Чи потрібен обліковий запис Zoom, щоб приєднатися до зустрічі

Categories:

Кількість людей, які працюють віддалено, зросла, і кількість користувачів, які зазвичай використовуються для віддаленої роботи, зросла. Інструменти для онлайн-веб-конференцій, мабуть, найбільше збільшили кількість користувачів.

Чи потрібен обліковий запис Zoom, щоб приєднатися до зустрічі?

Існує досить багато різних інструментів для веб-конференцій; Zoom, Skype, Google Meet, Microsoft Teams, Slack, Discord тощо. Різні організації використовують різні інструменти, і нереально мати або створити обліковий запис для кожної окремої служби, якщо вам потрібно відвідати зустріч.

  Як додати водяний знак до презентацій PowerPoint

Якщо вам потрібно приєднатися до зустрічі Zoom, але у вас немає облікового запису Zoom, вам не обов’язково він потрібен, щоб приєднатися до неї. Ви можете приєднатися до зустрічі, не входячи, тобто як гість.

Приєднуйтесь до зустрічі Zoom без облікового запису

Щоб приєднатися до зустрічі Zoom без облікового запису, потрібно;

Настільний комп’ютер із встановленим сучасним веб-браузером
Посилання на зустріч
Пароль до зустрічі, якщо він ще не включено в запрошення або посилання, яким вам надано доступ (запитайте у організатора зустрічі)

Щоб приєднатися до зустрічі, виконайте такі дії;

Скопіюйте посилання на зустріч у буфер обміну.
Відкрийте веб-браузер і вставте в нього посилання.
Відмовтеся від можливості відкриття або встановлення настільного додатка Zoom.
Натисніть кнопку Запустити зустріч.
Натисніть посилання Приєднатися у своєму браузері.

  Як зробити відео спогадів на iPhone

Введіть ім’я, з яким ви приєднаєтеся.
Введіть пароль, якщо буде запропоновано.
Надайте веб-сайту доступ до вашої камери та мікрофона.
Натисніть Приєднатися.
Зачекайте, поки хост дозволить вам приєднатися.

Обмеження

Коли ви приєднуєтеся до зустрічі Zoom, не входячи в обліковий запис Zoom, ви змушені робити це з веб-програми. Це означає, що вам фактично заборонено використовувати програму Zoom для настільних комп’ютерів, якщо ви не створите обліковий запис.

Ви не можете поділитися своїм екраном
Ви не можете записати зустріч
Збережіть надіслані зображення/файли

Висновок

Ми не обов’язково підтримуємо створення облікового запису для кожного окремого інструменту веб-конференції, який ви повинні використовувати. Тим не менш, якщо є інструмент, який ви часто використовуєте, і у вас виникають проблеми з обмеженими функціями, які доступні користувачам без облікового запису, подумайте про його створення. Що стосується Zoom, ви можете використовувати безкоштовний обліковий запис, щоб отримати всі переваги настільного клієнта. Платний обліковий запис потрібен, якщо ви проводите багато зустрічей. Безкоштовний обліковий запис дозволить вам створювати та планувати зустрічі, однак зустрічі будуть розбиті на 40-хвилинні сегменти.

  Як змінити колір сітки прозорості Photoshop