Чи можу я видалити запитання на Chegg?

Categories:

Chegg — американська освітня компанія, яка використовує для студентів модель передплати. Багато хто приєднується до Chegg, щоб відповідати на запитання в якості викладача. Коли ви платите за щось, вам краще знати більше про Chegg. Але іноді користувачі хочуть видалити запитання на Chegg, які вони опублікували один раз. У цій статті ви дізнаєтеся, як редагувати запитання на Chegg і видаляти запитання Chegg. Це, безумовно, допоможе вам знайти мої запитання в Chegg і допоможе вам редагувати та видаляти їх. Продовжуйте читати до кінця!

Чи можу я видалити запитання на Chegg?

Якщо вам також цікаво, чи можна видалити опубліковані запитання на Chegg, ця стаття для вас. Продовжуйте читати до кінця, щоб дізнатися більше про те саме детально.

Де знайти мої запитання в Chegg?

На щастя, пошук запитань на Chegg — це не ракетна наука. Ось кроки, які потрібно виконати, щоб їх знайти:

  Опануйте Java за допомогою цих 18 онлайн-курсів

1. Увійдіть у свій Обліковий запис Chegg.

2. Далі клацніть вкладку «Запитання та відповіді експерта» серед параметрів у верхній частині. Прокрутіть цей розділ униз, щоб переглянути запитання, які ви опублікували в розділі «Мої запитання».

Чи показує Chegg, хто опублікував запитання?

Ні, Chegg не показує ваші дані експерту, який відповідає на запитання. Однак це не робить вас анонімним, оскільки ваш навчальний заклад може провести розслідування щодо кодексу честі через свої підозри.

Як редагувати запитання на Chegg?

Перш ніж дізнатися, як видаляти запитання на Chegg, давайте спочатку подивимося, як їх редагувати. Якщо експерт не працює над вашим запитанням і питання не прострочене, ви можете відредагувати запитання. Ось кроки для редагування опублікованого запитання на Chegg.

1. Йти до офіційної особи Веб-сайт Chegg і увійдіть у свій обліковий запис.

2. Клацніть вкладку «Запитання та відповіді експертів» і прокрутіть униз, щоб знайти потрібне запитання, яке ви хочете змінити.

3. Далі натисніть опцію Редагувати запитання та внесіть необхідні зміни.

4. Крім того, додайте курс і тему для запитання.

5. Коли ви задоволені змінами, натисніть «Оновити», щоб успішно застосувати їх.

Чи можу я видалити запитання на Chegg?

Ні, ви не можете видалити запитання на Chegg. Chegg не дозволяє своїм користувачам самостійно видаляти запитання з платформи. Натомість він видаляє їх, лише якщо вони порушують положення та умови та престижний Кодекс честі. Крім того, платформа також повертає запитання джерелу, якщо ніхто не відповідає на нього протягом 3 днів.

  Як додати кілька місць збереження до вашого браузера

Якщо я видалю свій обліковий запис Chegg, чи будуть мої запитання видалені?

Ні, Chegg не видаляє ваші запитання, навіть якщо ви видалите обліковий запис. Якщо на запитання відповість експерт, воно буде доступне кожному, хто підписався на Chegg Study Pack.

Чи потрібно видаляти обліковий запис Chegg?

Це залежить від ваших вимог. Ви можете видалити свій обліковий запис Chegg, якщо:

  • Вам більше не потрібен Chegg для освітніх цілей.
  • Ваш коледж прийняв вас до дисциплінарної відповідальності за використання Chegg.
  • Підписка на Chegg коштує вам дорого.

Тим не менш, ви також можете скасувати свою підписку або призупинити та повторно активувати її, коли будете готові.

Чи можете ви все ще використовувати Chegg після скасування?

Так, ви все ще можете використовувати Chegg, доки діє ваша підписка. Однак, якщо ви не впевнені, чи варто продовжувати користуватися платформою, ось що робить Chegg корисним і популярним серед студентів:

  • Допомога доступна для студентів 24/7 на Chegg.
  • Лише перевірені відповіді надають експерти з глибокими знаннями предметів.
  • Студенти можуть розблокувати стажування, щоб отримати, відточити та опанувати свої навички відповідно.
  • За допомогою Chegg користувачі можуть завантажити великий навчальний матеріал з різних тем.
  • Студенти Chegg можуть навчатися, не виходячи з дому.

Скільки часу потрібно Chegg, щоб видалити запитання?

Це залежить від того, що офіційної заяви від творців щодо цього немає. Якщо ви подаєте запит на видалення через форму, видалення може тривати до тижня. Так само, якщо ви використовуєте електронну пошту, це може зайняти до місяця або близько того. Ви також можете звернутися до служби підтримки клієнтів Chegg, щоб видалити опубліковане запитання на платформі.

  Вам потрібно зупинити повторне встановлення KB 3035583

Як видалити питання Chegg?

Chegg досить жорстко ставиться до своєї політики користувача та цінностей. Платформа самостійно видаляє запитання, лише якщо вони порушують її Умови використання. Так само, якщо користувач бажає видалити свій запит на Chegg, він може надіслати Запит на видалення вмісту і заповніть форму із запитом про те саме.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, чи можна видаляти питання на Chegg. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.