Чи можна грати в ігри для PS4 на PS5? Ось що ви повинні знати

Ключові висновки

  • PS5 зворотно сумісна з більшістю ігор для PS4, а деякі пропонують безкоштовні оновлення для покращень PS5. Однак є деякі винятки.
  • Ігри для PS4 можна грати на PS5 за допомогою дисків або шляхом повторного завантаження цифрових версій із вашої бібліотеки.
  • Ви можете оновити ігри для PS4 до версій для PS5 для кращої графіки та продуктивності, покращуючи ваш ігровий процес.

Оновлення до PlayStation 5 не означає, що вам доведеться викинути всі старі ігри для PlayStation 4. Тож дістаньте ці ігри зі своєї шафи, тому що в них ще багато життя (навіть якщо у вас більше немає PS4), оскільки є кілька способів, як ви можете грати в ігри PS4 на PS5.

Незалежно від того, чи у вас досі є ваша стара колекція ігор, чи ви думаєте, як повторно завантажити та грати в них на своїй новій PS5, ви прийшли в потрібне місце.

Чи можу я грати в ігри для PS4 на своїй PS5?

Якщо вам було цікаво, чи PS5 має зворотну сумісність, коротка відповідь: так. Здебільшого ви можете грати у більшість своїх старих ігор для PS4 на PS5. Деякі навіть пропонують безкоштовні або знижені оновлення до версії PS5, щоб зробити ваші ігри для PS4 кращими, ніж вони були раніше.

Проте є деякі ігри для PS4, які не працюватимуть на PS5. Однак вибір ігор, у які не можна грати, тьмяний у порівнянні зі списком ігор, які є міжгенераційними, тому ймовірність того, що гра для PS4 не працюватиме на вашій PS5, невелика.

  Як запустити ярлики, торкнувшись задньої панелі iPhone

Одним із прикладів того, чому це може статися, є те, що ви придбали гру для PS3, а потім оновили її до версії для PS4. Ці ігри для PS4 не працюватимуть на PS5, тому що для гри в них все одно потрібен диск PS3. У той час як диски PS4 працюють на PS5, диски PS3 ні.

Як мені грати в ігри PS4 на моїй PS5?

Є кілька способів грати в ігри для PS4 на PS5. Перший – це вставлення та встановлення дисків з іграми PS4 у вашу PS5, а другий – повторне завантаження раніше придбаних цифрових ігор для PS4.

1. Грайте в ігри PS4 на своїй PS5 за допомогою дисковода

charnsitr/Shutterstock

Використання дисковода – це найпростіший і найпростіший спосіб грати в ігри PS4 на PS5, але він має певний нюанс. Цей метод працюватиме, лише якщо ваша PS5 має дисковод.

PS5 Digital Edition не має дисковода, тому враховуйте свою бібліотеку PS4, коли ви вирішуєте, яку версію PS5 купити. Якщо ви виберете дешевшу цифрову PS5 і матимете велику колекцію фізичних ігор для PS4, ви не зможете грати в них на своїй новій консолі.

Щоб грати в фізичні ігри PS4 на своїй PS5, візьміть вибрану гру та вставте її на свою PS5. Коли ваша PS5 прочитає диск, вона почне копіювати дані на вашу консоль.

Якщо під назвою гри з’являється червоний значок, можливо, у вас недостатньо місця на консолі для гри.

Виберіть «Переглянути деталі», щоб відкрити список усіх ігор на вашій консолі та вибрати ті, які ви готові видалити. Натисніть Delete праворуч, щоб видалити ці ігри та звільнити місце для вашої назви PS4.

  Яка різниця між звичайним футляром, футляром MagSafe і силіконовим футляром?

Коли у вас буде достатньо місця, копіювання даних на вашу PS5 відновиться.

2. Завантажте ігри для PS4 на свою PS5

Якщо ви віддаєте перевагу економії місця на книжковій полиці та вибираєте цифрові версії ігор, у вас, імовірно, є велика бібліотека цифрових ігор для PS4 ще до оновлення до PS5. Ці ігри можна завантажити та грати на вашій новій консолі.

Перший крок — переконатися, що ви ввійшли в той самий обліковий запис PS, який використовували для придбання цифрових ігор для PS4. Усі цифрові ігри, які ви купуєте, пов’язані з обліковим записом PS, у якому ви їх придбали.

Якщо ви не ввійшли в систему, неможливо довести, що ці ігри справді належать вам. Щоб увійти в обліковий запис PS на PS5, створіть нового користувача та ввійдіть у свій обліковий запис PS під час його налаштування.

Перейдіть до своєї бібліотеки ігор, прокрутивши вправо на головному екрані та перейшовши до вашої колекції. Тут ви знайдете всі цифрові назви, які ви придбали через свій обліковий запис PS.

Перейдіть до піктограми «Сортувати за» ліворуч, виберіть «Платформа» та виберіть «PS4». Це дозволить вам виділити всі ігри для PS4 у вашій колекції. Прокручуйте заголовки, поки не знайдете потрібну гру для PS4, і виберіть її, щоб повторно завантажити на нову консоль.

Якщо ви хочете зберегти внутрішню пам’ять вашої консолі для ігор PS5, ви також можете зберігати і грати в ігри PS4 на своїй PS5 із зовнішнього жорсткого диска.

Яка різниця між іграми для PS4 та іграми для PS4 з оновленнями до PS5?

Деякі ігри для PS4 постачаються з безкоштовними або зниженими оновленнями PS5. Це дозволяє вам грати у версію гри для PS5, навіть якщо технічно у вас є лише версія для PS4. Є кілька способів перевірити, чи доступне оновлення PS5 для вашої гри.

  Що таке WHOOP Band?

По-перше, установіть гру для PS4 і встановіть прапорець у правій частині екрана з написом Оновлення PS5. Якщо для гри доступне оновлення PS5, воно може відображатися тут. Якщо так, поставте прапорець, щоб придбати оновлення та грати у версію PS5.

Якщо праворуч немає поля з пропозицією оновлення для PS5, це не означає, що для вашої гри для PS4 немає такого. Іноді натомість там відображаються DLC гри чи інші пропозиції. Щоб перевірити, чи доступне оновлення для PS5, виберіть три крапки під назвою гри.

Якщо доступне оновлення, ви побачите опцію з позначкою «Вибрати версію». Натисніть, щоб відкрити всі версії гри, і виберіть версію для PS5, щоб почати її завантаження.

Ці оновлення можуть коштувати грошей, тому використовувати їх абсолютно необов’язково. Ви можете просто зіграти у версію PS4, якщо бажаєте.

Чи варті оновлення PS5?

Якщо вас спокушає оновлення PS5, але ви не впевнені, чи воно того варте, давайте розглянемо переваги. Оновлення вашої гри для PS4 до версії для PS5 не тільки значно покращить графіку, але й покращить загальну продуктивність, дозволяючи вам насолоджуватися грою з вищою частотою кадрів.

Хоча графіка та світлові ефекти у версії Marvel’s Spider-Man Remastered для PS5 значно покращені, версія для PS4 вже виглядає чудово.

Можливо, ви захочете пропустити оновлення, якби воно було суто графічним. Але в цьому прикладі ігровий процес у версії для PS5 також є плавнішим, що доповнює механізм переміщення павутини та робить ширяння горизонтами набагато більш задовільним.

Те, що ви залишили свою стару консоль PS4 і віддали перевагу новій, не означає, що ви повинні зробити те саме зі своєю бібліотекою ігор. Ви все ще можете насолоджуватися улюбленими іграми на PS5, незалежно від того, є вони цифровими або дисковими версіями. А з оновленням вони працюватимуть навіть краще, ніж будь-коли на вашій PS4.