Чи погано тримати ваш настільний ПК на підлозі?

| | 0 Comments| 9:00 PM
Categories:

Незважаючи на назву, настільний комп’ютер не обов’язково повинен стояти на столі. Цей величезний комп’ютер у вежі, звичайно, добре поміститься на підлозі. Але вам варто подумати про вентиляцію та пил, щоб ваш ігровий ПК не перегрівався.

Килим може блокувати потік повітря

Сучасні корпуси ПК зазвичай не зовсім плоскі знизу. У них є ніжки так, що їх основа трохи відривається від підлоги. Під корпусом є потік повітря. Усі корпуси ПК мають вентилятори, які виганяють гаряче повітря, і вентиляційні отвори, що забезпечують доступ холодного повітря; в деяких випадках навіть є додаткові припливні вентилятори, які ще більше полегшують забір прохолодного повітря.

У всякому разі, так воно має працювати. Якщо ви покладете футляр на товстий плюшевий килим, килим може блокувати частину повітряного потоку. Це дуже погано, якщо повітря має надходити в комп’ютер або виходити з нього через нижню частину корпусу. Це погано, навіть якщо повітря тут не надходить усередину корпусу чи не виходить із нього — якщо ваш комп’ютер трохи занурюється в килим, під ним може накопичуватися тепло через відсутність повітряного потоку.

  Оригінальний серіал на Netflix з будь-якого місця?

Звичайно, якщо у вас на підлозі короткий килим, комп’ютер може сидіти на цьому килимі з великою кількістю повітря під ним. І якщо у вас взагалі немає килима, це не турбує. Ваш комп’ютер буде просто вдома на рівній підлозі, як і на плоскому столі.

Перш ніж поставити комп’ютер на підлогу, обов’язково подумайте про потік повітря. Уникайте розміщення комп’ютера в вежі на товстому килимі. Якщо килим є проблемою, подумайте про те, щоб поставити його на платформу або встати на килим. Ти можеш купити прокатні стенди саме для цієї мети, що також полегшує переміщення робочого столу. Чорт, навіть якщо покласти шматок дерева на підлогу та поставити комп’ютер на дерев’яну платформу, це вирішить цю проблему, хоча це може бути некрасиво.

Ваш ПК буде всмоктувати більше пилу на підлозі

На вашій підлозі майже напевно більше пилу, волосся та іншого детриту, ніж на столі чи столі. Це має значення — вентилятори вашого комп’ютера втягують повітря і видують його. Ці вентилятори можуть засмоктувати пил, бруд та інше сміття в ПК.

  Як знайти та використовувати всі ваші пропозиції ярликів Siri

Це відбувається незалежно від того, де ви розмістили свій ПК. Навіть якщо у вас є комп’ютер на настільному комп’ютері, вам захочеться час від часу притирати його стиснуте повітря. Але ваш комп’ютер, швидше за все, буде всмоктувати більше пилу та сміття, коли він стоїть на підлозі. Пил заважає охолоджувати ваш комп’ютер, і він буде нагріватися сильніше, якщо його потрібно буде очистити.

Також легше витирати пил і очищати комп’ютер, який стоїть на столі. Якщо він знаходиться в кутку, як часто ви збираєтеся переміщати корпус комп’ютера, пилососити й витирати пил із кабелів? Прибирання легко відкласти, а там, де стоїть комп’ютер, накопичується пил.

Якщо ви все-таки тримаєте свій комп’ютер на підлозі, не забувайте регулярно протирати його пилом — ймовірно, частіше, ніж потрібно, якщо ви тримаєте його на столі. Це залежить від того, наскільки запилена ваша підлога, але ви можете перевіряти кожні кілька місяців. Також не забудьте очистити навколо та позаду корпусу, щоб уникнути накопичення пилу.

Крім цього, підлога в порядку

Проблеми з вентиляцією та пилом — обидві з них призводять до перегріву — є основною причиною, чому фанатки зазвичай не радять розміщувати настільний ПК на підлозі. Але якщо ви тримаєте обидві ці речі під контролем і добре продумали, чи справді є проблема з тим, щоб залишити комп’ютер на підлозі? Ні, зовсім ні. Все добре.

  Як встановити файл .watchface на Apple Watch

У деяких ситуаціях підлога може бути навіть кращою. Є велика ймовірність, що у вас на підлозі більше місця, ніж на столі, і розміщення вежі на підлозі звільнить місце. Деякі люди з важкими вежами ПК можуть бути стурбовані тим, що вони впадуть зі столу та впадуть на дітей або домашніх тварин.

Звичайно, ваші обставини можуть бути різними. Наприклад, якщо є ризик затоплення, ваш комп’ютер буде безпечнішим, якщо він знаходиться з підлоги.

Усі ці міркування є найбільш важливими для ігрового ПК або робочої станції, яка генерує багато тепла. Якщо у вас малопотужний робочий стіл, який не виділяє багато тепла, вентиляція не є такою великою проблемою. Сучасні легкі настільні комп’ютери – це часто невеликі коробки, які легко поміщаються в кутку вашого столу.