Чи можу я використовувати SIM-карту Xfinity Mobile на будь-якому телефоні?

Categories:

Comcast пропонує мобільні послуги через Xfinity Mobile на додаток до ваших поточних пакетів Інтернету та телебачення. Це пояснюється тим, що, оскільки ви вже підписалися на Comcast для свого кабельного телебачення та Інтернету, ви також можете отримати послугу мобільного зв’язку. Крім того, є досить серйозні аргументи на користь Xfinity Mobile, якщо взяти до уваги переваги поєднання цих послуг. Немає сумніву, що саме так відчувають споживачі Comcast. Через п’ять років після запуску Xfinity Mobile у 2017 році він почав стрімко розвиватися. Через те, що Comcast почала будувати свої вежі стільникового зв’язку, такого швидкого зростання не відбулося. Натомість Xfinity Mobile є оператором мобільної віртуальної мережі (або MVNO), який використовує одну або більше поточних мереж основних операторів для підтримки своїх послуг. Він пропонує різні плани SIM-карт Xfinity. Якщо ви шукаєте поради щодо SIM-карти Xfinity Mobile, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як користуватися телефоном Xfinity на Verizon і використовувати будь-який телефон із Xfinity Voice.

Чи можу я використовувати SIM-карту Xfinity Mobile на будь-якому телефоні?

З цієї статті ви дізнаєтесь, чи можна використовувати SIM-карту Xfinity Mobile на будь-якому телефоні. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

  Щойно купив Mac? 14 основних програм, які потрібно встановити

Чи підтримує Xfinity SIM-карти?

Так, Xfinity має SIM-карти. Важливим компонентом для підключення вашого телефону до мережі Xfinity Mobile є SIM-карта Xfinity Mobile.

Що таке Xfinity SIM?

Модуль ідентифікації (або ідентифікації) абонента називається SIM. Це стосується того, як мобільний пристрій, наприклад телефон, працює в мережі певного постачальника послуг. Ваш телефон не може підключитися до мобільної мережі, на яку ви підписалися, якщо в ньому відсутня SIM-карта або встановлено неправильну.

Nano SIM використовуються на всіх пристроях Android, підключених до Xfinity Mobile (фізичні SIM-карти). Nano SIM також використовуються в поколіннях iPhone, які передували серії iPhone X. Функція подвійної SIM-карти доступна в моделях серії iPhone X і iPhone 13. Більшість пристроїв, підключених до мережі Xfinity Mobile, використовують нано-SIM-карти. Якщо ви отримали свій гаджет прямо від Xfinity Mobile, nano-SIM вже була частиною угоди.

Яка ціна SIM-карти Xfinity?

Загальна кількість ліній в обліковому записі, включаючи планшети та лінії, що використовують дані Unlimited або By the Gig, визначає місячну вартість.

 • 1 рядок: коштує 45 доларів США
 • 2 рядки: кожен по 30 доларів
 • 3 рядки: кожен по 30 доларів
 • 4 рядки: кожен по 30 доларів
 • 5 рядок: $20/міс
 • 6 рядок: $20/міс
 • 7 рядок: $20/міс
 • 8 рядок: $20/міс
 • 9 рядок: $20/міс
 • 10 рядок: $20/міс

Що таке плани SIM-карт Xfinity?

Оскільки ви знаєте ціну SIM-карти Xfinity, повідомте нам про тарифні плани SIM-карти Xfinity.

Примітка: у серпні 2022 року вартість двох і трьох ліній обслуговування за безлімітними планами Xfinity Mobile була знижена до 30 доларів США на місяць.

Необмежений:

 • $45/місяць за одну лінію

 • $60/місяць за дві лінії

 • 90$/місяць за тріо

 • $120/місяць за квартет (знижена швидкість після 20 ГБ)

З концерту:

Якщо ви використовуєте більше, ніж вибрано, ви повинні заплатити 15 доларів США за додатковий ГБ. Даних про перекидання немає. Діють такі ціни:

 • 1 ГБ коштує 15 доларів на місяць
 • 3 ГБ коштують 30 доларів на місяць
 • 10 ГБ коштують 60 доларів на місяць

Чи можу я замовити SIM-карту Xfinity?

Так, ви можете замовити SIM-карту Xfinity.

Чи можу я вставити SIM-карту Xfinity в будь-який телефон? Чи можу я використовувати SIM-карту Xfinity Mobile у будь-якому телефоні?

так, Xfinity Mobile Принесіть свій власний телефон (BYOD) дозволяє використовувати SIM-карту Xfinity Mobile у будь-якому телефоні, якщо вона сумісна.

Чи можна вставити SIM-карту Xfinity Mobile в інший телефон?

Так, ви можете вставити SIM-карту Xfinity Mobile в інший телефон. Ви повинні переконатися, що пристрій, який ви підключаєте до поточної лінії, сумісний із мережею. Більшість пристроїв iPhone, Samsung Galaxy, Google Pixel, телефонів LG і Motorola, придбаних безпосередньо в Xfinity Mobile, сумісні.

Чи можу я вставити SIM-карту Xfinity в інший iPhone?

Так, ви можете вставити SIM-карту Xfinity в інший iPhone. iPhone дозволяє легко змінювати SIM-карти. Він підійде, якщо форми SIM-карт на обох смартфонах збігаються.

Чи можу я вставити SIM-карту Xfinity у телефон Verizon?

Так, ви можете вставити SIM-карту Xfinity у телефон Verizon. Більшість телефонів Verizon, якщо вони розблоковані, сумісні з SIM-картою Xfinity. Це пов’язано з тим, що Xfinity Mobile використовує мережу Verizon.

Як отримати нову SIM-карту Xfinity?

Ви можете отримати нову SIM-карту від Xfinity одним із способів:

 • Фізична SIM-карта: SIM-карта, яку ви замовили, з’явиться за кілька днів. Отримавши його, ви можете активувати його за допомогою свого Обліковий запис Xfinity Mobile онлайнпо телефону або особисто з консультантом в Магазин Xfinity.

 • eSIM: SIM-карта, уже інтегрована у відповідні пристрої, відома як eSIM. Це дозволяє активувати телефон без потреби фізичної SIM-карти; відправка не потрібна.

Xfinity Mobile CDMA чи GSM?

Так. Xfinity Mobile підтримує як GSM, так і CDMA/LTE. Це також залежить від вашого телефону. Ваш телефон використовує CDMA, якщо він має номер MEID або ESN, і GSM, якщо він має номер IMEI. Ваш телефон підтримує мережі GSM і CDMA, якщо ви бачите обидві.

Які оператори сумісні з Xfinity Mobile?

Як чудова заміна Verizon, Xfinity Mobile надає надійні послуги 4G LTE у мережі останнього за нижчою ціною. Найкращі телефони від Xfinity Mobile доступні в різних моделях, від iPhone до Android.

Чи приймає Xfinity Mobile розблоковані телефони?

Так, у Xfinity Mobile дозволено використовувати лише розблоковані мобільні пристрої. Багато телефонів заблоковано для оператора, у якого вони були придбані. Однак після того, як телефон буде повністю оплачено, його зазвичай можна розблокувати. Якщо ви не впевнені, зверніться до свого існуючого оператора.

Чи можете ви використовувати телефон Xfinity у Verizon?

Так і ні. Усі телефони Verizon, за деякими винятками, сумісні з Xfinity Mobile, оскільки він орендує ту саму мережу, що й Verizon. Клієнти, які переходять із Verizon на Xfinity Mobile, виявлять, що процедура перенесення своїх мобільних телефонів, особливо більш сучасних моделей iPhone та Android, відносно проста.

Чи окупиться Xfinity Mobile за телефон?

Ні. Xfinity не покриває вашу непогашену заборгованість за пристрій і будь-які комісії за дострокове розірвання, які можуть виникнути під час переходу до іншого постачальника. Якщо ви не платили готівкою за свій телефон або не володіли ним деякий час, вам, ймовірно, доведеться здійснювати платежі за допомогою нього. Перш ніж змінити перевізника, будь-яку непогашену заборгованість необхідно сплатити повністю.

Чи можете ви використовувати будь-який телефон із Xfinity Voice?

Так. Але ви можете використовувати телефони, які відповідають:

 • Стандарти та правила FCC Part 68 із Xfinity Voice
 • Мати число еквівалентності дзвінка (REN), яке не перевищує галузеву норму 1,0
 • Бути у відмінному стані
 • Підтримка DTMF (тональний набір).

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися про SIM-карту Xfinity Mobile і тарифні плани SIM-карти Xfinity. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, залишайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.