Чи можна зняти гроші в безкартковому банкоматі Chime?

Chime — це технологічна компанія, яка пропонує фінансову допомогу в транзакціях і виведенні грошей за допомогою своїх послуг. Вони випускають кредитні картки та деякі інші безкарткові послуги через свою платформу. Ця стаття є повним посібником про те, як користуватися банкоматом Chime без картки. Ми також згадували інформацію про те, чи є у Chime безконтактні картки та як переказувати гроші з Chime у Cash App без дебетової картки. Дочитайте статтю до кінця, щоб дізнатися, як зняти гроші в безкартковому банкоматі Chime.

Чи можна зняти гроші в безкартковому банкоматі Chime?

Про те, чи можна знімати гроші в безкартковому банкоматі Chime, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Chime надає вам віртуальну картку?

Так, Chime надає вам віртуальну картку, якою ви можете легко керувати за допомогою їхньої програми. У вас буде номер віртуальної картки, який також можна використовувати для доступу до інших цифрових транзакцій.

Як можна зняти кошти без картки?

Щоб здійснити необережне зняття, вам потрібно скористатися програмою конкретного банку, щоб надіслати запит на зняття готівки без картки та отримати тимчасовий PIN-код. Після отримання ще одного коду від вашого банку вам потрібно буде відвідати банкомат і ввести всі обговорені дані для успішного зняття без картки. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чи можна знімати гроші в безкартковому банкоматі Chime.

  Як змінити цілі Apple Watch у рухах, стійках і вправах

Як ви можете використовувати свій банкомат Chime без картки?

Виконайте наведені нижче дії, щоб використовувати свій банкомат Chime без картки:

Примітка. Зняття без картки через банкомати та рахунки можуть відрізнятися залежно від банку та типу технології перевірки, яку він використовує. Нижче наведено узагальнені кроки, щоб проілюструвати цю процедуру.

1. Щоб користуватися банкоматом Chime без картки, відкрийте банківську програму або цифровий гаманець на телефоні.

2. Потім почніть зняття коштів, вибравши спосіб оплати та ввівши дані свого рахунку.

Примітка. Ви також можете відсканувати штрих-код для платежу. Крім того, якщо ваш банкомат використовує зв’язок малого радіусу дії (NFC), торкніться символу безконтактного доступу на банкоматі. Потім скористайтеся QR-кодом і відскануйте його за допомогою камери телефону.

3. Введіть PIN-код для підтвердження та підтвердження для завершення транзакції.

Яким банкоматом можна користуватися без картки Chime?

Для учасників Chime вже існує мережа з понад 60 000 безкоштовних банкоматів. Ви можете отримати доступ до безкоштовних послуг у будь-якому банкоматі Moneypass і в будь-якому банкоматі Allpoint або Visa Plus Alliance. Щоб отримати доступ і знайти безкоштовні банкомати поблизу, ви повинні завантажити Chime – мобільний банкінг оскільки тут також є функція карти банкоматів і мережі банкоматів.

Чи можна зняти гроші в безкартковому банкоматі Chime?

Ні, наразі Chime не пропонує послуги, пов’язані з безкартковими послугами. Ви не можете зняти гроші в банкоматі, якщо у вас із собою не буде дійсної дебетової картки. Хоча ви можете спробувати інші цифрові методи, як-от банківські перекази або режими онлайн-платежів, щоб здійснювати транзакції.

  8 найкращих API часового поясу для вашої наступної програми

Чи можете ви використовувати свою тимчасову картку Chime у банкоматі?

Ні, вашу тимчасову картку Chime не можна використовувати в банкоматах. Щоб використовувати свою тимчасову картку Chime для зняття грошей у банкоматі, ви можете прив’язати її до свого цифрового гаманця та здійснити транзакцію. Його також можна використовувати, зв’язавши його з різними програмами для переказу, такими як Facebook Pay, Venmo тощо.

Чи є у Chime безконтактні картки?

Нещодавно компанія Chime випустила чіпові карти EVM. Але безконтактних операцій з картками немає. Щоб цифрово зняти свої гроші або здійснити будь-які транзакції, ви можете додати гроші у свій цифровий гаманець і прив’язати його до свого банківського рахунку за допомогою програми. Установіть відповідний PIN-код, щоб мати безпечні та швидкі безконтактні транзакції.

Чи є у Chime Mobile Pay?

Так, Chime підтримує різні програми для мобільних платежів, в тому числі Apple Pay, Google Payі Samsung Pay. Завдяки цьому транзакції були спрощені. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб зрозуміти, чи можна знімати гроші в безкартковому банкоматі Chime.

Як ви можете переказати гроші з програми Chime на Cash без дебетової картки?

Виконайте наведені нижче дії, щоб перевести з Chime на Cash App без дебетової картки:

Примітка. Сервіс Cash App доступний лише у Великобританії та Сполучених Штатах і доступний для безкоштовного завантаження Play Store і Магазин додатків.

1. Відкрийте програму Cash на телефоні.

2. Торкніться піктограми балансу в нижньому лівому куті, як показано нижче.

3. Потім натисніть Додати банк.

4. Виберіть Chime із доступних опцій банку, як показано нижче.

5. Тепер увійдіть у свій обліковий запис Chime за допомогою облікових даних облікового запису. Рахунки Cash і Chime будуть підключені.

  Як поділитися своїми цифровими фотографіями з бабусею і дідусем

Тепер ви можете легко переказувати гроші будь-де та будь-коли без дебетової картки.

Чи можна отримати готівку без картки в будь-якому банкоматі?

Багато відомих банків, як-от ICICI та HDFC, пропонують можливості зняття готівки без картки. Ця транзакція дає змогу відправнику переказувати готівку зі свого банківського рахунку будь-кому, хто має дійсний рахунок або номер мобільного телефону, пов’язаний із банком, у всій Індії, навіть без банкомату чи дебетової картки.

Чи є у Walgreens безкартковий банкомат?

Так, щоб розширити свою мережу банкоматів, Walgreens має безкарткові банкомати в банках і офісах у 76 різних місцях Walgreens. Клієнти використовують програму myWSFS, яка дозволяє клієнтам спілкуватися з банкіром Walgreen за допомогою текстових повідомлень або телефонних дзвінків і, таким чином, миттєво здійснювати транзакції.

Чи можна зняти готівку без картки в будь-якому банкоматі?

Наразі послуга зняття готівки Cardless у будь-якому банкоматі неможлива. Наприклад, банкомати Chime поки що не пропонують зняття готівки без картки. Лише деякі банки, як-от ICICI та HDFC, наразі надають послуги зняття готівки без картки в банкоматах.

***

Сподіваємося, ви дізналися, чи можна знімати гроші в безкартковому банкоматі Chime чи ні. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.