Чи працюватимуть ваші улюблені програми для iPhone на iPad?

| | 0 Comments| 1:22 PM
Categories:

У кожного є свої улюблені програми. Хоча багато з них працюватимуть на iPhone та iPad, не всі вони використовують переваги більшого екрану iPad. Ми збираємося пояснити, як визначити, які програми повинні добре працювати, перш ніж їх завантажувати.

Різні типи програм

App Store містить мільйони додатків, але не всі вони створені однаково. Щоб визначити, чи буде програма iPhone працювати на вашому iPad, вам потрібно трохи знати, як працюють програми та App Store.

Розробник може створити чотири типи програм:

Лише для iPhone: ці програми створені для iPhone і взагалі не можуть працювати на iPad. Кількість програм, які підпадають під цю категорію, невелика, і зазвичай це ті, для яких потрібне обладнання, якого немає в iPad.
Специфічні для iPhone: ці програми розроблені для роботи на iPhone. Вони створені з урахуванням екрана iPhone з інтерфейсами, масштабованими відповідно. Однак вони працюватимуть у режимі сумісності iPhone, якщо вони встановлені на iPad. Під час роботи в режимі сумісності iPhone програми відображаються на екрані iPad так само, як і на iPhone. Користувачі можуть вибрати, щоб вони відображалися того ж розміру, що й дисплей смартфона, або були збільшені та розтягнуті, щоб заповнити більший екран планшета.
Лише для iPad: ці програми працюють лише на iPad. Зазвичай це ігри чи програми для малювання, які не підходять для маленького екрана.
Універсальний: ці програми розроблені так, щоб однаково добре працювати на iPhone та iPad. У разі встановлення на iPhone програма відображає інтерфейс для смартфона. Після встановлення на iPad інтерфейс програми змінюється на інший, який більше підходить для більшого дисплея і потенційно працює з такими аксесуарами, як Apple Pencil. Саме такі програми Apple спонукає розробників створювати.

  Як вставити символи в документи та слайди Google

Найкращі програми для власників iPad

Отже, чи працюватиме ваша улюблена програма для iPhone на вашому iPad? Якщо він універсальний або специфічний для iPhone, відповідь – так. В ідеалі вам потрібен універсальний додаток, особливо якщо ви також використовуєте iPhone. Ви отримаєте дві програми в одній, і обидва найкраще використовуватимуть пристрої, на яких вони встановлені. Однак, якщо ви не користуєтеся iPhone, безумовно, буде достатньо програми лише для iPad.

Останнім заходом є використання спеціальної програми для iPhone. Він працюватиме на вашому iPad у режимі сумісності iPhone; це буде нелегко для очей, але це краще, ніж нічого, якщо ви потрапили в крайність. Ми рекомендуємо звернутися до розробника і запитати, чи працює універсальний додаток.

  Що таке зловмисне програмне забезпечення RAT і чому воно таке небезпечне?

Програми, призначені лише для iPhone, взагалі не можна встановлювати на iPad, тому вам не потрібно турбуватися про те, що їх випадково завантажити. Вони просто не з’являються в App Store на iPad.

Як визначити універсальні програми на iPad

Найпростіший спосіб визначити універсальну програму на вашому iPad — переглянути знімки екрана в App Store. Якщо ви бачите скріншоти iPad, ви в порядку — програма є універсальною або лише для iPad. У будь-якому випадку ви не залишитеся з розбитим інтерфейсом iPhone.

Ви також побачите список офіційно підтримуваних пристроїв під знімками екрана. Універсальні програми відображатимуть сумісність iPhone, коли список переглядається на iPad.

  Як вибрати та закрити кілька вкладок Chrome або Firefox одночасно

Як визначити універсальні програми на iPhone

Таку ж примітку можна побачити в App Store на iPhone. Якщо версія для iPad важлива для вас, перевірте, чи програма є універсальною, перед завантаженням буде сказано, що вона пропонує програму для iPad.

Програми, зазначені як «Сумісні з iPhone» у розділі Інформація (унизу запису App Store), доступні лише для iPhone. Ті, які говорять «Сумісний з iPhone, iPad та iPod Touch», стосуються iPhone, якщо під знімками екрана не вказано версію iPad.

Якщо програма призначена лише для iPhone або лише для iPhone, подумайте про пошук альтернативи.

Більшість високоякісних програм — за винятком Instagram —, ймовірно, універсальні і повинні працювати однаково добре на вашому iPad, як і на вашому iPhone. Останніми роками розробники перейшли до створення універсальних програм, і їх стало набагато більше, ніж було раніше.