Чи можна змінити дату в публікаціях в Instagram?

Categories:

Усі ми погоджуємося з тим, що сучасною епохою керують соціальні мережі. ми дуже дбаємо про наші публікації, оцінки “подобається” та поширення в цьому цифровому світі. Соціальні мережі стали життєво важливим джерелом життя. Instagram — одна з найпопулярніших програм соціальних мереж, якими ми користуємося. Від миттєвих новин до популярних відео – ми покладаємося на Instagram майже в усьому! Оскільки він настільки популярний, він має багато функцій, які полегшують його використання. Під час користування Instagram у нас виникає багато сумнівів, як-от знайти публікації, які нам подобаються, додати публікацію в Instagram до дати, яка вже минула, знайти наших підписників, автоматично змінити дату й час у Instagram тощо. Якщо ви хтось, хто Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, чи можна змінити дату в публікаціях Instagram.

Чи можна змінити дату в публікаціях в Instagram?

Коли ви дізнаєтесь, чи можете ви змінити дату в публікаціях Instagram, щоб розмістити поточну дату у своїй історії Instagram, виконайте будь-який із наведених нижче методів:

Спосіб 1: введіть дату вручну

1. Перейдіть до програми Instagram і відкрийте її.

2. По-перше, щоб створити історію Instagram, клацніть значок свого профілю у верхньому лівому куті головної сторінки. Ви також можете провести пальцем по домашній сторінці вправо, щоб додати історію.

3. Виберіть будь-який метод для створення історії. Ви можете зробити фото чи відео за допомогою значка камери або навіть вибрати фото чи відео з галереї.

4. Вибравши фото чи відео, торкніться значка Aa на верхній панелі та введіть дату вручну.

  Як додати музику в Instagram до історії або публікації в Instagram

5. Торкніться значка стрілки в нижньому правому куті.

7. Виберіть опцію ваша історія та вкажіть, чи додавати історію до Facebook чи ні. Далі натисніть «поділитися».

Спосіб 2. Поділіться датою за допомогою наклейок

1. Перейдіть до програми Instagram і відкрийте її.

2. По-перше, щоб створити історію Instagram, клацніть значок свого профілю у верхньому лівому куті головної сторінки. Ви також можете провести пальцем по домашній сторінці вправо, щоб додати історію.

3. Виберіть будь-який метод для створення історії. Ви можете зробити фото чи відео за допомогою значка камери або навіть вибрати фото чи відео з галереї.

4. Вибравши фото чи відео для своєї історії, торкніться значка наклейки на верхній панелі.

5. Ви знайдете багато наклейок разом із наклейкою з датою.

6. Вибравши наклейку з датою, торкніться значка стрілки в нижньому правому куті.

7. Виберіть опцію ваша історія та вкажіть, чи додавати історію до Facebook чи ні. Далі натисніть «поділитися».

Чи можливо заднім числом дописів в Instagram?

Ні, дописи Instagram не можна застаріти. Згідно з офіційними правилами, експерти підтвердили, що не існує способу, за допомогою якого ви можете створити задню дату своїх публікацій в Instagram. Отже, зрозуміло, що ви не можете зробити заднім числом, але ви можете видалити або досягти, щоб позбутися їх.

Як можна помістити публікацію в Instagram до дати, яка вже минула

Як обговорювалося вище, ви не можете розмістити публікацію в Instagram на дату, яка вже минула. Якщо ви бажаєте внести зміни в заголовок публікації, яку ви вже опублікували. Або ви можете видалити чи заархівувати публікацію, якщо ви більше не відчуваєте, що інші її бачать. Отже, ми сподіваємося, що вам зрозуміло, що поставити публікацію в Instagram на дату, яка вже минула.

Чи можете ви змінити порядок фотографій в Instagram після публікації?

Так, ви можете змінити порядок фотографій в Instagram після публікації. Іноді, опублікувавши карусель, ви хочете змінити фото обкладинки, але не хочете видаляти публікацію та завантажувати її знову. І так, в Instagram є функція, яка дозволяє користувачам змінювати порядок фотографій у каруселі після публікації.

  Зберігайте фотографії та відео Instagram у своїй системі [Windows]

Як ви можете організувати свою стрічку Instagram у хронологічному порядку

Виконайте наведені нижче кроки, щоб упорядкувати свій канал Instagram у хронологічному порядку.

1. Перейдіть до програми Instagram і відкрийте її.

2. Ваша домашня сторінка виглядає так, як і ваш канал, який не в хронологічному порядку.

3. Торкніться фрази Instagram у верхньому лівому куті.

4. Далі торкніться опції Слідуючи зі спадного меню, яке з’явиться на екрані.

І готово! Усі ваші канали тепер відображаються в хронологічному порядку.

Як ви можете змінити порядок публікацій в Instagram після публікації

Усі ми любимо публікувати публікації в Instagram. Після публікації каруселі ми часто відчуваємо бажання змінити обкладинку фотографії цієї конкретної каруселі. Ми навіть почуваємося безпорадними через це. Але не хвилюйтеся, ми тут, щоб вам допомогти! Коли ви дізнаєтеся, чи можна створювати дописи в Instagram задньою датою, просто виконайте детальні кроки, наведені нижче, щоб змінити порядок своїх публікацій в Instagram після публікації.

1. Перейдіть до Додаток Instagram і відкрийте його.

2. Відкрийте свою публікацію та торкніться трьох крапок у верхньому правому куті публікації.

3. Торкніться редагувати у вікні, яке з’явилося знизу екрана.

4. Торкніться піктограми видалення у верхньому лівому куті публікації на фотографії, яку ви не хочете використовувати як обкладинку для своєї публікації.

5. Підтвердьте видалення, натиснувши значок видалення у вікні, яке з’явиться на екрані.

6. Повторюйте кроки 4 і 5, доки не отримаєте бажане фото як обкладинку публікації.

Примітка 1: майте на увазі, що у вашій каруселі має бути принаймні дві фотографії, тому майте на увазі, видаляючи додаткові фотографії.

Примітка 2: не турбуйтеся про фотографії, які ви видалили. Ви повернете їх, виконавши наступні дії.

7. Далі торкніться значка свого профілю в нижньому правому куті.

8. Тепер торкніться трьох рядків у верхньому правому куті сторінки, що відкриється.

9. Тепер торкніться опції Ваша діяльність у вікні, яке з’явиться внизу екрана.

10. Торкніться опції Нещодавно видалені на сторінці, що відкрилася.

  Як створити опитування історії в Instagram

Тут відображаються всі ваші нещодавно видалені фотографії та відео з ваших публікацій.

11. Відкрийте фотографію, яку ви раніше видалили з каруселі, і торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті зображення.

12. Торкніться опції відновлення у спадному меню.

13. Підтвердьте своє відновлення, торкнувшись опції відновлення у вікні, що з’явиться на екрані.

І готово! Тепер відновлені фотографії з’являться у вашій каруселі в хронологічному порядку. Вони з’являються поруч із фотографіями, які вже збережені в публікації. Отже, виконуючи наведені вище кроки, ви можете змінити порядок публікацій в Instagram.

Як можна змінити дату в публікаціях в Instagram

Як обговорювалося раніше в цій статті, немає методів/способів, щоб створити історію в Instagram заднім числом. Отже, вам повинно бути зрозуміло, що в Instagram немає функцій, які дозволяють вам створювати історію задньою датою.

Як ви можете автоматично змінити дату та час в Instagram

Дата й час в Instagram витягуються з дати й часу вашого смартфона. Отже, час і дата, встановлені на вашому смартфоні, є часом і датою в Instagram. Якщо ви хочете, щоб це було автоматично, встановіть дату та час свого смартфона як автоматичні, і те саме буде схоже на Instagram. Отже, змінивши дату й час на смартфоні на автоматичні, ви зможете автоматично змінювати дату й час в Instagram.

Рекомендовано

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли перевірити, чи можна змінити дату в публікаціях Instagram. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче.