Чи надає WhatsApp номер телефону?

Categories:

WhatsApp – це програма для обміну повідомленнями в Інтернеті. Його можна використовувати безкоштовно, оскільки він залежить виключно від підключення до Інтернету та мережі пристрою, на якому його встановлено. Він працює та базується на таких концепціях, як наскрізне шифрування та централізована мережева система. Повідомлення, надіслане через WhatsApp, зберігається в його базі даних протягом 30 днів, якщо одержувач ще не отримав його. Таким чином, WhatsApp є універсальною платформою обміну повідомленнями в Інтернеті. WhatsApp використовує лише контактний номер користувача для створення облікового запису. Отже, WhatsApp показує ваш номер телефону кожному іншому користувачеві. Якщо ви є користувачем WhatsApp і хочете знати, чи WhatsApp надає вам номер телефону, вам слід прочитати цю статтю, щоб отримати відповіді на свої запитання.

Чи надає WhatsApp номер телефону?

Далі в цій статті ви дізнаєтесь, чи надає вам WhatsApp номер телефону. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи є номер WhatsApp справжнім номером телефону?

Так, номер WhatsApp є реальним номером телефону або контактним номером фізичної особи. WhatsApp — це лише платформа обміну повідомленнями, яка дозволяє зв’язуватися зі своїми знайомими та надсилати їм повідомлення, фотографії тощо. Отже, WhatsApp не створює унікальний номер для жодної особи; натомість він використовує ваш номер телефону лише для створення облікового запису користувача, таким чином підключаючи ваш номер до централізованої мережі WhatsApp.

Телефон WhatsApp – це те саме, що звичайний номер телефону? Чи збігається ваш номер WhatsApp з номером мобільного телефону?

Так, номер телефону WhatsApp такий самий, як і номер звичайного телефону. WhatsApp не має права створювати будь-які контактні номери. Номер WhatsApp такий самий, як і номер мобільного телефону, оскільки ви повинні використовувати свій номер телефону лише для входу в WhatsApp.

  Чат-бот WhatsApp і автоматизація для залучення потенційних клієнтів за допомогою Landbot

Чи надає WhatsApp номер телефону?

Ні. WhatsApp створює обліковий запис користувача на своєму порталі, посилаючись на унікальний номер або номер телефону користувача. Він ніколи не генерує будь-який унікальний номер або номер телефону для будь-якої особи, оскільки він просто діє як месенджер, який з’єднує одну особу з іншою за допомогою їхніх телефонних номерів. Таким чином, WhatsApp ніколи не може створити або надати вам номер телефону, оскільки він не має на це жодних повноважень.

Чи надає WhatsApp безкоштовний номер телефону?

Ні, як згадувалося раніше, WhatsApp не надає жодних повноважень, необхідних для створення будь-якого номера телефону навіть безкоштовно. Ваш номер телефону, пов’язаний із вашим WhatsApp, бачитимуть усі у вашому списку контактів, які доступні в WhatsApp.

Чи використовує WhatsApp номер телефону чи електронну пошту?

Так. Обліковий запис WhatsApp завжди пов’язаний або прив’язаний до контакту чи номера телефону особи. Працює так само, як і звичайні SMS-повідомлення, але на відміну від SMS не прив’язане до рахунку контактного номера. Він використовує мобільні дані та мережу пристрою для надсилання та отримання повідомлень. Він також надає величезну кількість додаткових функцій порівняно зі звичайними текстовими повідомленнями, як-от передача файлів, мультимедійних повідомлень та емодзі. І нещодавно він додав нову функцію публікації історій, натхненних Instagram. Він не використовує електронну пошту для створення облікового запису користувача.

Чи показує WhatsApp ваш номер телефону?

Так. Оскільки WhatsApp підключено до вашого номера телефону, будь-який користувач із вашого списку контактів або будь-який користувач, який зберіг ваш номер на своїх пристроях і доступний у WhatsApp, зможе переглянути ваш номер телефону. Іноді ваш номер телефону також бачитимуть ті, кого навіть немає у вашому списку контактів, але входять до тієї ж групи WhatsApp, що й ви. Таким чином, WhatsApp показує ваш номер телефону будь-кому, хто доступний на цій онлайн-платформі та якимось чином пов’язаний з вами.

  Блокування чату запобігає доступу до Facebook, Messenger і Whatsapp [Android]

Чи може хтось отримати ваш справжній номер із WhatsApp?

Так, кожен може отримати свій справжній номер із WhatsApp. Якби WhatsApp був прив’язаний до вашої електронної пошти, він міг мати деякі функції, щоб приховати або інкапсулювати ваш номер від інших користувачів. На жаль, він не надає таких функцій для покращення вашої конфіденційності. У деяких випадках, якщо ви бачите свій попередній номер WhatsApp в Інтернеті, навіть якщо ви припинили використовувати цей номер, вам не потрібно хвилюватися, оскільки ваш старий номер, можливо, було перероблено та передано іншим користувачам.

Як я можу переглянути свій номер WhatsApp в Інтернеті?

Ваш номер телефону буде видно всім іншим користувачам WhatsApp. WhatsApp показує ваш номер телефону у вашому профілі. Якщо ви хочете бачити свій номер WhatsApp онлайн, виконайте наступні кроки у своїй програмі WhatsApp:

1. Відкрити WhatsApp додаток на вашому телефоні.

2. Торкніться піктограми з трьома крапками > Налаштування у верхньому правому куті.

3. Потім торкніться імені свого профілю зверху.

4. Ви побачите свій номер WhatsApp у розділі «Телефон».

Коли ви перейдете до розділу мого профілю, ви отримаєте свій номер телефону разом із моїм іменем, зображенням профілю та статусом. WhatsApp також надає опцію редагування, щоб змінити їх.

Як перевірити, чи є у вас обліковий запис WhatsApp?

Ви не зможете перевірити, чи є номер у WhatsApp, доки ви не збережете цей номер. Ось кілька кроків, які слід виконати, щоб перевірити, чи номер має обліковий запис WhatsApp:

1. Відкрийте програму WhatsApp на іншому телефоні.

2. Торкніться піктограми чату в нижньому правому куті.

3. Торкніться опції Новий контакт.

4. Введіть свій номер телефону в поле та торкніться значка галочки у верхньому правому куті.

Якщо ви використовуєте WhatsApp, під номером користувача відображатиметься зелений значок WhatsApp. Інакше опція WhatsApp не відображатиметься. Натомість буде показано опцію ЗАПРОСИТИ до WhatsApp.

Як я можу використовувати WhatsApp, не показуючи свій номер?

WhatsApp може створити обліковий запис користувача, лише якщо він прив’язаний до контактного номера користувача. На жаль, усі у вашому списку контактів і ті, хто не є, можуть переглядати ваш профіль разом із вашим номером телефону. У WhatsApp немає можливості приховати ваш номер від користувачів. WhatsApp має багато переваг перед традиційними текстовими повідомленнями. Тим не менш, один головний недолік полягає в тому, що він не має функцій, щоб приховати ваш контактний номер, і він не може надати нікому контактні номери.

  Резервне копіювання WhatsApp застрягло на iPhone: 10 способів виправити!

Але, є один спосіб, який допоможе вам приховати поточний контактний номер від користувачів. Ви можете змінити старий номер на новий контактний номер.

1. Купіть нову SIM-карту, щоб отримати додатковий номер телефону.

2. Видаліть програму WhatsApp зі свого пристрою.

3. Вийміть стару SIM-карту, яка містить ваш старий номер, і вставте нову.

4. Знову встановіть додаток WhatsApp на свій пристрій.

Примітка: після встановлення WhatsApp він запитає ваш контактний номер, щоб продовжити.

5. Запустіть WhatsApp і натисніть ПОГОДЖУЄТЬСЯ ТА ПРОДОВЖИТИ на сторінці привітання.

6. Введіть свій старий номер телефону разом із кодом штату. Потім натисніть ДАЛІ.

Примітка. Вставте свою стару SIM-карту в інший телефон, щоб отримати доступ до повідомлень, отриманих для процесу перевірки.

7. У спливаючому вікні підтвердження натисніть опцію OK, якщо відображене число правильне.

Примітка. В іншому випадку ви можете натиснути опцію РЕДАГУВАТИ, щоб додати свій номер знову.

8. Введіть код, отриманий на ваш старий номер телефону, щоб підтвердити номер.

Після введення коду ви зможете керувати WhatsApp, використовуючи свій старий зареєстрований номер. І ваш новий номер залишиться прихованим від усіх.

***

Сподіваємося, ви дізналися, чи надає WhatsApp вам номер телефону. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.