодобового підключення, що може витрачати багато електроенергії. Те саме стосується Scrypted.

Крім того, ви можете спробувати використовувати HOOBS plug-and-play хаб. Цей пристрій працює подібно до Homebridge або Scrypted, але поставляється в апаратній формі та є концентратором, а не мостом. Насправді HOOBS означає Homebridge Out of the Box і дозволяє швидко та легко використовувати програмне забезпечення Homebridge без тривалого налаштування. Цей пристрій не споживає багато енергії, тому є менш енергоємним варіантом для запуску програмного забезпечення Homebridge або Scrypted.

Хоча Homebridge і Scrypted безкоштовні, вимога цілодобової роботи на комп’ютері призведе до того, що ви витратите більше на свій рахунок за електроенергію. Більше того, постійне увімкнення комп’ютера може призвести до перегріву, погіршення роботи компонентів і скорочення терміну служби в цілому.

  Чи є Dark Souls 3 кросплатформенною?

Вам потрібно буде придбати пристрій HOOBS, щоб використовувати його як розумний домашній центр, тоді як Homebridge і Scrypted базуються на програмному забезпеченні, тому для використання не потрібен зовсім новий пристрій.

Незалежно від того, який метод ви використовуєте, вам потрібно буде встановити плагін Ring, щоб підключити пристрої Ring до Apple HomeKit. Процес цього залежить від обраного вами методу, але, тим не менш, це важливий крок.

Ви можете підключити Ring до Apple HomeKit

Хоча Ring не пропонує вбудовану інтеграцію з HomeKit, ви все одно можете використовувати апаратний або програмний міст або концентратор для розумного будинку, щоб досягти своєї мети поєднати обидва разом. Таким чином, вам не доведеться шукати альтернативи HomeKit або Ring, щоб створити інтегрований розумний дім, який ви бажаєте.