techukraine.net techukraine.net Чи потрібно вчити дітей програмувати в школі? Якщо так, то з якого віку? [Poll]

Чи потрібно вчити дітей програмувати в школі? Якщо так, то з якого віку? [Poll]

Categories:

Оскільки цифровий світ стрімко розширюється, батьки готують своїх дітей до успіху, запроваджуючи концепції кодування та програмування з раннього віку. Декому кодування та програмування може здатися професіями з високими навичками, призначеними для дорослих, але є прості концепції, які діти можуть вивчати у легкозасвоюваному форматі, який насправді приносить задоволення.

Велике питання полягає в тому, чи потрібно вчити дітей програмувати в школі, і якщо так, то з якого віку? Або це має бути зарезервовано як додаткову позакласну програму для дітей, які виявляють більше інтересу? Висловіть свою думку!

Які проекти з кодування можуть робити маленькі діти?

Сьогодні діти можуть легко вивчати мови програмування за допомогою роботизованих іграшок, спеціально розроблених для створення навичок програмування, і веб-сайтів, які починають дітей із базових понять, які цікаво вивчати. Існують навіть чудові ігри для програмування, які допоможуть дітям навчитися основам програмування в захоплюючій і розважальній формі.

  Веселий, доступний скутер

Багато людей сходяться на думці, що найкращий вік для дітей, щоб почати вивчати концепції програмування, — це вік від 5 до 7 років. Діти можуть навчитися створювати базові програми, форматувати умовні команди, використовувати цикли для повторюваних дій та багато інших основних понять. З мобільними додатками, інтуїтивно зрозумілими веб-сайтами та веселими роботами, з якими можна вчитися, багато дітей, здається, насолоджуються досвідом простого програмування.

Які навички діти можуть навчитися кодуванням?

Найбільший навик, який діти можуть навчитися кодуванню, це вправляти логіку та критичне мислення для вирішення проблем. Люди можуть думати, що діти будуть розчаровані, оскільки концепції кодування надто складні для освоєння, але насправді вони часто достатньо рішучі, щоб знайти рішення або попросити допомоги, і наполегливо виконувати завдання.

  8 найкращих програм VDI для розширення можливостей вашої віддаленої робочої сили

Потім, коли проблему вирішено, діти святкують свій маленький виграш і отримують натхнення продовжувати навчання, коли це виглядає як гра. Незалежно від того, чи звертається дитина за допомогою до батьків, брата чи сестри, чи працює в груповому середовищі з іншими дітьми, навчання програмуванню також може сприяти розвитку навичок спільної роботи.

Чи варто вивчати кодування в початковій школі?

Навчання програмуванню в ранньому віці може бути корисним для дітей у довгостроковій перспективі, незалежно від того, чи здобудуть вони кар’єру програміста чи ні. Кожен може отримати користь від навичок критичного мислення, а вивчення основних концепцій кодування може допомогти вам краще зрозуміти технологію в цілому.

  10 CSS шпаргалок для розробників і дизайнерів

У дитинстві я грав у математичні ігри та друкарські ігри, і я пам’ятаю, що в них було весело грати, а не нудно вчитися. Я думаю, що навчання програмуванню через ігри було б подібним досвідом для сучасних дітей. Крім того, якщо навчитися друкувати було настільки життєво важливим, щоб входити в шкільну програму тоді, я думаю, можливо, кодування має бути зараз, коли ми переходимо до більш оцифрованого світу.