Чи працюють біткойн/крипто крани? – Geekflare

Криптографічні крани, здається, є найпростішим способом заробити безкоштовну криптовалюту. Давайте розглянемо переваги та ризики, пов’язані з цим.

Криптографічні крани складаються з веб-сайту або програми, яка винагороджує користувачів мінімальною вартістю криптовалют. Щоб отримати нагороду, користувачеві потрібно виконати легкі завдання. Крім того, ці крани навчають новачків концепції криптоактивів.

Отримані криптовалютні винагороди залежать від платформи та завдання. Робота, необхідна для отримання криптовалютних винагород, включає введення коду перевірки, перегляд відео, вирішення головоломок і тестів тощо. Нагороди називаються «кранами», тому що вартість отриманих винагород є мінімальною, як краплі з крана, що протікає.

Розробник біткойнів Гевін Андресен започаткував концепцію крипто-змішувачів у 2010 році. Він винагороджував користувачів 5 біткойнами кожного за розгадування простого коду. Нарешті, біткойн-кран Андерсена винагородив загалом 19 700 біткойнів.

Кредити: coingeek.com

Метою Андерсона, який створив Bitcoin Faucet, було розповісти людям про біткойни та поширити обізнаність. Озираючись назад, його роздача біткойнів відіграла вирішальну роль у прийнятті біткойнів на ранніх стадіях. Разом із прийняттям криптовалюти також зросла популярність криптокранів.

Як працює криптографічний кран?

Попит на платформи, які надають безкоштовні криптовалюти, також зріс з часом. Головна мета розробників криптографічних кранів — залучити більше користувачів до своєї платформи для виконання завдань. З цією метою платформи спроектовані та розроблені в простий та зручний спосіб.

Можливо, ви думаєте про те, яку вигоду розробники криптокранів отримують від винагороди за безкоштовні криптовалюти. Правда в тому, що безкоштовного обіду не буває; розробники заробляють на майнінгу, який відбувається, поки ви виконуєте їхні завдання. Крім того, вони також отримують дохід від реклами, розміщеної на їх веб-сайті, і рекламних відео, які ви переглядаєте під час виконання завдання.

Давайте подивимося на простий процес криптографічних кранів:

#1. Реєстрація облікового запису

Вам потрібно зареєструватися на веб-сайті або в додатку, який надає криптографічні крани. Після створення облікового запису користувач має право брати участь у різних завданнях, які надає платформа.

Обліковий запис дуже важливий, оскільки він дозволяє користувачам відстежувати свій прогрес і винагороди. Крім того, користувач також може використовувати обліковий запис, щоб оцінити статус своїх винагород.

  Як повідомити про проблему або надіслати відгук про ОС Chrome

#2. Виконайте завдання

Після створення облікового запису ви можете вибрати завдання, перелічені на платформі, і виконати їх відповідно. Час, витрачений на виконання завдання, залежить від криптографічних кранів; зазвичай більш тривалу роботу винагороджують більше.

Цікавитеся типами завдань, які ви виконуєте? Не хвилюйтеся; більшість платформ криптографічних кранів пропонують прості завдання, які можуть вирішити навіть діти. Найпоширеніша мікро-робота включає проходження опитувань, перегляд рекламних відео, ігри, виконання уловів тощо.

Щоб отримати більше переваг від вкладеного часу, порівняйте складність завдань і нагород, указаних на цій конкретній платформі. Ігри та проходження опитувань потребують набагато більше часу та зусиль, ніж заповнення схованок і перегляд відео.

#3. Отримайте винагороду

Нарешті, після виконання завдань ви отримуєте винагороду криптовалютами. Винагороди надсилаються на міні-гаманець вашої платформи, який надається вам під час створення облікового запису.

Міні-гаманці допомагають уникнути комісії за транзакції. Комісії за транзакції потрібно сплачувати лише під час переказу криптовалюти з міні-гаманця на основний гаманець, наприклад Metamask, Trust Wallet тощо. Крім того, міні-гаманці сповіщають вас про кожну успішну транзакцію.

Винагороджені криптовалюти мінімальні, оскільки ви знаєте, що вартість основних криптовалют висока. Широко поширені винагороди за крипто-крани пов’язані з біткойнами (BTC), ефірами (ETH) і лайткоінами (LTC). Окрім цих криптовалют, існують також крани Binance Coin, крани Monero та крани Bitcoin Cash.

Одним невеликим недоліком цієї системи міні-гаманців є те, що більшість криптографічних кранів дозволяють переказувати криптовалюти, коли гаманець має мінімальну вартість (наприклад, криптовалюти на суму 10 доларів США). Крім того, деякі платформи встановлюють певний часовий ліміт, перш ніж крипто повинні бути перенесені з міні-гаманця. Перед початком ознайомтеся з політикою платформи щодо виведення та переказу.

Ризики, пов’язані з криптокранами ⚠️

Поряд із безкоштовним заробітком на криптовалюті такі облікові записи крипто-кранів пов’язані з ризиками. Давайте зануримося в ризики, пов’язані з такими платформами:

Остерігайтеся шахраїв

Шахраї постійно шукають нові можливості зловити користувачів, надаючи безкоштовні подарунки. Фальшиві веб-сайти або програми, які діють як криптографічні крани, можуть заразити ваш пристрій вірусами та шкідливим програмним забезпеченням. Пам’ятаючи про це, обов’язково використовуйте антивірус на своєму комп’ютері та мобільних пристроях.

Завжди робіть домашнє завдання перед реєстрацією на крипто-крані. Перегляньте авторитетні групи спільноти та знайдіть їхні відгуки. Нарешті, проаналізуйте ризик і винагороду для кращого прийняття рішень. Ви також можете прочитати про деякі шахрайства у криптосвіті.

  Як оновити мікропрограму AirPods

Не варте часу та зусиль

Так, ви правильно почули. Час є одним із найцінніших ресурсів, і багато криптографічних кранів не варті вашого часу, витраченого на виконання завдань.

Як ми вже обговорювали раніше, розробник платформи надає користувачам невелику частину зароблених ними криптовалют. Таким чином, існує висока ймовірність того, що багато криптографічних кранів не варті необхідних зусиль і часу.

Завжди порівнюйте цінність винагороди з витраченим часом і зусиллями, щоб уникнути знецінювання вашого дорогоцінного часу. Одним словом, переконайтеся, що ви обираєте завдання, які цінують ваш час і зусилля.

Крім того, більшість криптографічних кранів пропонують своїм користувачам виснажливі, повторювані завдання. Ця повторюваність також забирає багато часу у користувача. Наприклад, деякі криптокрани можуть зосереджуватися лише на заповненні кешів і здебільшого пропонувати своїм користувачам тисячі мікроробот на основі кешу.

Позитивні аспекти криптографічних кранів 👍

Оскільки ми обговорювали ризики, давайте також перевіримо позитивні сторони криптографічних кранів:

Простота використання

Кожен, хто здатний виконувати невеликі онлайн-завдання, може взяти участь, щоб заробити криптовалюту. Платформа не вимагає жодної спеціальної кваліфікації чи навичок. Крім того, криптофасети прості для розуміння та використання новачками.

Простота платформ криптофасетів дозволяє тим, хто вивчає криптовалюту, зрозуміти фундаментальні процеси, пов’язані з крипто-транзакціями. Крім того, нові користувачі також отримують практичний досвід роботи з крипто-гаманцями.

Безкоштовні криптовалюти

Незважаючи на те, що винагорода, отримана за виконання кожного завдання, мінімальна, користувачеві нічого платити не потрібно. Користувачеві також не потрібно розгортати будь-який капітал, як у випадку криптовалютної торгівлі або стейкінгу. Крім того, криптофасети не піддають користувача фінансовому ризику.

Пошук гідних і надійних криптофасетів може призвести до отримання криптовалют з прийнятною вартістю з часом. Якщо ви вважаєте якісь захоплюючі завдання чи ігри цікавими, ви можете спробувати їх заробити трохи криптовалют.

Жодних обмежень щодо завдань

У більшості випадків немає обмежень щодо конкретних аспектів крипто. Ви можете виконати скільки завгодно завдань в одному аспекті та отримати заробіток. Подібним чином прибутки зараховуються на ваш міні-гаманець залежно від кількості виконаних завдань.

  Як налаштувати Quassel Core на сервері Ubuntu

Зрештою, якщо фасети передбачають різноманітність завдань, їх також можна виконувати випадковим чином і заробляти на них. Платформа автоматично розраховує та винагороджує вас криптовалютами.

Типи криптографічних кранів

Криптокрани, як правило, класифікуються на основі винагороджених криптотокенів. Доступні популярні типи криптографічних кранів:

#1. Біткойн крани

Біткойн-крани очолюють список серед інших крипто-кранів. Як ми вже згадували раніше, Гевін Андерсон представив крани, які винагороджують біткойни.

Зростання цін і попит на біткойни призвели до менших винагород, ніж початкові величезні винагороди. Більшість біткойн-кранів оплачуються меншою одиницею біткойна — сатоші (0,00000001 BTC). Кількість винагороджених сатоші залежить від кранів біткойнів і часу, необхідного для виконання завдання.

Найпопулярнішими кранами Bitcoin є Firefaucet, Cointiply і Freebitcoin. Ці змішувачі винагороджують користувачів за гру, майнінг або розгадування капчі. Користувач повинен придбати мінімум від 0,0002 до 0,002 BTC для виведення коштів на свій основний гаманець.

#2. Крани Ethereum

Функції крана Ethereum подібні до функцій крана Bitcoin. Єдина істотна відмінність полягає в тому, що кран Ethereum винагороджує своїх користувачів ефіром (ETH) замість біткойнів.

Серед популярних кранів Ethereum – Dutchy CORP, Cointiply і Fire Faucet. Винагороди та ліміт зняття для цих кранів оновлюються з часом.

#3. Крани Litecoin

Подібно до змішувачів Bitcoin та Ethereum, ви також можете використовувати крани для Litecoin, щоб заробляти безкоштовні Litecoin (LTC). Крани Litecoin також відомі тим, що ціна Litecoin дуже низька порівняно з ціною Bitcoin та Ethereum.

Основними кранами Litecoin є Free Litecoin, Fire Faucet, Moon Litecoin і Free LTC. Реферальні програми відіграють вирішальну роль у залученні більшої кількості користувачів на ці платформи. Деякі з цих кранів також пропонують своїм користувачам реферальні програми.

Висновок

Криптографічні крани забезпечують мінімальну винагороду для своїх користувачів, і ви не можете покладатися на такі крани як на пасивне джерело доходу. У більшості випадків ви повинні бути готові присвятити багато свого часу. Тож переконайтеся, що витрачений час вартий криптовалютних винагород.

Іншими словами, якщо ви новачок, який хоче навчитися основам крипто-транзакцій і заробити трохи криптовалюти, ви можете спробувати надійні крипто-крани. Також уникайте підозрілих веб-сайтів, які обіцяють величезні криптовалютні винагороди за виконання невеликих завдань.

Як поінформований користувач, завжди враховуйте ризики, які ми обговорювали, пов’язані з криптокранами та DYOR!

Цікавитесь криптовалютним стейкінгом? Тоді подивіться на найкращі платформи криптостейкінгу.