Чи потрібно скасовувати мережу WWE?

WWE — це абревіатура від World Wrestling Entertainment, американської медіа-розважальної компанії, яка популярна завдяки телетрансляції нешкідливих матчів з боротьби. Ці матчі популярні в усьому світі, і люди люблять дивитися їх. Ви можете дивитися ці матчі на телевізорі, підписавшись на канал WWE Network. Якщо у вас немає телевізора або ви хочете дивитися його на смартфоні чи комп’ютері, ви можете підписатися на мережу WWE в Інтернеті, де ви можете переглядати вміст на свій вибір. Людям, які живуть у Сполучених Штатах, потрібно підписатися на потокову службу Peacock, оскільки WWE закрила та перенесла свої послуги на Peacock. Якщо у вас є сумніви щодо підписки на WWE, ця стаття допоможе вам у цьому. Це допоможе вам дізнатися, чи потрібно вам скасовувати мережу WWE чи ні, і як ви можете отримати безкоштовну версію мережі WWE. Це також допоможе вам зрозуміти, чи мережа WWE скасовується автоматично та чи безкоштовна мережа WWE на Peacock чи ні.

Чи потрібно скасовувати мережу WWE?

Продовжуйте читати далі, щоб детально дізнатися, чи потрібно вам скасовувати мережу WWE у США та інших країнах. Але перед тим, давайте дізнаємося, скільки коштує підписка WWE у наступному розділі.

Скільки коштує підписка на WWE?

Для Сполучених Штатів WWE перейшла на потокові сервіси Peacock. Отже, ви повинні придбати там підписку на WWE, яка коштуватиме вам 9,99 доларів США на місяць для трансляції без реклами. Ви також можете дивитися матчі в прямому ефірі, за що вам доведеться заплатити 4,99 доларів США з оплатою за перегляд. Але ви можете дивитися інші вже транслювані матчі за ціною підписки.

  Як налаштувати панель швидкого доступу в програмах Microsoft Office

Як отримати безкоштовну версію мережі WWE?

Ви можете дивитися частину вмісту безкоштовно, відвідавши веб-сайт WWE, а щоб переглядати інший вміст безкоштовно, вам потрібно зареєструватися. Щоб зареєструватися в мережі WWE, виконайте наступні дії:

1. Відвідайте Мережа WWE веб-сайт у вашому браузері.

2. Натисніть Підписатися зараз.

3. Введіть свою електронну адресу та новий пароль і натисніть СТВОРИТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС.

4. Введіть своє ім’я та прізвище та натисніть ДАЛІ.

5. Введіть свою адресу та країну та натисніть ДАЛІ.

6. Натисніть опцію Кредитна/дебетова картка та введіть дані своєї картки.

7. Натисніть ПІДТВЕРДИТИ, і ви можете вільно переглядати вміст.

Ось що ви можете зробити, щоб отримати безкоштовну версію мережі WWE. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи потрібно вам скасовувати мережу WWE.

Вам все ще потрібна мережа WWE?

Ні, у США мережа WWE не діє як окрема мережа. Натомість вони повністю переїхали до Потоковий сервіс Peacock. Вам не потрібно підписуватися на мережу WWE. Ви можете просто отримати підписку на Peacock, і разом з іншим вмістом ви зможете насолоджуватися переглядом вмісту мережі WWE на пристрої за вашим вибором. Але ви повинні придбати підписку, яка може варіюватися від $4,99 до $9,99.

Чому мережа WWE припиняє роботу?

Єдина причина закриття мережі WWE полягає в тому, що мережі WWE стає все важче підтримувати мережеві операції, оскільки вони також є незалежною компанією. Тож вони вирішили співпрацювати з Peacock, щоб продовжити трансляцію їх вмісту та допомогти їм підтримувати їхні послуги, щоб вони не втратили своїх передплатників.

Чи мережа WWE припинить роботу автоматично?

Ні, WWE Network не скасовує автоматично. 4 квітня 2021 року мережа WWE повністю перейшла на Peacock. Ваша підписка на мережу WWE не буде скасована. Натомість ви не зможете дивитися мережу WWE лише на Peacock, якщо живете в Сполучених Штатах.

  Як ви можете відновити свій обліковий запис Amazon

Чи потрібно скасовувати мережу WWE?

Усі програми WWE перенесено на потоковий сервіс Peacock у США. Отже, для тих користувачів із США їх поточна підписка на мережу WWE не працюватиме для перегляду подій і шоу WWE на Peacock. В іншому випадку користувачі за межами США можуть насолоджуватися переглядом мережі WWE на своїх пристроях. І якщо вони хочуть, вони можуть будь-коли скасувати свою підписку на мережу WWE.

Що станеться, якщо ви скасуєте мережу WWE?

Якщо ви скасуєте свою підписку на мережу WWE, ви не зможете дивитися улюблені матчі та події WWE. Якщо ви живете в США, скасування підписки на мережу WWE є хорошим вибором, оскільки навіть якщо у вас є підписка на мережу, ви не зможете дивитися це. Адже його перенесли до Павлини. Користувачі за межами США не зможуть переглядати вміст, якщо скасують підписку на мережу WWE.

Чому мережа WWE перейшла на Peacock?

Мережа WWE була незалежною мережею, оригінальну структуру якої було розроблено компанією BAMTech, і її було визнано надзвичайно ефективною. Завдяки цьому кількість передплатників, які стежать за мережею WWE, почала стрімко зростати. Але через брак працівників і підтримки мережі WWE ставало все важче підтримувати свою діяльність. Тож вони вирішили співпрацювати з Павичем, який виявив інтерес. І вони підписалися на Peacock, і 18 березня 2021 року мережа WWE була перенесена на Peacock.

Коли мережа WWE перейшла на Peacock?

18 березня 2021 року мережа WWE почала переїзд до Peacock. Спочатку на Peacock було доступно лише кілька матчів і подій WWE. Але з часом ви зможете дивитися більше живого контенту на Peacock.

Чи є у Peacock уся мережа WWE?

Ні, Peacock наразі не має всього вмісту мережі WWE. Але незабаром ви зможете переглянути їх на Peacock. Peacock Premium пропонує деякий контент WWE з оплатою за перегляд у прямому ефірі, а також матчі та події, які вже транслювалися у ваш час. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чи потрібно вам скасовувати мережу WWE.

  25 найкращих ігор про будівництво космічних кораблів на ПК

Чи безкоштовна мережа WWE на Peacock?

Ні, мережа WWE не є безкоштовною на Peacock. Вам потрібно придбати преміум-план Peacock, щоб продовжувати дивитися свої улюблені події та матчі в мережі WWE. Peacock дійсно пропонує деякий безкоштовний контент для перегляду, але мережа WWE не входить до цього. Ви можете заплатити 4,99 дол. США за перегляд кожної події WWE з оплатою за перегляд у прямому ефірі або сплатити 9,99 дол. США щомісяця за пряму трансляцію WWE без реклами замість премії Peacock і вже трансльованих епізодів і подій за весь місяць.

Чи можете ви дивитися Monday Night Raw у прямому ефірі на Peacock?

Ні, зараз ви не можете дивитися пряму трансляцію понеділка ввечері на Peacock. Але ви зможете переглянути це в майбутньому. Ви можете дивитися раніше випущені епізоди Monday Night Raw на Peacock Premium, а також інші епізоди WWE. Ви можете придбати пакет прямого ефіру WWE за $4,99, де ви можете дивитися кожну трансляцію WWE з оплатою за перегляд, окрім Raw.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, чи потрібно вам скасовувати мережу WWE. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.