Чи можуть Apple Watch контролювати рівень цукру в крові?

| | 0 Comments| 5:49 AM
Categories:

Apple Watch позиціонують себе на зв’язку між здоров’ям і технологіями, надаючи світ інформації на руки тим, хто їх носить. Але чи може він контролювати рівень цукру в крові? Переходячи до суті: ні, він не має такої можливості. Однак це ще не кінець історії.

Хоча він може не показувати показники глюкози, він уміє контролювати багато інших показників здоров’я, життєво важливих для добробуту. Крім того, зважаючи на схильність Apple до інновацій, хто скаже, що може запропонувати наступна ітерація? Давайте зануримося в те, що зараз пропонує Apple Watch, і розглянемо кілька пристроїв, які обслуговують моніторинг рівня цукру в крові.

Розуміння того, як вимірюється рівень цукру в крові

Рівень цукру в крові, який часто називають глюкозою, є ключовим показником для багатьох, особливо для тих, хто живе з діабетом. Спостереження за ним може змінити ситуацію між тим, щоб почуватися на вершині світу чи потрапити в непередбачений спад.

Традиційно рівень цукру в крові вимірювали за допомогою методу, який є трохи практичнішим — якщо бути точним, уколом пальців. Цей процес передбачає взяття невеликої краплі крові, як правило, з кінчика пальця, а потім її аналіз за допомогою глюкометра. Результат пропонує миттєвий знімок концентрації глюкози у вашій крові на той момент.

Незважаючи на те, що Apple Watch чудово підходить у багатьох областях моніторингу здоров’я, пряме вимірювання рівня глюкози наразі не є однією з його можливостей. Але його відсутність у цій сфері не применшує його цінності. Давайте подивимося, на що він здатний і як він може розвиватися в майбутньому.

  10 найкращих цифрових платформ (DXP) у 2022 році

Можливості Apple Watch для моніторингу стану здоров’я

Apple Watch постійно вдосконалює свої функції та розширює свої можливості щодо здоров’я та здоров’я, ставши більше, ніж просто пристроєм для визначення часу чи перевірки сповіщень. Однак Apple Watch Series 8 не мав моніторингу рівня цукру в крові, а Apple Watch Series 9 прибули без жодних ознак, що вони з’являться.

Можливо, це ще не глюкометр для вашого зап’ястка, але Apple Watch все ще пропонує безліч інших показників, які можуть допомогти вам контролювати стан здоров’я.

Моніторинг ЧСС

Однією з його видатних особливостей є те, що Apple Watch безперервно відстежує ваш пульс протягом дня, надаючи інформацію про відпочинок, ходьбу, тренування та швидкість відновлення. Справа також не лише в цифрах.

Якщо частота серцевих скорочень стає вище або нижче заданого порогу, годинник може сповістити вас про це, допомагаючи запобігти потенційній кризі. Дізнайтеся, як користуватися програмою пульсометра Apple Watch.

ЕКГ і серцевий ритм

Apple Watch, представлений у пізніших версіях, може знімати електрокардіограму (ЕКГ) прямо з вашого зап’ястка, пропонуючи уявлення про ваш серцевий ритм і навіть виявляючи ознаки фібриляції передсердь — потенційно серйозної форми нерегулярного серцевого ритму. Дізнайтеся, як робити ЕКГ на Apple Watch.

Відстеження сну

З появою watchOS 7 Apple увійшла в систему відстеження сну, пропонуючи статистику ваших нічних режимів і навіть надаючи рекомендації, які допоможуть вам краще відпочити.

Виявлення падіння та екстрений SOS

Особливо корисний для людей похилого віку або тих, хто має певні захворювання, годинник може визначити, якщо ви сильно впали, і запропонувати викликати службу екстреної допомоги від вашого імені. Це лише одна з функцій Apple Watch, яка може врятувати вам життя.

Відстеження активності та фітнесу

Жоден список не буде повним, якщо не згадати базові фітнес-можливості Apple Watch. Від моніторингу щоденних рухів, фізичних вправ і моделей стояння до пропонування керованих тренувань, він відіграє вирішальну роль у підтримці багатьох користувачів активними та обізнаними про свою фізичну активність.

  6 плагінів Notepad++ для кодерів і як їх встановити

Хоча поточна ітерація може не відстежувати безпосередньо рівень цукру в крові, бажана функція моніторингу глюкози може бути просто на горизонті.

Прилади, які можуть вимірювати рівень цукру в крові

Хоча Apple Watch ще не можуть контролювати рівень глюкози, є інші пристрої, які можуть.

Dexcom G6

Dexcom G6 пропонує зчитування рівня глюкози в режимі реального часу, сповіщення про високий і низький рівень, а також додаткову зручність, повну відсутність пальців. Крім того, він може легко інтегруватися з вашим смартфоном.

Freestyle Libre

Система FreeStyle Libre від Abbott позбавляє від необхідності звичайних уколів пальців. Невеликий датчик, розміщений на тильній стороні плеча, може вимірювати рівень глюкози протягом 14 днів, а сканування його спеціальним зчитувачем або смартфоном показує дані в реальному часі.

Еверсенс

Цей імплантований CGM від Senseonics пропонує унікальний погляд на моніторинг рівня глюкози. Після того, як медичний працівник вставив його під шкіру, він може надавати показання протягом 90 днів і забезпечувати вібрацію, щоб попередити про високий або низький рівень глюкози, навіть коли ви спите.

Medtronic Guardian Connect

Це ще одна система CGM, яка надає прогнозні сповіщення, що дозволяє вжити заходів до того, як рівень глюкози досягне високого або низького порогу.

One Drop

One Drop поєднує непомітний лічильник із повним мобільним додатком. Це налаштування пропонує статистику, прогнози та поради на основі даних про рівень глюкози та об’єднує інші показники здоров’я, забезпечуючи цілісне уявлення про ваше здоров’я.

Nemaura SugarBEAT

На відміну від інших CGM, для введення яких потрібна голка, SugarBEAT — це неінвазивний пластир, який приклеюється до шкіри.

  Як створити перекладач азбуки Морзе за допомогою Python

Майбутнє Apple Watch

Ні для кого не секрет, що оздоровлення є основною частиною бізнес-моделі Apple. І відповідно до Bloomberg, Apple нещодавно досягла значного прогресу в неінвазивному відстеженні рівня глюкози для свого годинника. Однак досі немає достовірної інформації про те, що, за чутками, функція моніторингу рівня глюкози в крові з’явиться в Apple Watch Series 10.

Як неінвазивне відстеження рівня глюкози може працювати на Apple Watch?

Найбільш очевидним технологічним рішенням були б оптичні датчики, які використовуються для вимірювання таких речей, як частота серцевих скорочень. Або Apple може здивувати світ абсолютно новим підходом. Наприклад, на додаток до оптичних датчиків або лазерів Apple, ймовірно, також може використовувати алгоритми машинного навчання.

У будь-якому випадку, вони, швидше за все, прагнуть до неінвазивного методу, відповідно до їх зручного духу. Тим не менш, є кілька проблем. Наприклад, виявилося складно отримати точні показники рівня цукру в крові без взяття невеликого зразка крові. Точність важлива не просто; це життєво важливо для Apple.

Величезний вплив на користувачів

Якщо Apple досягне успіху, це не лише перемога для діабетиків. Кожен, хто бажає глибоко зрозуміти своє здоров’я, може отримати вигоду. Статистика в режимі реального часу допоможе вам миттєво приймати рішення щодо здоров’я.

Моніторинг рівня глюкози на Apple Watch

У світі технологій, що постійно розвивається, Apple Watch є прикладом того, як інновації можуть справді покращити життя. Незважаючи на те, що на Apple Watch Series 8 або 9 у вас ще може бути відсутній моніторинг рівня глюкози, компанія прогресує.

Тим часом, незалежно від того, відстежуєте ви частоту серцевих скорочень, прагнете повноцінного нічного сну чи просто чекаєте наступного великого досягнення в галузі носимих технологій, одне можна сказати напевно: Apple Watch Series 9 є провідним розумним годинником, орієнтованим на оздоровлення.